Recommended Posts

Σαββα, απο την στιγμη που η συσκευασια ειναι ΑΘΙΚΤΗ, μπορεις να επιστρεψεις το προϊον εντος 14 ημερων και να παρεις τα λεφτα σου πισω ή να τα πιστωθεις σε λογαριασμο σου.

Αν οι συσκευασιες που εχεις τα 2 ποντικια ειναι αθικτες, τοτε επεστρεψε τα και τα 2.

Το αν πρεπει να με πιστεψεις ή οχι αυτο ειναι καθαρα δικαιωμα σου.

Θελω να πιστευω παντως οτι ειμαι απο τους λιγους, που αυτο που θα πληρωσουν το κρινουν πολυ αυστηρα, κατι που ειδικα στην Ελλαδα δεν γινεται ποτε.

Ο Ελληνας παντα εχει παρει το καλυτερο, το πιο ομορφο, το πιο ακριβο μεν, αλλα στην καλυτερη δυνατη τιμη. Κομπλεξισμος δηλαδη μεχρι εκει που δεν παει...

Απο την στιγμη βεβαια που το παρηγγειλες δεν υπαρχει λογος συζητησεων.

Καλοδουλευτο να ειναι. Απλα οταν το ποιασεις πρωτη φορα στα χερια σου, κανε μια απλη δοκιμη.

Καθως κρατας το ποντικι με οποιο χερι κι αν το χρησιμοποιεις (λογικα δεξι)

οπως ακριβως θα το κρατας οταν δουλευεις, προσπαθησε να πατησεις το κουμπι νουμερο 7 (ετσι οπως το ονομαζει η Razer) και πες μου τελικα ποιο κουμπι θα εχεις πατησει και αν αλλαξε κατι στις ρυθμισεις του ποντικιου.

Αυτο ειναι το πιο απλο που σκεφτηκα αυτη την στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

τοσο απαραδεκτο ειναι? εχθες το παρειγγειλα το απογευμα...λογικα την δευτερα θα μου ερθει εμενα! παντος...πηρα και το G9 και το X8 και ικανοποιημενος δεν εμεινα!

Link to comment
Share on other sites

φιλε jax μολις πηρα το πλαισιο και τους ρωτησα για επιστροφη και μου ηπανε οτι απο την στιγμη που εχει ανοιχτει το κουτι και εχουνε κοπει αυτα η μαλακιες τα αυτοκολλητακια που εχουν δεν τα παιρνει πισω! οποτε,βαλε το και εσυ μαζι με την δικια μου αγγελια:Pp [για να μην τα βαλουμε και οι 2 στον ΜΠΙΜ μας]:P

Link to comment
Share on other sites

Sorry που παω τωρα κοντρα σε ολους αλλα φιλε ναμιζω οτι ηταν η καλυτερη κινηση κ οσο για την ποιοτητα κατασκευης δν σημαινει οτι οταν κατι ειναι ελαφρυ δεν ειναι και καλο

τεσπα εγω το δουλευω στα 1900 χωρις pad γιατι με pad ειναι παρα πολυ ευαισθητο (μονο στα games το χρησιμοποιω) οπου σκοτωνει (εχω το 5L της steel series) και σε συνδιασμο με το g19 της logitech δεν 8ελεις τιποτα αλλο...

Link to comment
Share on other sites

οποτε,βαλε το και εσυ μαζι με την δικια μου αγγελια:Pp [για να μην τα βαλουμε και οι 2 στον ΜΠΙΜ μας]:P

Ενημερωτικα απλα. Εγω το επεστρεψα και το δεχτηκαν πισω.

Link to comment
Share on other sites

Καταστημα της Θεσσαλονικης. Ειπα οτι δεν μου κανει και το επεστρεψα.

Κοπηκε πιστωτικο και αγορασα αντ'αυτου, το Desktop MX5500 Revolution της Logitech.

Link to comment
Share on other sites

jax μολις μου ηρθε το mamba και απο οσο το βλεπω...ειναι αριστο φιλε! και η ποιοτητα του ειναι φανταστικη,και με βολευει και τεζα και γλιστραει και τελεια! μονο το software του μου εχει μεινει τωρα να δω...παντος δεν καταλαβαινω τι δεν σου αρεσε σε αυτο το mouse!

Link to comment
Share on other sites

τωρα μολις περασα drivers.εκανα και update to firmwire του και απο οτι βλεπω απο software δεν ειναι και πολυ καλο! καταρχας μολις βαζω acceleration στο mouse δεν δουλευει καλα!

το βελακι δεν εχει καλη αποκριση οπως θα επρεπε! το εχεις αυτο το προβλημα εσυ hatzakis?

για να σου πω καλητερα τι ακριβως παιζει,οταν βαζω acceleration,και κου κουναω διαγωνια κατω δεξια το mouse η αποκριση του δεν ειναι καλη!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now