GoriLLakoS

Dota All Stars Κανένας ?

Recommended Posts

Ekανα add air-condition kai geoska15.

Αν σας πετυχω μεσα θα σας whispαρω.

Παιζω 5 χρονια λιωμενα :)

Συνηθως καθε βραδυ (και μεσημερι) ειμαι μεσα...Αν και δοκιμαζω και το league of legends για αλλαγη οσο ειναι free beta.

Link to comment
Share on other sites

To League of Legends και Heroes of Newearth πως λέγεται, ναι μεν έχουν ωραία γραφικά, αλλά ζητάνε λεφτά ρε γμτ κάθε μήνα. Δεν είμαι τόσο παθιασμένος. Εγώ παίζω ανά διαστήματα (δίμηνα συνήθως) με παρεάκι για την πλάκα μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Στο league of legends αν δεν θες να πληρωσεις , δεν πληρωνεις.

League of Legends Announces Pre-Order Bonus and Summoner FAQ Video! - League of Legends - Curse

Αλλα αν πληρωσεις θα εχεις bonus παροχες.

Με το heroes of newearth δε ξερω τι παιζει ακριβως γιατι δε μου χει ερθει ακομα καποιος beta serial για να το κατεβασω.

Link to comment
Share on other sites

Από τον Οκτώβρη έχω να παίξω dota και επιτέλους βρήκα χρόνο να καώ λίγο σήμερα :D

Ήμουνα με τον Γορίλλα στην ίδια ομάδα, γαμάτα παίζαμε! :T::drinks:

2 -apemso και ένα -apso παίξαμε και κερδίσαμε 2 στα 3 ;) 5v5 βέβαια αλλά ο Air-Condition πάντα μαζί μου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ο Gorillas συγκεκριμένα επειδή έχουμε μιλήσει δεν τα γουστάρει τα καινούρια, ίσως επειδή είναι υπερβολικά καλός στην dota. Πίστεψέ με δεν θες να παίξεις μαζί του, είτε είστε στην ίδια ομάδα (παίρνει ΟΛΑ τα kills :P) είτε αντίπαλοι (θα σου σπάσει τα νεύρα).

Παίρνει το techies πάει solo στην μέση και ξεκινά να καθαρίζει κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Ο Gorillas συγκεκριμένα επειδή έχουμε μιλήσει δεν τα γουστάρει τα καινούρια, ίσως επειδή είναι υπερβολικά καλός στην dota. Πίστεψέ με δεν θες να παίξεις μαζί του, είτε είστε στην ίδια ομάδα (παίρνει ΟΛΑ τα kills :P) είτε αντίπαλοι (θα σου σπάσει τα νεύρα).

Παίρνει το techies πάει solo στην μέση και ξεκινά να καθαρίζει κόσμο.

Οποτε θελει στο lol..! Το dota σαπισε..

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ότι το LoL είναι free; Την dota την παράτησα εδώ και καιρό και είπα να δοκιμάσω το HoN αλλά είναι ψιλομούφα. Οπότε το γύρισα πάλι στο Mortal Kombat 4!

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ότι το LoL είναι free; Την dota την παράτησα εδώ και καιρό και είπα να δοκιμάσω το HoN αλλά είναι ψιλομούφα. Οπότε το γύρισα πάλι στο Mortal Kombat 4!

Ναι το lol ειναι φρεε..! Google ~> League of legends

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε παιδια, δεν περιμενα να βρω εδω ατομα που παιζουν dota..

Ευχαριστη εκπληξη..

Βοηθηστε με να βρω 6850 να αγορασω για να παιζουμε ολοι μαζι παιδες, γιατι ειμαι με την ενσωματωμενη και δεν παιζει ουτε το LoL..

Gorillako DOTA 2 παιζεις? Αν ειναι κανε με add στο Steam: falakrospraktor ...

Σαμαριτη, MatheDotitsa στο LoL ειμαι, να παιξουμε κανα παιχνιδακι, ΑΝ βρω καρτα..

Μητσος

Link to comment
Share on other sites

@Gorillakos :

Ξερεις τι ρε συ? Μην το απορριπτεις γιατι ειναι 100% τα παντα οπως στο dota 1, ακομα και τα δεντρα ειναι ακριβως στα σημεια που ειναι στο 1.. Η μεταφορα ειναι φοβερα πιστη.. Δε θα δυσκολευτεις καθολου στη μεταβαση..

Η μονη διαφορα ειναι οτι εχει φοβερα γραφικα και απιστευτη οργανωση και features

Link to comment
Share on other sites

Λενε μεσα στο 2012 αοριστα.. Το χουν παρακανει το πραγμα αλλα επειδη ειμαι στην beta δεν με πειραζει και πολυ, χωρις αυτο να σημαινει πως δεν ειναι ασυνεπεις.. Το πανε πολυ αργα το πραγμα, αν και το παιχνιδι οντως συνεχως βελτιωνετα, αυτο ειναι το ωραιο της beta.. Βλεπεις το παιχνιδι να εξελισσεται..

George oc ειναι πολυ ευκολο να παρεις key απο δω..

Dota 2 Beta Key Draw - DotA Allstars Official Website

Σε δυο τρεις μερες πιστευω σιγουρα θα τυχεις.. Αρκει οπως λεει να εισαι γραμμενος στο playdota πριν απ τις 12 φλεβαρη..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now