savvasound

Προβλημα με Razer Mamba

Recommended Posts

παιδια η αληθεια ειναι οτι το razer σαν σχεδιο και πως καθετε στο χερι...δεν παιζετε! ειναι τελειο οσον αναφορα την σχεδιαση του! και τα κουμπια βολευουνε αφανταστα και γενικα το mouse ειναι φοβερο! δεν αξιζει τα λεφτα του με τιποτα ομως!

οσο για το G9 το ειχα jimakis...σαν το razer δεν μου καθετε! (το απλο ειχα οχι το Χ) βεβαια γουστα ειναι αυτα επιδη δεν καθησε σε εμενα καλα δεν συμαινει οτι δεν θα κατσει και σε κανεναν! επισης ειχα και το X8 της MS...αλλη τρελα mouse! το μονο που αξιζει τα λεφτα του ειναι μου φενετε! ηταν σε ολα απλα τελειο το X8 μονο που για να σου κατσει στο χερι...αστα να πανε φιλε! το πιο αβολο mouse που εχω πιασει ποτε μου!

Link to comment
Share on other sites

χαλαρα δεν ξερει κανενας εδω μεσα το g9x :P

Και μην ακους για βολεματα και τετοια μια μερα να το δουλεψεις το συνι8ησες!!!!

Εγώ από την άλλη θα σου έλεγα ότι δεν παίζει να συνηθίσεις ένα mouse που δεν κάθεται καλά στο χέρι σου, όσο καλό και να είναι αυτό... ;)

Το καλύτερο mouse είναι αυτό που κάθεται καλύτερα στον καθένα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την άλλη θα σου έλεγα ότι δεν παίζει να συνηθίσεις ένα mouse που δεν κάθεται καλά στο χέρι σου, όσο καλό και να είναι αυτό... ;)

Το καλύτερο mouse είναι αυτό που κάθεται καλύτερα στον καθένα...

τωρα ανθρωπε μιλησες σωστα!!!!!!!!!!

savvas θα σ ελεγα να κρατησεις το mamba λιγο χωρις software κ να περιμενεις την logitech να βγαλει κατι καλο μην βιαστεις εγω αυτο σου λεω γιατι την εχω πατησει απειρες φορες ετσι.

μπεσ logitech.com κ δες εχει νομιζω το mx1100 φαινεται γ@μ@το!!!!!! και ας μην ειναι κ gaming

και τα 2000dpi ειναι αριστα παρα πανω τι να τα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι να περιμενεις και να μην παρεις το g9x παρε το καινουριο g500 που 8α ειναι και ποιο βολικο και με περισσοτερα dpi!!!αρχες σεπτεμβρη 8α μας ερ8ει...

Link to comment
Share on other sites

οσο για το mamba ρε παιδια το εχω τωρα στο laptop της αδερφης μου και δουλευει κανονικα! δεν μπορω να καταλαβω που ειναι το θεμα με το "acceleration" στο pc μου! δεν εχω ιδεα τι μπορει να φταιει...δεν ξερω...εχετε καμια ιδεα αλλη τι μπορω να δοκιμασω? τι να ελεγξω?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now