Recommended Posts

είναι το ίδιο ναι, και με τα 25 άλογα πάνω ( και την ροπή ) γίνετε άλλο πράμα!

Πάντα αναρωτιόμουνα γιατί κάποιος να πάρει το 1,8 και να μην πάρει το turbo.

Link to comment
Share on other sites

είναι το ίδιο ναι, και με τα 25 άλογα πάνω ( και την ροπή ) γίνετε άλλο πράμα!

Πάντα αναρωτιόμουνα γιατί κάποιος να πάρει το 1,8 και να μην πάρει το turbo.

Το Α6 ήταν ετοιμοπαράδοτο. Ούτε δερμάτινο σαλόνι δεν είχε, στάλθηκε στην Αθήνα για να του βάλουν. Παραγγελία δε γινόταν γιατί τότε έβγαινε το C5 με τον στρογγυλό κώλο, το οποίο δεν άρεσε στον father. Και πάλι όμως, στη wikipedia είδα ότι στο C4 δεν έχει μπει ο 1.8T.

Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε,αυτό είναι?

το είχα αφήσει το thread λίγο πριν το τελειώσει αλλά το ξέχασα μετά

Btw

Προχθές κοπάνησα μια γάτα στην βάρκιζα.Λίγο πριν τον Γεωργιάδη για όσους ξέρουν.

Το θέμα είναι ότι πλέον καταλαβαίνω πως σκοτώνονται πολλές γάτες γιατί δεν μπορούσα πριν να φανταστό αυτό που γίνεται.

Κινόμουν με καμιά 60αριά(max) χιλιόμετρα προς το yabanaki όπου ξαφνικά κόβω με την γωνία του ματιού μου να έρχεται απ το άλλο ρευμα μια διαολεμένη γάτα,μιλάμε σχεδόν κάθετα σε εμένα,ίσα που προλαβαίνω να πατήσω φρένο(πριν την κοπανήσω) και άντε να έπεσα στα 50 στην καλύτερη στα 40.

Το θέμα είναι ότι το γατί δεν έννοιωθε.Δεν κοίταγε παρα μόνο ευθεία.Σε φάση που ενώ έφερε σβούρες,ξανα πήγε πίσω και ξανα πέρασε απέναντι.

Τώρα το αν έζησε το γατί δεν το ξέρω,γιατί ναι μεν δεν το πάτησα και συνέχισε να τρέχει σαν διάολος αλλά το χτύπησα τόσο δυνατα που δεν ξέρω για καμια εσωτερική,γιατί και την ζημιούλα του μου την έκανε.Αν έζησε ήταν τυχερό που ο χαμηλός προφυλακτήρας και το φρενάρισμα δεν την άφησαν να πάει στις ρόδες.

Τώρα,πήγε να περάσει τρομαγμένο,κάτι είδε και είχε αστιάσει μόνο εκεί?

Ο λόγος που το γράφω είναι γιατί πλέον κατάλαβα ότι ακόμα και σε στενά που τις βλέπω λιωμένες δεν χρειάζεται να έτρεχε ο άλλος,και με 30 να πήγαινε άμα πήγαινε να περάσει φουρκέτα την κάνεις κομματάκια για πλάκα.Ενώ μέχρι τώρα σε τέτοιες φάσεις αναρωτιόμουν πιο μ2λ@κιστήρι έτρεχε έτσι και την σκότωσε ή δεν είχε το μυαλό του στο δρόμο

Για την ιστορία και για να καταλάβετε πόσο δυνατα την έφαγε και δεν έμεινε στο τόπο και συνέχιζε να τρέχει σαν διάολος,μου πέταξε τον προφυλακτήρα απ το φτερό,έκοψε το σωληνάκι απ την αντλία των πιτσιλιστηρίων,στράβωσε και τις 2 βάσεις του δοχείου μαζί και την βάση του φτερού στο ράμφος πάνω.

Άμα έζησε(που ελπίζω) ότνως αυτα τα γατια είναι εφτάψυχα και δεν καταλαβαίνουν μία.

Edited by AN7
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ειναι.

Οι γάτες σε αντίθεση με τους μαθηματικούς (μαθηματικός = σκύλος)

όταν περνάνε δρόμο τον περνάνε έτσι. Είναι λόγω κατασκευής της γάτας.

Οι μαθηματικοί από την άλλη πλευρά αν είναι και λίγο αλανιάρηδες δηλ.

το έξυπνο πρώην αφεντικό τους δεν τους παράτησε πρόσφατα και έχουν

γνώσιν από πόλη τα καταφέρνουν καλύτερα.

Τώρα αν το είδες το γατί να φέρνει γυροβολιές πολύ πιθανόν να σώθηκε.

Στα 2 μέτρα είδα γάτα να την περνάει RAV , την τράβηξα στην άκρη να R.I.P,

όλο το βράδυ ούρλιαζε σε σημείο που ει μουν έτοιμος να την φυτέψω σφαίρα,

το πρωί χάθηκε και μετά από 3 εβδομάδες ήταν στο μπαλκόνι μου γυρεύοντας φαΐ.

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα η τρίτη βάζω πρόγραμμα πρώτα ο θεός.

Γοριλλα,ετοιμάσου να σε πατήσω :P :p :P

Προς το παρον,το πρόγραμμα έχει Σπάρτη για το Σ/Κ για trackday στην πίστα Speed n Passion

Edited by AN7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now