Athlon=Greek

OSX ή Symbian ή Win Mobile ή Android;

Recommended Posts

Γειά χαρά,

σκέφτομαι να αγοράσω ένα κινητό τηλέφωνο αφου έχω ξεμείνει από συσκεύη,έχω διαβάσει αρκετά στα φόρουμ όσον αφορά τα πλεονεκτήματα ή τα μειονεκτήματα των συσκεύων σχετικά με το software που "φοράνε".Μεταξύ των 4αρων mobile λειτουργικών τι θα προτείνατε;

Link to comment
Share on other sites

Symbian μπαααα, ουτε οι ιδιοι οι developers δεν πηγαν στην καινουρια παρουσιαση :hehe:

Windows Mobile....Θέλουν RAW power για να δουλεψουν σωστα (HTC HD2), ειναι λιγο εως πολυ βλαμενα, αλλα εγω δεν εχω και μεγαλο προβλημα - μονο γρηγορα θα ηθελα να ειναι και το HD2 ειναι αστραπη.

Android...Το Katsarola Milestone/Droid θα ειναι πολυ δυνατο λενε, αλλα αν ειναι να παρω κινητο θελω 1GHz SnapDragon ow yeah!

Οποτε, παμε για το Acer - αλλα και το νεο Xperia εχει τρελο UI λενε, καναν τρομερη δουλεια:

[media]

[/media]

Δεν ξερω, γουσταρω τρελα το HD2, αλλα ζαχαρωνω και τα Android τωρα. Θα δουμε.

Στην αρχη ημουν ξεκαθαρα - iPhone 3GS VS HD2. Τωρα μπηκε και το Android μεσα και μας κατεστρεψε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ,μέχρι στιγμής ειμαι ευχαριστημένος απο την χρηστικοτητα του.Του έχω εγκαταστήσει κάποιες free εφαρμογες να το συνηθίσω στο χειρισμό,μια χαρά μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now