George_o/c

ASUS EAH5970: Προσκυνήστε τον νέο βασιλιά των καρτών γραφικών !

Recommended Posts

δεν εχει και απορω πως και δεν εχουν φτιαξει ακομα.. 5970 δεν εχει για μενα προσωπικα..!!εκτος και ν βαλω καλη υδροψυξη..δηλαδη δωσω 400? για υδροψυξη και 600 για την 5970..πολλα μου ακογονται..

Link to comment
Share on other sites

Έχω την ASUS EAH4890, και μπορώ να πω ότι έχει διαφορά στην απόδοση με τις stock 4890. Κάτι τέτοιο φαντάζομαι ότι θα παίζει και με αυτή τη 5970.

Επίσης διαπιστώνω ότι με αυτά που κάνει η ATI δεν θα μας μείνει ευρώ για ευρώ, με αποτέλεσμα να μην υπάρξει σάλιο για τις fermi, όταν με το καλό κυκλοφορίσουν.

Link to comment
Share on other sites

Me liiiiiiiike her much:D:D:D

Μπορώ να έχω μόνο το πορτοφολάκι...? Δεν θέλω κάτι άλλο...:P:p

Θηκη για cd ειναι.......εχω 2 θελεις!!!!!!!!!???????(απο τις 295 μου)

Παιδια η καρτα ειναι πιστολι (και asus πανω απο ολα) αλλα νομιζω οτι πρεπει να περιμενουμε κ λιγο την nvidia..

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι. Δεν μου αρέσουν οι fanboy-σμοί, πάντα πηγαίνω με τον καλύτερο. Αν ας πούμε αυτήν την στιγμή ήταν στην κορυφή η AMD με τους CPUs και η NVIDIA με τις VGAs θα τις υποστήριζα, αλλά δεν είναι έτσι τα πράγματα... Μακάρι να ανέβει η AMD γ@μώτο, μακάρι, να δούμε πιο χαμηλές τιμές στα CPUs, γιατί τώρα ο ανταγωνισμός απέχει πολύ μακριά από τον χαρακτηρισμό "τέλειος"... :(

Και μακάρι η NVIDIA να βγάλει κάρτα τέρας που να κινητοποιήσει και λίγο την ATi για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Δεν θεωρώ ωστόσο ενθαρρυντικό το γεγονός ότι μέσα σε ένα post τριών γραμμών ανέφερα την λέξη μακάρι 5 φορές :P

Link to comment
Share on other sites

Την έκλεισα και θα την έχω την Δευτέρα στο σύστημα μου μαζί με μία asus eah5870 που είχα από πριν...

Ελπίζω να πέσω σε καλό κομμάτι και να overclockarei καλά....

:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω δεν μου φαινεται καρτα σο'ι'.ειναι υπερβολικα μεγαλη.μεγαλες απαιτησεις.ναι μεν ειναι συνεργασια ati με asus αλλα την βλεπω για ιδιοτροπη.πολλη ρευμα για το τπτ.δεν θα μπορουσα να την εμπιστευτω ποτε διοτι η asus τα εχει κανει χαλια με τισ καρτες γραφικων της.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now