hipro5

Ρε....είσαστε μαμάκες?...

Recommended Posts

:evil:

Καλά πάτε καλά?..... :mad:

Μιλάω για το hwbot και τη HOT.

Άλλος τρώει ban...

Άλλος φεύγει γιατί δε γουστάρει τον χ χρήστη...

Άλλος φεύγει και ανοίγει δική του ομάδα: http://hwbot.org/community/team/hwbox_oc_team_hellas

Προσπαθώ να μαζέψω άτομα στη HOT εδώ και ΧΡΟΝΙΑ για να ΔΕΙΞΟΥΜΕ την Ελλάδα σαν μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ δύναμη στο χώρο το κέρατό σας, κι εσείς μαμακιζώσαστε?....

Ή μπείτε και ΜΕΙΝΕΤΕ ή μη μπαίνετε και να πα να μαμηθείτε......

Μη μας ζαλίζετε τα @@ όπως με: "ναι θα μπω - όχι δε θα μπω - μπήκα και βγήκα - μπήκα αλλά κατά λάθος και βγαίνω"- κ.α. τέτοια

Να είσαστε "αντράκια" ρε και να λέτε/κάνετε αυτό που θέλετε με τσαμπουκά και ΟΧΙ "πίσω απ'τις κουρτίνες" ρε ρόμπες...... :mad:

Ο άλλος κλέβει κι έχουμε ψου-ψου και μου-μου "πίσω απ΄τις κουρτίνες"

Ο άλλος δε γουστάρει το χ χρήστη και φεύγει.

Ο άλλος ξύπνησε μια μέρα και του κ@υλωσε ν'ανοίξει δικιά του ομάδα.

κ.α.

ΡΕ η ΗΟΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ο χ χρήστης που δεν τον γουστάρεις κι απλά φεύγεις.

Η ΗΟΤ είναι "ιδέα" ρε.....

Η ΗΟΤ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΡΕ.... :mad:

ΑΝ δεν υπήρχε η ΗΟΤ, εγώ (για παράδειγμα) νομίζετε οτι θα καθόμουν και θα bench-άριζα γι'αυτήν?.......

Θα ήμουν ΜΟΝΟΣ μου και θα σας έγραφα στα @@ μου ρε....

Η ΗΟΤ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.........

Το να μη γουστάρεις κάποιον επειδή είναι κι αυτός στη ΗΟΤ είναι ΜΑΜΑΚΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕ.....!......

Είναι παιδιάστικο......

Γράψτον στα @@ και ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΡΕΕΕΕΕ.......

ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Η ΗΟΤ ΡΕΕΕΕΕΕ.......

Ο άλλος φεύγει κι ανοίγει την HWBOX Team........

Ρε crio αφού η HWBOT Team κι AYTH μέσα στη ΗΟΤ, ΠΩΣ γίνεται να είναι και ΜΕΣΑ και ΕΞΩ απ΄τη ΗΟΤ.....

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΕΙΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕ και αφήστε τις παιδιάστικες μαμακίες........

ΔΕ γουστάρετε κάποιον μέσα απ'τη ΗΟΤ?....

ΠΕΙΤΕ ΤΟ: "ΔΕ σε γουστάρω ρε και αι μαμήσου".......ΤΕΛΟΣ......

ΑΛΛΟ αυτός ο κάποιος που δε γουστάρετε και ΑΛΛΟ η ΗΟΤ.....

ΤΙ δουλειά έχει αυτός ο μαμάκας που δε γουστάρετε (που ας πούμε ότι είμαι κι εγώ μέσα σ'αυτούς) με την "ΙΔΕΑ" ΗΟΤ........

Η ΗΟΤ είναι ΙΔΕΑ ΡΕΕΕΕΕ.......

Αφήστε τις μαμακίες και "συμπτυχτείτε" και συσπειρωθείτε στην ΙΔΕΑ ΗΟΤ.....

ΜΟΝΟ ΣΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ θα ΔΕΙΞΟΥΜΕ οτι ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ και ΣΚΙΖΟΥΜΕ κολ@ράκια ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ......

Όταν κάποτε που bench-άριζα και άρχισα να μπαίνω σε ξένα φόρουμς για να δείξω κι εγώ τι είχα κάνει (με αέρα τότε), ξέρετε τι γύρισαν και μου είπαν?....

"Έχετε κι εσείς στην Ελλάδα hardware?"........

Από ΤΟΤΕ το παλεύω με ΠΕΙΣΜΑ ρε....

ΑΝ ΔΕΝ το καταλαβαίνετε αυτό, ασχοληθείτε με κάτι άλλο και μη μας ζαλίζετε τα @@.....

ΜΟΝΟ ΣΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ θα ΔΕΙΞΟΥΜΕ οτι ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ και ΣΚΙΖΟΥΜΕ κολ@ράκια ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ......

.

Link to comment
Share on other sites

Παρολο που δεν γνωριζω τη παιζει αυτα που λεει ο Γιωργος ειναι σωστα.

Η HOT ειναι μια ιδεα και με την οποια αναδικνιεται η χωρα μας και καλα θα ηταν να παραμεριστουν παιδιαστικες διαφορες.

Ποσες φορες χαρικα για τις διακρισεις που πηρε η ομαδα στο εξωτερικο με την σημαια μας φοντο.

Link to comment
Share on other sites

Μια ζωη τα ιδια...οπου μαζευτουν πανω απο δυο Ελληνες τρωγονται σαν το σκυλο με την γατα, κοιταζουν πως θα βγαλουν ο ενας τα ματια του αλλου.Τι καταρα ειναι αυτο πια!!!:(

Ενα πραγμα θα σας πω εγω που ηλθα μονος μου στην ομαδα πριν δυομιση χρονια χωρις να γνωριζω κανεναν.

Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.

Στην ομαδα δεν μπαινεις γιατι εχεις συμφερον αλλα γιατι ετσι γουσταρεις, γιατι αγαπας αυτο που κανεις και γιατι θελεις να εισαι μαζι με αλλους κατω απο το ιδιο ονομα, κατω απο την ιδια σημαια.

Αυτο σημαινει πιστη και αγαπη στην ομαδα αλλιως μαλλον κανεις εκπτωση στα αισθηματα σου γι'αυτο που κανεις και οι λογοι που μπηκες μεσα δεν ειναι και τοσο ανιδιοτελεις.

Τα προβληματα που προκυπτουν μεταξυ των μελων μπορουν να λυθουν με τον διαλογο και παντα με γνωμονα το καλο της ομαδας.

Αυτα απο μενα και συγνωμη για το...κηρυγμα, δεν ειχα τετοια προθεση.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να κατηγορεις αλλους για το hobby σου...

απλα προσπερνας και συνεχιζεις φταιει δεν φταιει...

ειμαστε ομαδα ναι....

αλλα δεν θα σταματησουμε να ειμαστε επειδη ο χ ή ο ψ κανει αλλα...

Link to comment
Share on other sites

:evil:

Όταν κάποτε που bench-άριζα και άρχισα να μπαίνω σε ξένα φόρουμς για να δείξω κι εγώ τι είχα κάνει (με αέρα τότε), ξέρετε τι γύρισαν και μου είπαν?....

"Έχετε κι εσείς στην Ελλάδα hardware?"........

ΜΟΝΟ ΣΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ θα ΔΕΙΞΟΥΜΕ οτι ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ και ΣΚΙΖΟΥΜΕ κολ@ράκια ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ......

.

αυτα τα δυο που ειπες τα θεωρω πολυ σημαντικα αν κ δεν bencharo . η ομαδα πανω απο ολα .

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τον λόγο ύπαρξης τους θέμματος.

Όταν γίνονται τόσες μαλακίες μέσα στην ομάδα καλά κάνουν και φέυγουν και πάνε σε άλλες ομάδες ή όπου θέλουν(δεν το ήξερα πώς έιχαμε και ομάδα στο box :P ) .

Εσύ hipro βλέπεις την HOT σαν ίδέα, άλλοι την βλέπουν σαν ευκαιρία να ανδειχθούν να τους στείλουν οι εταιρίες hardware, άλλοι το βλέπουν μόνο με πόντους και όταν benchaρουν βλέπουν μόνο αριθμούς μπροστά τους και άλλοι για χαβαλέ.

Καλύτερα να το προλάβαινες πριν γίνει το θέμα με τον Crusty...τώρα και ο dread έχει φύγει..και ο crio έχει φύγει...και βλέπω και άλλους να φέυγουν.

Πριν βάλετε τα χέρια σας να βγάλετε τα μάτια σας...να το σκέφτεστε..τώρα μάζεψε τον αμάζευτο. Έχω βαρεθεί με αυτήν την HOT. Σκατά την έχουμε κάνει.

Link to comment
Share on other sites

To ΒΑΣΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Bill ξέρεις πιο είναι?

Νομίζουμε οτι η ΗΟΤ είναι οι ΧΡΗΣΤΕΣ....

ΛΑΘΟΣ.....

ΑΛΛΟ ο "ΧΡΗΣΤΗΣ" και ΑΛΛΟ η "ΗΟΤ"...

Επειδή η χ ΧΡΗΣΤΗΣ δηλαδή λέει μαμακίες που ΤΥΓΧΑΝΕΙ να είναι ΚΑΙ ΜΕΣΑ στη ΗΟΤ, θα πούμε ότι η ΗΟΤ μου έκανε αυτό, είπε για μένα αυτό, κτλ?....

Ο γ@μωΧΡΗΣΤΗΣ το είπε και ΟΧΙ η ΗΟΤ....

ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ οτι η ΗΟΤ είναι ΑΛΛΟ και ΑΛΛΟ ο "χρήστης χ".......

Βρίστε το χρήστη χ και ΟΧΙ τη ΗΟΤ....

Όταν βρίζετε τη ΗΟΤ, βρίζετε ΚΑΙ τον ευτό σας......

ΞΕΧΩΡΙΣΤΕ το "χρήστη χ" απ'τη ΗΟΤ όταν βριζόσαστε, κτλ.

Η ΗΟΤ είπε/έκανε για σένα μαμακίες Ή ο χ ΧΡΗΣΤΗΣ?.....

.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, οι χρήστες απαρτίζουν την HOT.

Καλώς οι κακώς οι περίσσότεροι βλέπουν τους πόντους.

Όταν λοιπόν κάποιος έχει αρκετούς πόντους και θέλει να φύγει αυτόματα το μυαλό εστιάζει σε 2 σημέια και κάνουν την επιλογή του πιο εγωιστική.

1. Ο χρήστης σκέφτεται : Θα φύγω και μαζί μου και 500 πόντοι, οπότε θα τους μαμήσω και θα δούνε τι θα πάθουν.

2. Θα πέσει η HOT θέσεις και εγώ θα χαίρομαι γιατί θα γίνει αυτό επειδή θα φύγω.

Τώρα μην γυρίσεις και μου πέις πώς είναι στην HOT κάποιοι για χαβαλέ και για να περνάνε καλά , γιατί άμα το κάνανε αυτό , όυτε θα τα πέρνανε όλα τόσο στα σοβαρά, ουτε θα έιχαμε τετοιες αντιδράσεις , ούτε τα παραπάνω σκεπτικά που έγραψα ούτε τίποτα.

Σου λέει ο χρήστης με τους πολλούς πόντους, θα πάω στην Pure, θα έιμαι με τους πρώτους με τους γαμάτους τους τύπους και δεν με νοιάζει τίποτα. Θα σούνε στην HOT τι θα πάθουν . . .

tis_ellados_ta_paidia.png

Θα μπορούσα όλα τα παραπάνω να τα αναλύσω σε 280 παραγράφους , αλλά τα έγραψα στα πολύ γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

.......Τώρα μην γυρίσεις και μου πέις πώς είναι στην HOT κάποιοι για χαβαλέ και για να περνάνε καλά , γιατί άμα το κάνανε αυτό , όυτε θα τα πέρνανε όλα τόσο στα σοβαρά, ουτε θα έιχαμε τετοιες αντιδράσεις , ούτε τα παραπάνω σκεπτικά που έγραψα ούτε τίποτα.

Κρατάω το παραπάνω..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ο κομπλεξισμος και η μικροτητα του Ελληνα δεν εχει ορια... ΤΕΛΟC....

Και πιστεψτε με, δεν το λεω για αυτους που εφυγαν.... αλλα για αυτους που λενε ΜΙΑ ΖΩΗ ΛΟΓΙΑ.... (Hipro δεν παει σε σενα αυτο, τα παπαγαλακια ξερουν ποια ειναι).

Κοτουλες ολοι ρε.... οποιος εχει @ΡΧΙΔΙ@ βγαινει και λεει αυτα που θελει δημοσια...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μην γυρίσεις και μου πέις πώς είναι στην HOT κάποιοι για χαβαλέ και για να περνάνε καλά , γιατί άμα το κάνανε αυτό , όυτε θα τα πέρνανε όλα τόσο στα σοβαρά, ουτε θα έιχαμε τετοιες αντιδράσεις , ούτε τα παραπάνω σκεπτικά που έγραψα ούτε τίποτα.

Μα γι'αυτο δεν ειμαστε στην ομαδα?Για να κανουμε την τρελλα μας, να γνωρισουμε και αλλους που εχουν την ιδια τρελλα με μας, ισως να κανουμε καινουργους φιλους που θα μπορουμε να βγουμε για καφε και ποτο να συζητησουμε για το κολλημα μας.

Αυτο δεν ειναι το νοημα?Να περνας καλα.Τι περισσοτερο μπορει να προσδοκα καποιος απο το hobby του?

stealth

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να γράψω 1.000.000 πράγματα εδώ μέσα αλλά έχω πει την άποψή μου και δεν νομίζω ότι μου φτάνει αυτό το θρεντ. Τα παιδιά που φύγανε καλά θα κάνουν να ξανασκεφτούν τους λόγους που το έκαναν και όσοι σκέφτονται να το κάνουν να το περάσουν από κόσκινο. Θέλω να μπούμε στη μύτη των ξένων για να καταλάβουν ποιοι είμαστε και τι κάνουμε! Είναι στο αίμα μας στην τελική και κανένας δεν θα το εμποδίσει!! Ούτε ξένος ούτε Έλληνας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και με αυτα και αυτα μολις πεσαμε 3οι παγκοσμιος

Δεν εχει σημασια αν ειμαστε πρωτοι, δευτεροι, τριτοι οι τελευταιοι.Δεν μπηκαμε στην ομαδα για να ειμαστε πρωτοι (αν υπαρχουν οι προυποθεσεις να το κανουμε και αυτο) αλλα για να κανουμε το κεφι μας, την τρελλα μας.

Αυτο πρεπει να καταλαβουμε.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Και με αυτα και αυτα μολις πεσαμε 3οι παγκοσμιος

Ναι γιατί οι Ρώσοι bench-άρουν......ΔΕΝ ξύνουν τα @@ και (ελπίζω) να μην έχουν "κατινιές" σαν κι εμάς....

Link to comment
Share on other sites

...καταρχάς συμφωνώ με τον hipro... θα πω αυτο που λεώ πάντα, όλα αυτα που γίνονται απο τον χ,ψ χρηστη είναι παπάριες και μικρότητες και απλά θέλούμε να δημιουργουμε πάντα κόντρες γιατι απλά κάποιοι το γουστάρουν και θελουν και καλά να βγουν οτι έχουν δικιο και φταίει κάποιος αλλος!!

Πάρτε το χαμπάρι οτι μαμακία γίνεται μόνοι μας την δημιουργούμε και φταίμε εμείς οι ιδιοι!!

Και δεν καταλαβαίνω δηλ. επειδη έκλεψε ο άλλος εγω να σηκωθώ να φύγω τι στο διάολο κουβαλάτε στο μυαλό σας ρεεεε, αφού έκλεψε ειναι φανερό, επειδή δηλ. είναι κολλητάρι με κάποιον πρέπει να τον υποστηρίξει και να τα κάνουμε ολα πουτάνα!!

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω κάποια ατομα, μπεντσάρω απο από το 1997 και πότε δεν εχω δημιουργησέι θέμα οτι και αν έχει γίνει στην H.O.T.

Ο καθένας ειναι υπεύθυνος για τις πράξεις του και να έχει τα @@ να το παραδεχτεί και όχι να αρχίζει τις κατινιές και να προσπαθεί με άκυρους τρόπους να δείξει οτι εχει δύναμη και αξίζει!!

Παλικάρια δεν κερδίζεται απολύτως τπτ ετσι, δεν φταίει κάνεις άλλος όταν κάνω εγω μαμακία παρα μόνο εγω και μόνο εγω!!!

Αυτά απο μένα και σόρρυ αν ήμουν καυστικός αλλα η αλήθεια πάντα τσούζει!!

Δεν εχει σημασια αν ειμαστε πρωτοι, δευτεροι, τριτοι οι τελευταιοι.Δεν μπηκαμε στην ομαδα για να ειμαστε πρωτοι (αν υπαρχουν οι προυποθεσεις να το κανουμε και αυτο) αλλα για να κανουμε το κεφι μας, την τρελλα μας.

Αυτο πρεπει να καταλαβουμε.

stealth

Θα διαφωνήσω με αυτο που λές γιατί αυτο ειναι κάτι καθαρά υποκειμενικό, σίγουρα έιναι η τρέλα μας και το χόμπυ μας αλλα για καποιον που το κάνει αυτο πολλά χρόνια και χαλάει πολλά λεφτα καθε χρόνο παιζεί ρόλο και η θέση και οι πόντοι και τα πάντα, δεν το κάνει μεν για αυτό αλλα και για αυτό ίσως!!

Δεν μιλάμε για περιπτώσεις που έχω το pc του σπιτιού μου και απλά τρέχω το 3dmark αλλα για μερόνυχτα δοκίμων και κάψιμο πολλών εγκεφαλικών κυττάρων!!

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

...καταρχάς συμφωνω με τον hipro...και θα πω αυτο που λεώ πάντα, όλα αυτα που γίνονται απο τον χ,ψ χρηστη είναι παπάριες και μικρότητες και απλά θέλούμε να δημιουργουμε πάντα κόντρες γιατι απλά κάποιοι το γουστάρουν και θελουν και καλά να βγουν οτι έχουν δικιο και φταίει κάποιος αλλος!!

Παρτε το χαμπαρι οτι μαμαμια γίνεται μονοι μας την δημιουργουμε και φταιμε εμείς οι ιδιοι!!

Και δεν καταλαβαίνω δηλ. επειδη έκλεψε ο άλλος εγω να σηκωθώ να φύγω τι στο διάολο κουβαλάτε στο μυαλό σας ρεεεε, αφού έκλεψε ειναι φανερό, επειδή δηλ. είναι κολλητάρι με κάποιον πρέπει να τον υποστηρίξει και να τα κάνουμε ολα πουτάνα!!

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω κάποια ατομα, μπεντσάρω απο από το 1997 και πότε δεν εχω δημιουργησέι θέμα οτι και αν έχει γίνει στην H.O.T.

Ο καθένας ειναι υπεύθυνος για τις πράξεις του και να έχει τα @@ να το παραδεχτεί και όχι να αρχίζει τις κατινιές και να προσπαθεί με άκυρους τρόπους να δείξει οτι εχει δύναμη και αξίζει!!

Παλικάρια δεν κερδίζεται απολύτως τπτ ετσι, δεν φταίει κάνεις άλλος όταν κάνω εγω μαμακία παρα μόνο εγω και μόνο εγω!!!

Αυτά απο μένα και σόρρυ αν ήμουν καυστικός αλλα η αλήθεια πάντα τσούζει!!

Έτσιιιιιιιι......... :)

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα για τους περισσότερους από εμας είναι μιά κοινή ιδέα ... που την ασπαζόμαστε.

Πιθανόν θα υπάρχουν και μετέχοντες σε αυτή γιά άλλους λόγους ... πέρα από την ηθική,την υπερηφάνια,το ομάδικό πνεύμα,το χόμπυ,την προσωπική ευχαρίστηση ... κλπ

Είναι λογικό σε μιά μεγάλη κοινωνική ομάδα (όπως είναι η HOT) να μήν ταιριάζουν τα χνώτα όλων μεταξύ τους.

Δέν μετέχω ούτε ασχολούμε με το παρασκήνιο και τις κουρτίνες ... δέν με ενδιαφέρει.

Για αυτό και δέν γνωρίζω τους λόγους που αποχώρησαν ο dread, ο crio ... κλπ.

Σίγουρα θα είχαν τους λόγους τους.

Με το ζόρι στην ομάδα δέν θέλω κανέναν ... ούτε με το παρακαλετό.

Οποιος το νιώθει ... θα έρθει από μόνος του.

Οσο και να το αναλύετε αυτό το thread .... δέν θα αλλάξει κάτι.

Αφήστε το μπλά-μπλά .... και κάντε κανά bench.

Παρόλο που το σύστημα του hwbot είναι φτιαγμένο για αυτούς που έχουν τα σούπερ-ντούπερ cpu,mem,vga (από τρείς και άνω) ... υπάρχουν ακόμη περιθώρια για τον ερασιτέχνη , για αυτόν που ασχολείται με τα low & mid-end hardware , για αυτόν που δέν μπορεί ή δέν θέλει να ξοδέψει μιά περιουσία σε hardware.

Αφήστε λοιπόν τις αναλύσεις και τις διαμάχες ... και κάντε το κέφι σας (άν αυτό είναι ακόμη το benching-overclocking).

Link to comment
Share on other sites

τελος η αναλυση δεν βγαινει τιποτα!:@....

τασο δεν μου δινεις τις 8800 gtx που εχεις να τις κανω 3way sli που εχω αλλη μια μονταρισμενη κομπλε να γινει κανα σκηνκο:D

8800GTX είχαν περάσει από τα χέρια μου ... πρίν κάτι αιώνες.

2 x 8800GT έχω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

τελος η αναλυση δεν βγαινει τιποτα!:@....

τασο δεν μου δινεις τις 8800 gtx που εχεις να τις κανω 3way sli που εχω αλλη μια μονταρισμενη κομπλε να γινει κανα σκηνκο:D

μαν...pleaz σε πμ αυτά!!

...δεν είναι το θέμα αν θα βγέι κάτι οσο οτι κάποια πράγματα πρέπει να ειπωθούν γιατι οι περισσότεροι εδω μέσα γνωριζόμαστε πολλά χρόνια!

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

8800GTX είχαν περάσει από τα χέρια μου ... πρίν κάτι αιώνες.

2 x 8800GT έχω τώρα.

δυνατες πολλη!

δεν κανουνε η gt;P..

morti@αυτο το έγραψα για της καρτες για να ξεκολλήσουμε λιγο απο τα ιδια και τα ιδια, ειδάλλως θα του το ελεγα του τασου με πμ,!@sorry

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now