hipro5

Ρε....είσαστε μαμάκες?...

Recommended Posts

Χμμμ, πολύ ενδιαφέρον άρθρο θα ήταν αυτό. Προσφέρομαι να το γράψω ;)

Πρωτα πρεπει να παρεις συνεντευξη και την αδεια απο ΟΛΑ τα εμπλεκομενα μερη.:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Ειστε ωραιοι τυποι ρε παλλικαρια.. ολοι ανεξαιρετως. Τουλαχιστον αυτην την εικονα εχω σχηματισει. Αυτα που γινονται ειναι αμαρτια απ'τον θεο.. Δηλαδη κριμα.. Για παρεξηγησεις του κ**λου οπως το βλεπω εγω. Κανενας δν ειναι εχθρος κ κανενας δν εχει προσωπικο οφελος εις βαρος του αλλου. Οι ρεβανσισμοι ειναι ενδειξεις μικροτητας και ανωριμοτητας.

Αυτα απο μενα. Παμε γερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κιʼ από μένα βρε παιδιά. Δεν καταλαβαίνω ακόμη προς τι τόσο μεγάλο θέμα.

Καταρχήν τι δουλειά έχει η ΗΟΤ με το τι κάνει προσωπικά ο καθένας από μας, καμία. Ο κάθε ένας από μας κάνει το κέφι του και μετέχει και στην ομάδα γιατί σίγουρα θέλει επιτέλους η Ελλάδα να αναδειχθεί και να είναι ψηλά. Τώρα αν για κάποιο μέλος της ομάδας υπάρχουν υποψίες ότι έκλεψε σε κάποιο σκορ, αυτοί που θα το κρίνουν είναι οι αρμόδιοι του bot, προβάλλοντας φυσικά και το σκεπτικό τους. Εδώ τον περίφημο ΟPB τον απέκλισαν από τον το bot αλλά στην OCX μια χαρά τον έχουν. Το γιατί είναι προφανές .

Εμείς γιατί τρωγόμαστε έτσι δεν το καταλαβαίνω. Μήπως θα πρέπει να σοβαρευτούμε λίγο και να συνεχίσουμε όλοι μαζί να κάνουμε αυτό που μας αρέσει και φυσικά να ανεβάσουμε και την ΗΟΤ εκεί που πραγματικά αξίζει?

Καλό θα ήταν να κλείσει αυτό το θέμα γιατί δεν νομίζω ότι τιμά κανέναν μας.

Link to comment
Share on other sites

Stelara από μένα ένα μπράβο γιατί με αυτά σου τα λόγια έδειξες ότι είσαι αντράκι, παραδέχεσαι τα λάθη σου και δεν κρύβεσαι πίσω απ'το δάκτυλό σου..... :)

P.S. Είσαι και κουτσομπόλης βέβαια..... :P:D:harhar:

Link to comment
Share on other sites

hipro55(επειδή δεν είσαι πλέον 5 χρονών, αλλά 55).

Το κουτσομπολιό έιναι ένα πράγμα που όλοι θέλουν, σε όλους αρέσει και όλοι κάνουν χωρίς εξαιρέσεις. Ενώ όλοι θέλουν να μαθαίνουν κουτσομπολιά και να λένε κουτσομπολιά, δεν θέλουν να τους λένε κουτσομπόληδες. Στο τέλος όλοι τα ξέρουν όλα και φταίει αυτός που οι υπόλοιποι έχουν ρίξει τα περισότερα μπαλάκια πώς το ξεκίνησε. Δεν έιναι έτσι, όλοι φταίμε, χωρίς εξαιρέσεις, εκτός απο αυτούς που δεν μίλησαν σε κανέναν.

Το λάθος του Στέλιου έιναι πώς το έιπε κάπου που δεν περίμενε να υπήρχε τέτοια βλακώδες εξέλιξη και να γίνει τέτοια ανακατοσούρα παρασκηνίων. Εδώ ολόκληρο Bot δεν το έκανε θέμα και το έκανε η Ελληνική OC Σκηνή (το είπα πολύ όμορφα ε? :P ) .

Εγώ, θέλω να ζητήσω δημόσια συγνώμη απο τον Αντώνη aka Crusty για όπου έχει εμπλεχθέι το όνομα του με το box και άλλους χαρακτηρισμούς που σίγουρα όλοι ξέρετε.

Το ότι επειδή έγινε ένα "μπέρδεμα" να το πώ στα πολύ ελαφριά με κάποια όχι απλά μέλη του hwbox, δεν θέλω αυτά να τον αποθήσουν απο την παρέα μας πρώτα απ'όλα(γιατί πάιζαμε μαζί στα labs του box και στο webplus) και μετά απο τα φόρουμ του hwbox .

Αυτά απο μένα.

Link to comment
Share on other sites

ΑΤΙΜΕ Gorilla...... :rant::cussing:

(Για το "55" λέω...)

Εχεις απολυτο δικιο, αυτο σηκωνει παρεξηγηση.

Μεχρι και εμενα πειραξε, θα του κοψω την καλημερα στο "off topic" για δυο μερες.:P:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Stelara από μένα ένα μπράβο γιατί με αυτά σου τα λόγια έδειξες ότι είσαι αντράκι, παραδέχεσαι τα λάθη σου και δεν κρύβεσαι πίσω απ'το δάκτυλό σου..... :)

P.S. Είσαι και κουτσομπόλης βέβαια..... :P:D:harhar:

Τη δοση κουτσομπολιου ολοι την εχουν , ειτε λιγο , ειτε πολυ . Σε ολο τον κοσμο . Οταν ομως σε τσιγκλανε και οι τριγυρω (που ειναι κουτσομποληδες παλι) , το πραγμα χειροτερευει. Θα λαβω τα μετρα μου για το θεμα αυτο .:D

Link to comment
Share on other sites

Νιωθω την ανάγκη να μιλήσω και πάλι γιατί θα εκραγώ.

Αντι να βγούνε να τα πούνε όλα σε αυτό το θέμα, μερικοί συνεχίζουν και λένε διάφορα πράγματα σε msn, pm και άλλα τετοια και δημιουργείτε μεγαλύτερο πρόβλημα.

Αντί να σταματήσει, θα γίνει μεγαλύτερο.

Ο Pastelidis λέει στον Seaga πώς δεν μας ξέρει για να έχει άποψη επι του θέμματος και συνεχίζει και λέει πώς το Video έιναι Fake .

Επίσης υποστηρίζει πώς το CPU του Αντώνη δεν είναι του Αντώνη και ποτε δεν είχε CPU με αυτό το Batch, αλλά είναι άλλου(ούτε και εγώ ξέρω τι έχει ειπωθεί) .

Αν συνεχιστούν αυτά, θα έχουμε πρόβλημα.

Εάν έχεις κάτι να πέις Παστελίδη πές το εδώ. Στα παρασκήνια δημιουργείς μεγαλύτερο πρόβλημα γιατί υπάρχει το ράδιο αρβύλα. Λές 1 και μέχρι να φτάσει στα αυτιά μας , ο καθένας βάζει την ιστοριούλα του και ακούμε 10 .

Το να κάνεις τον μάγκα σε msn και εδώ να μην υπάρχεις καθόλου δεν είναι αντρίκιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε πατε καλα!!!Δεν σας εφτασε αυτο που ειπε ο hipro χθες?Θα παει το παιδι απο εκει και θα benchαρει, τι αλλο θελετε να σας πει, ΤΕΛΟΣ.ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ.

Τι προσπαθητε να κανετε, να διαλυσετε την ομαδα που δημιουργηθηκε με τοσο κοπο?

Και τι σας πειραζει τινος ειναι η CPU, ας ειναι και του θεου, τι μας ενδιαφερει εμας?Βρειτε και σεις μια CPU που να ανεβαινει 7GHz και βγαλτε της τα συκωτια, τι μας ενδιαφερει εμας αν την αγορασες, αν στην εδωσε ο ξαδελφος σου η αν την κερδισες στην λοταρια?

Σταματηστε να κανετε σαν παιδακια που τους πηραν το γλυφιτζουρι, ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ?

Αμαν πια!!!

PS.Σωστος ο GoriLLakoS που σας εκανε βουκινο, δεν παιζεστε με τιποτα!!!

stealth

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θα ηθελα να πω και εγω την αποψη μου:

Εχετε ολοι δικαιο πανω στο θεμα οτι ειναι λαθος κινηση να λεμε πραγματα στο παρασκηνιο και οχι face to face διοτι ετσι διαστρευλονονται τα λεγομενα στομα με στομα...

Για αυτο λοιπον θελω να πω αυτο που πιστευω εγω...χθες ειχα μια συζητηση με τον Seaga, η αφορμη της συζητησης μας ηταν ο τιτλος που ειχε γραψει στο msn, στον οποιο ανεφερε βγειτε να μιλησετε Μαμακες...αρχισα λοιπον να μιλαω μαζι του...ως που φτασαμε στο θεμα με τα scores του Αντωνη...στα οποια του ειπα πως πιστευω οτι δεν ειναι σωστα...καθως ψαχνοντας τα με προσοχη σε διαφορα σημεια ειδα οτι καποια σημεια ξεφευγουν...

Στο Saega ειπα οτι το cpu δεν το εχω δει ποτε live...η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω καν αν υπαρχει...ΔΕΝ ειπα οτι δεν ειναι του Αντωνη...ΔΕΝ ειπα οτι ο Αντωνης δεν ειχε ποτε τετοιο cpu...Η παρεξηγηση λυθηκε με τον Σακη καθως καταλαβα-καταλαβε λαθος απο τα λεγομενα μας... Για το Video δεν μπορω να πω κατι...

Αυτη ειναι η αποψη μου

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου την δίνει που ενώ μεταξύ μας/σας είμαστε/εισαστε φίλοι, αντί να λήξουν όλα με ένα τηλέφωνο συνεχίζει η μαλακία χωρίς αυτό και γίνεται χειρότερο.

Δηλαδή, όλοι, προσπαθούν στο box και σε κάθε box να την βγάλουν καθαρή και να κρυφτούν και να περάσουν σε όλους την ιδέα πώς δεν έχουν κάνει τίποτα, παραμόνο πώς κάτι είπανε ή κάποιος έβαλε λόγια στο στόμα τους και ...και ...και ...και 1002 και.

Δεν ξέρω αν το κάνουν για να νιώσουν καλά με τους άλλους ή αν το κάνουν για να πιστέψουν και να πέισουν τον εαυτό τους πώς είναι αθώοι...αλλά την επόμενη φορά θα φύγουν ban απο εδω μέσα γι'αυτόν τον λόγο και ας είναι κύριοι μέσα εδώ και σηκώσω logs απο msn.

Μπορείτε να είστε 10 φορές κατίνες, εγω μπορώ 100.

Το θέμα κλειδώνει , και ξανα ανοίγει όταν ο Αντώνης βγάλει ή δεν βγάλει τα score στον hipro.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now