hipro5

Ρε....είσαστε μαμάκες?...

Recommended Posts

Θα διαφωνήσω με αυτο που λές γιατί αυτο ειναι κάτι καθαρά υποκειμενικό, σίγουρα έιναι η τρέλα μας και το χόμπυ μας αλλα για καποιον που το κάνει αυτο πολλά χρόνια και χαλάει πολλά λεφτα καθε χρόνο παιζεί ρόλο και η θέση και οι πόντοι και τα πάντα, δεν το κάνει μεν για αυτό αλλα και για αυτό ίσως!!

Δεν μιλάμε για περιπτώσεις που έχω το pc του σπιτιού μου και απλά τρέχω το 3dmark αλλα για μερόνυχτα δοκίμων και κάψιμο πολλών εγκεφαλικών κυττάρων!!

Καταλαβαινω τι λες και ειναι απολυτα σεβαστο, θελεις για τον κοπο, τον χρονο και το χρημα που σπαταλας να βλεπεις καποιο αποτελεσμα, αλλα εδω μιλαμε για αποχωρησεις μελων οποτε θα πρεπει να παμε παλι στην αρχη και να ιεραρχησει ο καθενας (ειδικα εμεις οι νεωτεροι) τους λογους που το κανει.

Εξαλλου δεν νομιζω οτι η θεση της ομαδας παιζει ρολο στο ποσο καλος overclocker ειναι καποιος και δεν καθοριζει την θεση του στην κοινοτητα των overclockers.

Yπαρχουν overclockers σε ομαδες πιο κατω απο εμας οι οποιοι εναι απολυτα σεβαστοι και σε κορυφαιες θεσεις στην κοινοτητα, μεσα στους καλυτερους στον κοσμο.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ θα πω τη γνώμη και άμα θέλετε διώξτε με ή μπανάρετέ με! Μόρτη είπες μια μαλακία σε όλα τα σωστά που έγραψες και άμα θες στείλε μου π.μ. να με ρωτήσεις αν και δεν νομίζω να χρειαστεί. Έχετε καταλάβει ότι όλο αυτό έχει ξεκινήσει από 2-3 άτομα που τα έκαναν όλα μπου..λο με τις κατινιές τους και τα δήθεν τους και μόνο μόνο αυτοί δεν έχουν βγει να πούνε κάτι!!! Έστω το παραμικρό!!! Τους χαλάσανε κάποια πράγματα που δε χώνεψαν ποτέ!! Δηλητηριάζουν τα μυαλά όλων και σίγουρα δε θέλουν το καλό της ομάδας παρά μόνο το καλό του κώλου τους και το συμφέρον τους! Αυτοί θα έπρεπε να φύγουν και όχι όλοι οι άλλοι που δε έκαναν κάτι παρά μόνο ξενέρωσαν με την όλη φάση. Και εύχομαι ακόμα και αυτή τη στιγμή να βρουν το θάρρος να πάρουν τις αποφάσεις τους και να πράξουν σαν άντρες!!! Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Saki xalarwse ligaki file. Exeis ginei polu fanatilas kai to post sou einai poli kapws xwris na sou peftei logos sto katw katw.

Episis, ama eisai oso magkas deixneis, the eleges kai ta onomata dimosia, alla protimas na peis na steileis pm.

Epeidi emeis milame genika kai esu eidika, mallon opoios exei tin miga sfiggete . . ainte.

O kathenas exei tou filous/gnwstous tou kai epireazete apo ta legomena tous.

Den tha vreite pote tin alitheia. Ksipnate...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη για το ύφος μου. Υπερβάλλω και δεν πρόκειται να ξανασυμβει. Είμαι μαλάκας. Και πάλι συγγνώμη. Μόρτη συγγνώμη ρε φίλε για την έκφραση.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον........Gorilla-boy γράφεις με greeklish ενώ ξέρεις οτι απαγορεύεται.... (φάτην τώρα) :P:D

Δεύτερον.....Ήρθαν από δω κάποια παιδιά και συζητήσαμε λίγο....... :)

Είπαμε κάποια πράγματα και τις γνώμες μας...

ΤΩΡΑ.....

α. ΜΗΝ ξανακούσω κουβέντα στο "παρασκήνιο" για τα επίμαχα σκορ του Crustytheclown γιατί θα σας πάρει ο διάολος......

Το παλικάρι συμφώνησε να έρθει εδώ να παίξει....

ΑΦΟΥ και ΟΤΑΝ γίνει αυτό, ΤΟΤΕ θα ξαναρχίσετε να μιλάτε περί τούτου....

Ή ΜΗ μιλάτε ΚΑΘΟΛΟΥ - πείτε για γκόμενες - πείτε ότι γουστάρετε ΑΛΛΑ ΟΧΙ γι'αυτό...

Κοιτάτε την καμπούρα σας και ΟΧΙ την καμπούρα του άλλου...

β. Stelara για ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ είσαι η "πέτρα του σκανδάλου" με τα κουτσομπολιά σου....

ΔΕΥΤΕΡΗ φορά....

ΑΣΤΟ - Ασχολήσου με κάτι άλλο, αφού εξάλου τα έχεις παρατήσει εσύ και θα ασχοληθεί κάποιος άλλος με τα θέματα των αποτελεσμάτων της Η.Ο.Τ....

ΜΗΝ "δηλητηριάζεις" τα μυαλά των άλλων και ας ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ή όχι, κ.τ.λ....

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣAI.... ;)

γ. Μιλήστε με ΑΝΟΙΧΤΑ χαρτιά και ΜΗΝ μιλάτε με γρίφους/υπονούμενα/κτλ.

EDIT: ΑΛΛΟ ENA τηλέφωνο έσκασε ΜΟΛΙΣ με παράπονα για το Stelara.......ΕΛΕΟΣ..... :(

.

Link to comment
Share on other sites

........To paraskinio ta mamaei ola........

ΔΕΥΤΕΡΟ για σήμερα που κρατάω από σένα.......Τι διάλολο μεγάλωσες πιο πολύ απ΄την ηλικία σου και σκέφτεσαι σωστά...... :P:D

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε μαγκες...ετσι λυνονται τα προβληματα...προσωπο με προσωπο, με σταρατες και αντρικιες κουβεντες.

Μου χαλασατε την ημερα πρωι-πρωι παναθεμα σας, ειμαι και μεγαλος ανθρωπος και δεν αντεχω τις συγκινησεις:P, αλλα τελος καλο ολα καλα.:D:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

ωχ ποτε γιναν παλι αυτα αν ειναι να μπεντσαρουμε το κοσκινιζουμε μηνες αλλα για να γινουμε πουτανα σε 1 μερα τα κανουμε ολα λιμπα μπραβος μας ουουουου ραα:drinks::drinks::drinks::drinks:

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερον.....Ήρθαν από δω κάποια παιδιά και συζητήσαμε λίγο....... :)

Είπαμε κάποια πράγματα και τις γνώμες μας...

...πραγματικα πολυ χαιρομαι για αυτην την εξελιξη, μπραβο στα παλικάρια χώρις να ξέρω καν ποιοι ειναι, δεν έχει σημασία ουτως η αλλως!!:T:

...αχ αυτο το παρασκηνιο θα μας ξεκάνει :(

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλά γράφονται χωρίς να υπάρχει γνώση κάποιων γεγονότων θα πω τους λόγους που χτες βγήκα και που σήμερα ξανεπέλξα απο το προφίλ μου τη H.O.T. σαν ομάδα.

1)Δεν είμαι ούτε κομπλεξικός ούτε θέλω να δείξω κάτι.Γουστάρω να βλέπω την Ελλάδα πολύ ψηλά και να μαμάει και να δέρνει.

2)Απο την πρώτη στιγμή που έσκασε το thread έστειλα π.μ. με το Γιώργο να μιλήσουμε απο κοντά και όχι μέσω π.μ. η τηλεφώνου.Καθαρά και σταράτα λόγια από κοντά.Όχι παρασκηνιακά.

3)Ουδέποτε δημιούργησα πρόβλημα στη Η.Ο.Τ. και ούτε έχω κανένα κέρδος ή απώλεια να το κάνω.

4)Η απόφαση αυτή πάρθηκε για δύο λόγους.Πρώτον διότι πέφτει πολύ θάψιμο από πίσω (δεν είναι η πρώτη φορά που τώρα που γίνεται προς εμένα προσωπικά) και δεύτερον διότι θεωρώ πολύ λάθος αυτό που έγινε με τον Αντώνη.Όταν υπάρχει πρόβλημα με κάποιον πρώτα μιλάς με τον εμπλεκόμενο και μετά με όλους τους άλλους.Δημιουργήθηκε τεράστιο θέμα από το τίποτα που θα μπορούσε να είχε λυθεί το πολύ με δύο τηλεφωνήματα 10? σε καφέδες + 50? σε άζωτο.Αποφάσισα να βγώ απο τη Η.Ο.Τ. οδιότι βλέπω ότι αν γίνει μια μαλακία με ένα σκορ μου στο μέλλον (δεν μιλάω να cheatάρω) δεν θα ξέρω αν θα έχώ υποστήριξη απο την ομάδα μου και δυστυχώς δεν ξέρω τι θα κουβεντιάζεται και πίσω απο την πλάτη μου.Δεν είναι καλύτερα να είμαι μόνος μου και να ξέρω ανά πάσα στιγμή τι ακριβώς γίνεται?

5)Αυτά που μου είπε ο Γιώργος από κοντά με κάλυψαν 100% και μου έδειξαν ότι υπάρχει κάποιος που ότι και να γίνει θα μου είναι πάντα ντόμπρος απέναντί μου και αν γίνει κάτι θα με πάρει τηλ. και θα μου πει στα ίσια τι παίχτηκε.

Αυτά.:D :D :D

Υ.Γ.:Γιώργο πραγματικά σε πάω με τα χίλια για το λόγο που ανέφερα παραπάνω.Σήμερα μου έδειξες ότι πραγματικά πιστεύεις πολύ στη Η.Ο.Τ. και ότι τη λατρεύεις.Να 'σαι πάντα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε και μπηκα πριν 2 μερες στηνHOT :hehe::hehe:

Μιας και βγηκε στον αερα το θεμα, γιατι να μην ερθει το παρασκηνιο στο προσκηνιο να ξεκαθαρισει το τοπιο??? Να αντιληφθουμε κ ολοι περι τινος προκειται?

Link to comment
Share on other sites

η ΗΟΤ απαρτίζεται απο 516 μέλη τα οποία αγαπούν το overclocking.

νομίζω οτι κοινή προσπάθεια όλων θα πρέπει να εστιαστεί στο πως αυτά τα μέλη θα φέρουν την ομάδα εκει που της αξίζει και οχι να ασχολούμαστε τις κατινιές μερικών μελών.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλά γράφονται χωρίς να υπάρχει γνώση κάποιων γεγονότων θα πω τους λόγους που χτες βγήκα και που σήμερα ξανεπέλξα απο το προφίλ μου τη H.O.T. σαν ομάδα.

1)Δεν είμαι ούτε κομπλεξικός ούτε θέλω να δείξω κάτι.Γουστάρω να βλέπω την Ελλάδα πολύ ψηλά και να μαμάει και να δέρνει.

2)Απο την πρώτη στιγμή που έσκασε το thread έστειλα π.μ. με το Γιώργο να μιλήσουμε απο κοντά και όχι μέσω π.μ. η τηλεφώνου.Καθαρά και σταράτα λόγια από κοντά.Όχι παρασκηνιακά.

3)Ουδέποτε δημιούργησα πρόβλημα στη Η.Ο.Τ. και ούτε έχω κανένα κέρδος ή απώλεια να το κάνω.

4)Η απόφαση αυτή πάρθηκε για δύο λόγους.Πρώτον διότι πέφτει πολύ θάψιμο από πίσω (δεν είναι η πρώτη φορά που τώρα που γίνεται προς εμένα προσωπικά) και δεύτερον διότι θεωρώ πολύ λάθος αυτό που έγινε με τον Αντώνη.Όταν υπάρχει πρόβλημα με κάποιον πρώτα μιλάς με τον εμπλεκόμενο και μετά με όλους τους άλλους.Δημιουργήθηκε τεράστιο θέμα από το τίποτα που θα μπορούσε να είχε λυθεί το πολύ με δύο τηλεφωνήματα 10? σε καφέδες + 50? σε άζωτο.Αποφάσισα να βγώ απο τη Η.Ο.Τ. οδιότι βλέπω ότι αν γίνει μια μαλακία με ένα σκορ μου στο μέλλον (δεν μιλάω να cheatάρω) δεν θα ξέρω αν θα έχώ υποστήριξη απο την ομάδα μου και δυστυχώς δεν ξέρω τι θα κουβεντιάζεται και πίσω απο την πλάτη μου.Δεν είναι καλύτερα να είμαι μόνος μου και να ξέρω ανά πάσα στιγμή τι ακριβώς γίνεται?

5)Αυτά που μου είπε ο Γιώργος από κοντά με κάλυψαν 100% και μου έδειξαν ότι υπάρχει κάποιος που ότι και να γίνει θα μου είναι πάντα ντόμπρος απέναντί μου και αν γίνει κάτι θα με πάρει τηλ. και θα μου πει στα ίσια τι παίχτηκε.

Αυτά.:D :D :D

Υ.Γ.:Γιώργο πραγματικά σε πάω με τα χίλια για το λόγο που ανέφερα παραπάνω.Σήμερα μου έδειξες ότι πραγματικά πιστεύεις πολύ στη Η.Ο.Τ. και ότι τη λατρεύεις.Να 'σαι πάντα καλά.

...σωστά λογια-πράξεις βλέπω και ετσι πρεπει να αντιμετωπιζουμε τις διάφορες καταστασεις ολοι.

..και Χρήστο να είσαι σίγουρος οτι όπως ήταν η στάση του Γιωργου σήμερα έιναι και η δική μου και ειμαι ανοιχτος πάντα για συζητηση όποτε υπάρξη προβλημα γιατι όπως είπες τα probs πάντα face to face λύνονται!!

Μπορεί να κράξαμε στα προηγούμενα thread με τον hipro αλλα καταλάβατε οτι το καναμε αυτο επειδή νοιαζόμαστε και οχι απλά για να κράξουμε. :D

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

...σωστά λογια-πράξεις βλέπω και ετσι πρεπει να αντιμετωπιζουμε τις διάφορες καταστασεις ολοι.

..και Χρήστο να είσαι σίγουρος οτι όπως ήταν η στάση του Γιωργου σήμερα έιναι και η δική μου και ειμαι ανοιχτος πάντα για συζητηση όποτε υπάρξη προβλημα γιατι όπως είπες τα probs πάντα face to face λύνονται!!

Μπορεί να κράξαμε στα προηγούμενα thread με τον hipro αλλα καταλάβατε οτι το καναμε αυτο επειδή νοιαζόμαστε και οχι για να κράξουμε :D

Το ξέρω Κώστα.Για αυτό το λόγο και θέλησα να μιλήσω κατευθείαν με το Γιώργο για να το λύσουμε.Όλα γίνονται αν το θέλουμε....(Ετοιμάζεται γερό strike....;):D)

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω Κώστα.Για αυτό το λόγο και θέλησα να μιλήσω κατευθείαν με το Γιώργο για να το λύσουμε.Όλα γίνονται αν το θέλουμε....(Ετοιμάζεται γερό strike....;):D)

Όλα ok δηλαδή, γύρισες στην HOT; :)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? Η ΗΟΤ φτιάχτηκε 29/05/07?

Ναι, πρωτα υπηρχαν μικροτερες ομαδες οι οποιες ενωθηκαν και εφτιαξαν την Hellas Overclocking Team, αυτος ηταν και ο λογος που μπορεσαμε να φτασουμε εκει που φτασαμε.

Οταν ειμαστε ενωμενοι και μονιασμενοι μπορουμε να κανουμε πολλα.;)

Καποια στιγμη καποιοι πρεπει να γραψουν την ιστορια αυτης της ομαδας (πως ξεκινησε, ποιοι την απαρτιζουν κ.λ.π.) για να μαθαινουμε και εμεις που δεν ειμασταν εδω απο την αρχη.Ακομα και αυτα που δεν θελετε να μας πειτε καθως και αυτα αποτελουν μερος της ιστοριας της ομαδας.:)

stealth

Link to comment
Share on other sites

Όλα ok δηλαδή, γύρισες στην HOT;
και που σήμερα ξανεπέλξα απο το προφίλ μου τη H.O.T. σαν ομάδα.

μπράβο βρείτε τα να μην ρίχνουμε την Ελλαδάρα μας!

Link to comment
Share on other sites

Καποια στιγμη καποιοι πρεπει να γραψουν την ιστορια αυτης της ομαδας (πως ξεκινησε, ποιοι την απαρτιζουν κ.λ.π.) για να μαθαινουμε και εμεις που δεν ειμασταν εδω απο την αρχη.Ακομα και αυτα που δεν θελετε να μας πειτε καθως και αυτα αποτελουν μερος της ιστοριας της ομαδας.:)

Χμμμ, πολύ ενδιαφέρον άρθρο θα ήταν αυτό. Προσφέρομαι να το γράψω ;)

Link to comment
Share on other sites

β. Stelara για ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ είσαι η "πέτρα του σκανδάλου" με τα κουτσομπολιά σου....

ΔΕΥΤΕΡΗ φορά....

ΑΣΤΟ - Ασχολήσου με κάτι άλλο, αφού εξάλου τα έχεις παρατήσει εσύ και θα ασχοληθεί κάποιος άλλος με τα θέματα των αποτελεσμάτων της Η.Ο.Τ....

ΜΗΝ "δηλητηριάζεις" τα μυαλά των άλλων και ας ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ή όχι, κ.τ.λ....

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣAI.... ;)

EDIT: ΑΛΛΟ ENA τηλέφωνο έσκασε ΜΟΛΙΣ με παράπονα για το Stelara.......ΕΛΕΟΣ..... :(

.

Κατανοω το προβλημα και ζητω συγνωμη απο ολους για τη λαθος αυτη κινηση.

Επρεπε να μιλαμε μονο μεταξυ μας οι moderator της HOT .

Το κακο ξεκινησε γιατι την ημερα που εγινε το block των score του Αντωνη , μιλουσα με τον Pastelidis . Ενω μιλουσαμε μαζι , μιας και στο MSN μιλουσε και με τον Αντωνη , του ειπα να τον ενημερωσει για το θεμα των scores.

Το εμαθε εμεσα δηλαδη ο Αντωνης και οχι αμεσα απο εμενα .

Οποτε η συνεχεια ηταν ευκολο να προβλευθει . Το εμαθαν 2-3 ατομα σιγα-σιγα , και επειδη ειχα μπει εγω στη μεση , αρχισαν να με ρωτουν με PM για το τι ειχε γινει.Επρεπε να το κοψω το θεμα εκει. Δεν το εκανα ομως ... και πηρε μεγαλες διαστασεις.

Απο την αλλη , καποιος θα μπορουσε ευκολα να δει οτι δεν υπηρχαν τα σκορ του Αντωνη πλεον , αλλα θα ηταν πιο δυσκολο να με κανει να μιλησω για το θεμα αυτο.

Συγνωμη και παλι .

Οσο για το οτι ετυχε και εμπλεξα παλι εγω .... Εμπλεξα λογω του οτι παρελαβα τα report . Απο τους moderator της ΗΟΤ ποσοι ασχολουνται ? Μαλλον μονο εμεις οι δυο . Δε μπορουσε να ειναι αλλος περα απο εμας.

Και το οτι "τα εχω παρατησει" ... δε σημαινει το οτι επειδη δεν benchαρω για το hwbot οτι τα εχω παρατησει .

Εκτος και εαν μπορειτε να μου κανετε μερικες καλες δωρεες .

Οικονομικο το θεμα Γιωργο . Δυσκολες εποχες για τετοια πραγματα .Αλλο το να παιζεις σε 1-2 διαγωνισμους το χρονο και αλλο να τρωγεσαι συνεχως με καρτες , cpu , κλπ κλπ κλπ κλπ .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now