hipro5

Ένα ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά!...

Recommended Posts

Στα είπα και χθες που ήσουν on action πάρα πολλά ΜΠΡΑΒΟ....

Αλλά απαιτώ να αλλάξει ο τίτλος του thread...(που τα είδαν τα παιδιά χαχαχαχα...)

ΥΓ. θα συμφωνίσω με τον JC ότι ο τρόπος που έχει στημένο το μηχάνημα και ο ήρεμος τρόπος που παίζει ο gpr έιναι όλα τα λεφτά...

Link to comment
Share on other sites

αντωνη ηρεμος ο gpr; οταν μπεντσαρη, δεν τον ξερεις καθολου μου φενεται οταν δεν του παει κατι καλα αν τον δεις νομιζεις οτι εγινε η συντελια του κοσμου, του περνει η τραπεζα το σπιτη, και οτι αλλο μπορεις να φανταστης

Link to comment
Share on other sites

και να τσαλακοθη δεν εχει προβλημα εχει μια υπεροχη γυναικα που τον προσεχη και τον βοηθαη ακομα και στο μπεντσαρισμα (και τον αντεχη χι χι χι την ειπα την κακια μου παλι) μπρουλη φιλακια:harhar::harhar:

Link to comment
Share on other sites

...Tσανέ....ζωγραφίζεις λέμε :P

@gpr

...μπράβο ρε Γιώργο τα σάρωσες όλα ετσι ρε συ...έπρεπε να κάνεις come back πολυ δυνατός φίλε :T: ....άντε ετσι να μαζευόμαστε ρε boys αφού είμαστε καλό team :D

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

thanks gays.

Δυο περιπου εβδομάδες bench (για αρχη), πιστευω είναι καλά.

Καταρχην αν δεν είχα τον golden 950 του tsan δεν θα γινόταν τίποτα.

(αφου και εγω απορούσα πως αντεξα τόσο πολυ....thanks tsan, αντε να μου βρεις και κανένα 6-πυρηνο τωρα σαν και αυτό να συνεχίσεις την παράδοση)

Φυσικά λείπουν ακόμα μερικά καλά bench, εως τέλος του μήνα πιστεύω να βρω χρόνο να τα τελειώσω και αυτά.

μην ξεχνάτε και την κάρτα που τα σπάει όλα...απλά η καλύτερη κάρτα που εχω παίξει ποτέ και με διαφορά.....

Link to comment
Share on other sites

αντωνη ηρεμος ο gpr; οταν μπεντσαρη, δεν τον ξερεις καθολου μου φενεται οταν δεν του παει κατι καλα αν τον δεις νομιζεις οτι εγινε η συντελια του κοσμου, του περνει η τραπεζα το σπιτη, και οτι αλλο μπορεις να φανταστης

ΑΧΑΧΑΧΑ....... Πόσο καλά τον ξέρεις!!..... :D

Μπράβο gpr...... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now