Recommended Posts

γεια σας ρε παιδια.να κανω μια ερωτηση και μπορει να ειναι μουφα.εχω ενα lap top asus καλο και δεν ξερω πως αρχιζει και μαυριζει η οθονη.μου ειπαν ακριβα και σιγα μην ασχοληθω.τα πραγματα απο το lap top θπαρχει περιπτωση να κανει κατι στο pc?ευχαριστω ρε μαγκες!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχας, εγγυηση δεν εχεις?

Δευτερον, αν εχει προβλημα η ΜΟΝΟ η οθονη σου, αγορασε μια οθονη για υπολογιστη (καμια 19αρα μεταχειρισμενη πχ) και συνδεσε το εκει.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά από ebay μπορείς να βρεις οθόνη που να κάνει και να την αλλάξεις...Ωστόσο προϋποθέτει να ξέρεις 2-3 πράγματα από επισκευές είτε φυσικά να είσαι αποφασισμένος για όλα :P

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχει ξεκινισει απο κατω και σιγα σιγα ανεβαινει.το πηγα να το δουνε και μου ειπαν 350ευρο.δεν πανε να γ........ αμα ειναι παιρνω αλλο.γι'αυτο και ρωταω αν ειναι επειδη ειναι καλο αν κανει τιποτα στο desktop?

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως ευθύνεται η οθόνη, όπως είπε και ο ergotelis πιο πάνω μπορεί να γίνει δουλειά από eBay με πολύ λιγότερα χρήματα, $60-70 ;)

Δεν είναι πολύ δύσκολο να αλλάξεις οθόνη στο laptop. Είναι μεγάλος ο αριθμός των βιδών που πρέπει να βγουν, αλλά αν προσέξεις δεν θα αντιμετωπίσεις το παραμικρό πρόβλημα. Μπορείς να μας πεις ποιο μοντέλο ακριβώς έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως ευθύνεται η οθόνη, όπως είπε και ο ergotelis πιο πάνω μπορεί να γίνει δουλειά από eBay με πολύ λιγότερα χρήματα, $60-70 ;)

Δεν είναι πολύ δύσκολο να αλλάξεις οθόνη στο laptop. Είναι μεγάλος ο αριθμός των βιδών που πρέπει να βγουν, αλλά αν προσέξεις δεν θα αντιμετωπίσεις το παραμικρό πρόβλημα. Μπορείς να μας πεις ποιο μοντέλο ακριβώς έχεις;

αδερφε σ'ευχαριστω.επειδη το εχω στο μαγαζι θα κοιταξω και θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now