George_o/c

Summer 2010: HWBOX.gr 3D Cheapazchips Challenge

Recommended Posts

Ναι έχει λήξει παίδες :drinks: Απλά τώρα μπόρεσα να κάνω το τελικό update, sorry για την καθυστέρηση.

Λοιπόν, το πρώτο post ανανεώθηκε με όλα τα results. Νικητής της πρώτης κατηγορίας είναι ο NIKOSE και νικητής της δεύτερης ο tsan. Συγχαρητήρια και στους δύο :T:

Σαν συμβολικά δωράκια είχαμε τρία 3DMark06 Serial Keys. Το ένα πάει στον NIKOSE, το άλλο στον tsan και το άλλο έπειτα από κλήρωση, στον stealth. Αν για οποιονδήποτε λόγο κάποιος δεν το χρειάζεται, παρακαλείτε να με ενημερώσει για να δοθεί σε κάποιον άλλο :T:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που δεν έχει και χρειάζεται; Γιατί με την νέα κλήρωση βγήκε νικητής ο zoro, ο οποίος νομίζω έχει :P Boton, sofos, euklidis? Εμένα με βγάζω έξω έτσι και αλλιώς :)

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχω κανα 2 cd απο ati που εδεινε δωρο το 06 με κωδικο (εμενα μου τα εκανε δωρο ο μπρουλης μου gpr) θα ψαχο να τα βρω και αν τα θελετε τα λεμε

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση όμως, παρατηρώ ότι σε διαγωνισμούς με δώρα λαμβάνουμε μέρος ισα ισα να καλύψουμε τα δώρα!

ενώ σε δικούς μας για τον χαβαλέ υπάρχουν πολύ περισσότερες συμμετοχές!

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση όμως, παρατηρώ ότι σε διαγωνισμούς με δώρα λαμβάνουμε μέρος ισα ισα να καλύψουμε τα δώρα!

ενώ σε δικούς μας για τον χαβαλέ υπάρχουν πολύ περισσότερες συμμετοχές!

Nαι γιατι οι διαφωνισμοι με δωρα συνηθως εχουν περιορισμους ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now