Pastelidis.n.s.

HWBOT News 14/06/2010: Παγκόσμιο ρεκόρ από τον Andre Yang στο Αquamark 3

Recommended Posts

. Από ότι μου είπε ο Eukleidis, εσείς δεν έχετε κάποιον sponsor, αλλά επίσης μου είπε ότι έχετε γραμμένο το bot - κάτι που δεν το νομίζω σύμφωνα με τα γραφώμενα πολλών σ'αυτό το thread. Γιατί δεν ψάχνετε για sponsors ; 2η θέση έχετε, όλο κάποια εταιρία θα γλυκαθεί να τις προωθήσετε το hardware. ;)

:que:... Κάναμε ΔΣ και ορίσαμε εκπρόσωπο τύπου;;;

Link to comment
Share on other sites

Από ότι μου είπε ο Eukleidis, εσείς δεν έχετε κάποιον sponsor, αλλά επίσης μου είπε ότι έχετε γραμμένο το bot - κάτι που δεν το νομίζω σύμφωνα με τα γραφώμενα πολλών σ'αυτό το thread. Γιατί δεν ψάχνετε για sponsors ; 2η θέση έχετε, όλο κάποια εταιρία θα γλυκαθεί να τις προωθήσετε το hardware. ;)

Δεν νομιζω οτι το sponsoring εχει να κανει με την πρωτη η δευτερη θεση της ομαδας αλλα περισσοτερο με το περιβαλλον που ζουμε, δεν θεωρω οτι μπορει να υπαρξει σοβαρο sponsoring στην Ελλαδα, αν π.χ. ο hipro και μερικα ακομα παιδια ζουσαν σε καποια αλλη χωρα ειμαι σιγουρος οτι αν ηθελαν θα ειχαν sponsors.

Oσο για εμας τους υπολοιπους αν ειχαμε γραμμενο το bot δεν θα benchαραμε πλεον (τουλαχιστον οχι οπως το κανουμε τωρα, θα benchαραμε καπου-καπου για την πλακα μας), αγαπαμε την ομαδα και προσπαθουμε για το καλυτερο, γι'αυτο και κανουμε αυτα τα Cheapazchips Challenges ουτως ωστε με οσο το δυνατον λιγοτερα χρηματα να κανουμε το κεφι μας και να βοηθησουμε την ομαδα.

Αυτη την στιγμη στις 8χχχ καρτες στους πρωτους εικοσι δεν υπαρχουν πολλοι Ελληνες, μετα το Cheapazchips Challenge ελπιζουμε ολες οι κατηγοριες να εχουν γεμισει με Ελληνικες σημαιουλες.:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Μοιράζω τροφοδοτικά εγώ όποιος έχει αναγκη για πολλά Watt :D

Αν δεν θύχτηκες από τη φωτό με το Σάκη μίλα μου.....:P :p

Link to comment
Share on other sites

:que:... Κάναμε ΔΣ και ορίσαμε εκπρόσωπο τύπου;;;

Δεν είπα κάτι τέτοιο Κίμωνα. Απλά είχαμε μία συζήση σ'ένα forum περι benchmarking, that's all.

btw συμφωνώ με τον Stealtn, αν ζούσαμε σε άλλη χώρα θα ήταν πολύ καλύτερα, όχι μόνο για sponsoring αλλά πολλά άλλα καθημερινά πράγματα. Όπως και να χει, αφού ξεκαθαρίσαμε ότι ενδιαφέρεστε για το bot, καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας παίδες and may the force be with you :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα κάτι τέτοιο Κίμωνα. Απλά είχαμε μία συζήση σ'ένα forum περι benchmarking, that's all.

btw συμφωνώ με τον Stealtn, αν ζούσαμε σε άλλη χώρα θα ήταν πολύ καλύτερα, όχι μόνο για sponsoring αλλά πολλά άλλα καθημερινά πράγματα. Όπως και να χει, αφού ξεκαθαρίσαμε ότι ενδιαφέρεστε για το bot, καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας παίδες and may the force be with you :D

Πανέα, εσύ έιναι εκπρόσωπος των παιδιών της OOS ?

O eukilids παντως δεν είναι του hwbox ούτε της HOT, ούτε και οι 2-3 που απαντήσανε και εσύ έβγαλες πόρισμα και ξεκαθάρισες κιόλας τα πράγματα με συνοπτικές διαδικασίες .

Θα ήθελα επίσης να δηλώσω πώς η HOT δεν έιναι μια ομάδα με βασικό αλλά ούτε και καν δευτερέυον στόχο το sponsorship. Εάν ήταν αυτός ο στόχος θα το έιχαμε κάνει ήδη όταν έιμασταν πρωτοι, αλλά και η δέυτερη θέση πάλι γαμάτη έιναι . Το κάνουμε για την κάυλα μας, το κάνουμε επειδή μπροούμε, το κάνουμε επειδή γουστάρουμε .

Δεν χρειαζόμαστε force για να είμαστε πρώτοι :D μόνο λίγο τρέλα παραπάνω και ένα hardware sharing που θα κάνω εγώ για να το αποδείξω :hehe: και να σπάσω τα νέυρα όλων :hehe: xooxoxoxoxoxoxo

Link to comment
Share on other sites

Για να μην παρεξηγηθώ, το παραπάνω που έγραψα δεν έχει κάν ύφος ειρωνίας ή σαρκασμού.

Απλά δεν θα ήθελα να μιλάει ένας απο την HOT , ένας απο την OOS και να βγαίνει απόφαση/πόρισμα/συμπέρασμα ή ότι άλλο μπορεί να βγεί :)

Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν θα ήθελα να μιλάει ένας απο την HOT , ένας απο την OOS και να βγαίνει απόφαση/πόρισμα/συμπέρασμα ή ότι άλλο μπορεί να βγεί :)

Για να το ξεκαθαρισω, οτι ειπα σε προηγουμενο post ειναι προσωπικες αποψεις, ουτε υπευθυνος τυπου της ομαδας ηθελα να το παιξω, ουτε να ανεβω στην ιεραρχια προσπαθω, απλα μου βγηκε η αναγκη να πω καποια πραγματα, αν εκανα λαθος συγνωμη.:o

Δεν χρειαζόμαστε force για να είμαστε πρώτοι :D μόνο λίγο τρέλα παραπάνω και ένα hardware sharing που θα κάνω εγώ για να το αποδείξω :hehe: και να σπάσω τα νέυρα όλων :hehe: xooxoxoxoxoxoxo

Πιπεριιι...θα σ'ακουσει ο massman και καλα ξεμπερδεματα μετα...:P:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Ρε χαλαρωστε... σιγα μην πρεπει να βγαλουμε εκπροσωπο τυπου για να μιλαει μονο εκεινος για την HOT. Πανω απο ολα παρεουλα ειμαστε... Αν το περναμε τοσο σοβαρα θα επρεπε να αρχισουμε να πεταμε εξω και οποιους δεν benchaρουν. Ελεος δηλαδη... Την πλακα μας κανουμε και αν βγαλουμε κανενα καλο σκορακι το ανεβαζουμε γιατι γουσταρουμε να βλεπουμε ελληνικη ομαδα να τα μαμαει ολα... Επειδη δεν ειμαι εκπροσωπος τυπου δεν μπορω να μιλησω με καποιον αλλον για την ομαδα; Τι χαζομαρες ειναι αυτες;

Link to comment
Share on other sites

Ήρεμοι έιμαστε κορίτσα, απλά stealth/euklidi είδατε τι έγραψε το Paneas.

Αυτό λέω, να μην πιάνεται απο συζητήσεις που κάνει και να βγάζει πόρισμα .

Euklidi στο αλλάζω, στο κάνω dimitri :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δουλεια δεν ειχε ο διαολος, γ@μουσε τα παιδια του.. τι ειναι αυτα που κανετε/λετε ρεεεεεεεεεεεε Μπα στα καλα καθουμενα παλι!!

για να τελειωνει το θεμα, ουδεποτε μιλησα σαν εκπροσωπος της ΗΟΤ... απλα κουβεντα καναμε με τον panea, στην αρχη ουτε καν ειδα οτι ειναι στην ΟOS απλα ειδα κατι καλα σκορακια που ειχε βγαλει και του ειπα αν θελει να μπει στην HOT χωρις να ξερω οτι ειναι στην αλλη ομαδα. Ουτε το επαιξα εκπροσωπος τυπου ουτε τιποτα... Αν φτασαμε στο σημειο να θελουμε και αδεια για να συζηταμε για την HOT με αλλους τοτε τι να πω; Εγω αυτο που εχω καταλαβει εδω και καμποσους μηνες που ειμαι στην ΗΟΤ και παω για καφεδακια με τα παιδια απο την ομαδα, ειναι οτι κανουμε την πλακα μας, γουσταρουμε και οπου μπορουμε να βοηθησουμε την ομαδα, το κανουμε... Επειδη αρκετα αρχιζουν αν ακουγονται για εμενα απο το πουθενα, ξεκαθαριζω οτι ουτε εκπροσωπος την HOT ειμαι ουτε θελω να ειμαι, θελω ομως να διατηρω το δικαιωμα μου να λεω τη γνωμη μου σαν Δημητρης και να μπορω να συζηταω με αλλα ατομα για την ομαδα... Αν τωρα τα πραγματα ειναι τοσο επαγγελματικα στην ομαδα και το κανουμε μονο για τους ποντους, τοτε μαλλον δεν ειναι μερος για εμενα γιατι θεν θελω να κανω πρωταθλητισμο στο overclocking. Αν οντως συμβαινει κατι τετοιο και δεν το εχω αντιληφθει τοσο καιρο, ας με ειδοποιησει οποιος ειναι αρμοδιος να μιλαει για την ΗΟΤ για να αποχωρησω...

Link to comment
Share on other sites

πολύ πατριωτικά το πήρες μήτσε :)

Ε οταν τολμαω να μιλησω εκτος forum και αμεσως πεφτουν να μου την πουνε τι θες να κανω; Ξαφνικα κατηγορουμαι για κατι που δεν εκανα... εκτος αν υπαρχει καταστατικο με κανονισμους και δεν το εχω δει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε mlkmitsoula ποιος σου την είπε ? Διαβασε τι γράφουμε και μην έισαι κυκλοθυμικός.

και μην μου σβήνεις τα ποστ στο Facebook :P

μου πειραζεις τον Jayson :P για αυτο το εσβησα :P χαχααα

Εσυ παλιοτριχωτε γιατι δεν μπαινεις MSN;

Link to comment
Share on other sites

Παρακάλια θές δηλαδή για να ηρεμήσεις? :hehe:

Μέσα είμαι offline, πάιζω Dota .

Οσο και να παιξεις εγω παντα θα σε σκιζω... ελα το καναμε offtopic...

Λοιπον το CPU του AY ειναι υποπτο :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now