Harry2000

2 προβληματακια σε windows 7

Recommended Posts

Καλησπερα! Αντιμετωπιζω μερικα προβληματακια μετα απο φορματ με windows 7 ,τα οποια δεν υπηρχαν πριν, που ομως δεν ειναι και ζωτικης σημασιας αλλα καλο θα ηταν να λυθουν. Καταρχιν δεν μπορω να βαλω τιποτα ως φοντο. Οτι και να ορισω εγω το φοντο θα ειναι σταθερα μαυρο και αλλαζει μονο το χρωμα της γραμμης εργασιων που παει αναλογα με το θεμα. Υστερα δεν μπορω να δημιουργησω οικιακο δικτυο. Στην επιλογη HomeGroup αναφερει πως δεν μπορω να δημιουργησω το δικο μου homegroup με αυτην την εκδοση, αλλα μπορω να συνδεθω σε καποιο αλλο που εχει δημιουργηθει στο δικτυο μου που εχει windows 7 home premium, ultimate, professional και enterprise παρολο που εγω εχω τα windows 7 ultimate. Επισης ενα ακομα θεμα που μαλλον των windows ειναι...ενω κλεινω το pc με hibernate, μετα απο 10-15 λεπτα "υπνου" ο υπολογιστης ξεκινα μονος του λες και πατησα εγω το κουμπι. Το ξανακλεινω με hibernate και παλι το ιδιο. Μετα απο 3-4 φορες αποφασιζει να κλεισει. Πραγματικα ειναι παραξενο!

Link to comment
Share on other sites

το μαυρο φοντο μονο ως "κλειδωμενα" win μπορω να το καταλαβω.. Η καμμια εκδοση starter?? Στα starter αν δν κανω λαθος δν μπορεις να αλλαξεις φοντο. Τα εχεις ξαναπερασει τα συγκεκρινα?? ειναι κανονικα η ξαδερφακια του αβαταρ σου?? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

το μαυρο φοντο μονο ως "κλειδωμενα" win μπορω να το καταλαβω.. Η καμμια εκδοση starter?? Στα starter αν δν κανω λαθος δν μπορεις να αλλαξεις φοντο. Τα εχεις ξαναπερασει τα συγκεκρινα?? ειναι κανονικα η ξαδερφακια του αβαταρ σου?? :hehe:

Ξαδερφακια....2α...3α....Ναι τα εχω ξαναπερασει αλλα καθε φορα βγαζει και αλλο ενα διαφορετικο "κουλο" προβλημα

Link to comment
Share on other sites

τοτε κατι μου λεει οτι περασες και τα τελευταια updates και κλειδωσαν. Δεν σου λενε κατι, κατω δεξια στην οθονη σου?? οπως αυτο στη φωτο που το 'δα σε ενα καταστημα Plaisio??? :hehe::hehe:

060820101177.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now