''Vagos''

IMC και PCH

Recommended Posts

Το 2001 έχω...!!!

Και τι μου έκανε???

Δεν μου τρέχει το Epu!!!

Και δεν έχω εξοικονόμηση ενέργειας!!!

Πρέπει να είναι κάποιο bug λογικά ε?

Θα περιμένω το επόμενο....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν λίγες μέρες παρήγγειλα το Corsair 1200w gold...Λογικά δεν θα κάνει καλύτερο stability το σύστημα μετά...? Τι λες george??

Δεν σε κατάλαβα πριν.....Νόμιζα ήταν άλλος.....Πολύ γαμάτο το avatar..!

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στο joonyguru τα καλύτερα λόγια...Ήταν και λίγο παλιό αυτό... και λέω δεν το αλλάζω,να του δώσω και μια ώθηση παραπάνω...Τρελάθηκα με τα καλώδια που είναι όλα μαύρα!!!!! Sleevaρισμένα , και τελείως μαύρα!!

Οθόνη θέλω επείγοντος!! Βλέπω τον αδερφό μου στο άλλο το δωμάτιο που έχει μια 27'' samsung SCmaster κάπως έτσι,και βλέπω τα παιχνίδια σε άλλη διάσταση,και χαμηλωμένα τα γραφικά κιόλας...Μόνο την ανάλυση βάζει 1920x1200..αρκεί...Και εγώ που τα βάζω στα στα τέρματα και έχω ανάλυση 1280x1024 δεν λέει και πολλά....! Το καλοκαίρι τώρα....Γιατί τον επόμενο μήνα φεύγω και για φαντάρος....

Link to comment
Share on other sites

Άντε ε???

Τώρα θα κάνω μια αλλαγή στο case θα κάνω τρύπες για cable management,όλο μαύρο,κόκκινοι ανεμιστήρες,θα αλλάξει τελείως.....γιατί τώρα είναι λίγο μπλιαχ! θα βάλω φώτος όταν έρθουν!!

Για τις 5970 που είπες πιο πάνω.... πιο πολύ counter cs source παίζω.....Και κανά hi end παιχνίδι...

Τώρα που είπα counter...Μου ήρθε όρεξη!! Παω....!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now