Nickolaos

E-SHOP SERVICE ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ

Recommended Posts

Λοιπόν,για να δείτε τί καλό κατάστημα που είναι το e-SHOP,ακούστε την αμαρτολή ιστορία μου.Είχα στείλει ένα cpu για rma για να δώ εάν δουλεύει διότι δεν είχα μητρική Socket 775 στην διάθεσή μου για να το testάρω(τον ιούνιο).Μία εβδομάδα μου είπαν ότι το cpu είναι ok.Και μαντέψτε,ακόμη να μου το επιστρέψουν!Με πάν απο τρίτη σε τρίτη.

Ηθικό δίδαγμα,Ποτέ,μην ψονίζεται ακριβά πράγματα απο το e-SHOP

Link to comment
Share on other sites

Τί να Coolάρω ρε Σοφοκλή.Πάντος κάτι καινούργια ακριβά πράγματα που πήρα τα αγόρασα απο Plaisio,Πιστεύω άμα γίνει καμια στραβή να είναι καλύτεροι!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εδω στην Πατρα δεν ειχα ποτε προβληματα ειτε με ισοπ ειτε με πλαισιο. γνωριζω πια και τα περισσοτερα παιδια που δουλεουν μεσα και ειναι εξαιρετικοι!

μαλλον ειναι θεμα ανθρώπων περισσοτερο ;)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εδω στην Πατρα δεν ειχα ποτε προβληματα ειτε με ισοπ ειτε με πλαισιο. γνωριζω πια και τα περισσοτερα παιδια που δουλεουν μεσα και ειναι εξαιρετικοι!

μαλλον ειναι θεμα ανθρώπων περισσοτερο ;)

Ίσως,αλλα βασικά πιστεύω ότι τον έχουν χάσει!Και να αναφέρω και κάτι άλλο,όταν πας για Rma μητρικές,πάντα στραβά pins σου βγάζουν,και ας μην έχουν!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,για να δείτε τί καλό κατάστημα που είναι το e-psof,ακούστε την αμαρτολή ιστορία μου.Είχα στείλει ένα cpu για rma για να δώ εάν δουλεύει διότι δεν είχα μητρική Socket 775 στην διάθεσή μου για να το testάρω(τον ιούνιο).Μία εβδομάδα μου είπαν ότι το cpu είναι ok.Και μαντέψτε,ακόμη να μου το επιστρέψουν!Με πάν απο τρίτη σε τρίτη.

Ηθικό δίδαγμα,Ποτέ,μην ψονίζεται ακριβά πράγματα απο το e-PSOF

Πεταξου ρε μαν να την παρεις! Τοσο δυσκολο ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Eμενα μου καναν ετσι με μια μητρικη, ενα μηνα σχεδον περιμενα για πορισμα, εστελνα email και με γραφανε, οποτε λεω ετσι ειστε.. Στελνω αλλο ενα που τους αναφερω οτι θα αρχιζω να τους κραζω σε ολα τα φορουμ για την απαραδεκτη συμπεριφορα και οτι θα αποτρεπω κοσμο να ξαναψωνισει και με περναν 2 φορες τη μερα μετα :hehe: Βεβαια ηταν η σειρα μου να τους γειωνω τοτε. Πηγα πηρα τη μητρικη μου και τελος για μενα το e-shop

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τί εννοείς?

Kατσε πηγες το cpu για ελεγχο και σου ειπαν οτι ειναι ΟΚ (δηλαδη λειτουργει) και απλα περιμενεις να στο στειλουν πισω?

Ή το ΟΚ παει οτι ειναι πεθαμενο και περιμενεις να στο αλλαξουν ?

Link to comment
Share on other sites

george_yperxronisti ακουυυ!!!;)μην τολμισει και χαλασει το μομπο σπυρο θα σου στειλω τον φιλο μου τον μιχαλη πολωνια:P:p:p

ontopic τωρα: στειλε κανα λινκ στο eshop με τα νηματα που εχεις ανοιξει να δεις που θα τον εχεις την επομενη μερα σπιτι σου!!;)

Link to comment
Share on other sites

Kατσε πηγες το cpu για ελεγχο και σου ειπαν οτι ειναι ΟΚ (δηλαδη λειτουργει) και απλα περιμενεις να στο στειλουν πισω?

Ή το ΟΚ παει οτι ειναι πεθαμενο και περιμενεις να στο αλλαξουν ?

Το Ok πάει ότι το cpu είναι καλά,αλλα δεν μου το γυρίζουν Γιάννενα!

Link to comment
Share on other sites

george_yperxronisti ακουυυ!!!;)μην τολμισει και χαλασει το μομπο σπυρο θα σου στειλω τον φιλο μου τον μιχαλη πολωνια:P:p:p

ontopic τωρα: στειλε κανα λινκ στο eshop με τα νηματα που εχεις ανοιξει να δεις που θα τον εχεις την επομενη μερα σπιτι σου!!;)

Πώς γίνεται αυτό?

Link to comment
Share on other sites

george_yperxronisti ακουυυ!!!;)μην τολμισει και χαλασει το μομπο σπυρο θα σου στειλω τον φιλο μου τον μιχαλη πολωνια:P:p:p

ontopic τωρα: στειλε κανα λινκ στο eshop με τα νηματα που εχεις ανοιξει να δεις που θα τον εχεις την επομενη μερα σπιτι σου!!;)

Eγώ πάνω το έχω ξαναπεί, με e-shop Χανίων και Ρεθύμνου δεν έχω κανένα πρόβλημα. Καμένη 7300 που είχα αγοράσει από το stock house (δίνουν εγγύηση εκεί), την επέστρεψα μετά από 2 μήνες και σε περίπου μια βδομάδα που έκοψαν πιστωτικό. Άργησαν λιγάκι αλλά εντάξει... Έχω υπομονή :)

ASRock 4CoreDual-SATA2 R2 αγορασμένη από stock house, δεν δούλευε η AGP θύρα της, την πήγα πίσω εξήγησα στο παιδί το πρόβλημα και μου είπε αμέσως: "Κανένα πρόβλημα, θα την στείλουμε στο service να την κοιτάξουν τα παιδιά και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας". Πέρασε περίπου μια βδομάδα (μπορεί και λίγο παραπάνω), πιστωτικό, παραγγέλνω άλλη μητρική και όλα καλά.

Πιο παλιά με την P5K Deluxe, όλα καλά πάλι. Επίσης έχω επιστρέψει τέσσερις σκληρούς δίσκους (δεν ήταν όλοι δικοί μου :P), πάλι κανένα πρόβλημα. Τι να πω, εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Εντάξει καθυστερούν λιγάκι, αλλά πάντα γίνεται η δουλειά μου :)

Link to comment
Share on other sites

Παρε τηλεφωνο στα κεντρικα, εξηγησε τους ομορφα και ωραια και βλεπεις τι θα γινει στη συνεχεια.

Πανο, λες να ειναι ηδη χαλασμενη??? :hehe::hehe:

αν ειναι ηδη χαλασμενη στελνω το bulldog σου λεωω!!!!:P:p

4μηνες ειναι ΠΑΡΑ πολυ.στειλε μειλ με τα νηματα που εχεις κανει..τοσο καιρο απορω πως δεν τους εχεις κανει φασαρια..

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ηδη χαλασμενη στελνω το bulldog σου λεωω!!!!:P:p

4μηνες ειναι ΠΑΡΑ πολυ.στειλε μειλ με τα νηματα που εχεις κανει..τοσο καιρο απορω πως δεν τους εχεις κανει φασαρια..

Το Έκανα Ήδη!

Link to comment
Share on other sites

Το Ok πάει ότι το cpu είναι καλά,αλλα δεν μου το γυρίζουν Γιάννενα!

:hehe: εχω λιώσει!!!

4 μήνες ρε φίλε και εσύ? τα αποδεικτικά παράδοσης για servsis τα έχεις προφανώς ε? Πάρε στα κεντρικά μίλα με προϊσταμένους(κράτα και ονόματα) και κράχτους.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντός ρε παλικάρια δεν Είχα μέχρι τώρα κάποιο σοβαρό πρόβλημα με το (s)e(x)shop μια φορά μου άργησαν μια αλαγη CPU 2 εβδομάδες γιατί πήγε μενίδι 1 σετ μνήμες που του πήγα την Τετάρτη που μας πέρασε πέμπτη το Είχαν πίστωση στον λογαριασμό μου

Link to comment
Share on other sites

:hehe: εχω λιώσει!!!

4 μήνες ρε φίλε και εσύ? τα αποδεικτικά παράδοσης για servsis τα έχεις προφανώς ε? Πάρε στα κεντρικά μίλα με προϊσταμένους(κράτα και ονόματα) και κράχτους.

Ναί ρε μαν τα έχω.Θα πάρω αύριο να δώ τί θα κάνω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now