Jason

Στρατός :Που και πότε παρουσιάζεστε ? ?

Recommended Posts

Σακη εσενα ειδικοτητα δεν σου δωσανε?!:P:hehe:

εκει με ειχανε καλεσει και μενα πρωτη φορα!!:P

Τι ειδικότητα να μου δώσουνε ρε Πάνο? Αφού έτσι και αλλιώς είμαι Ο ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΕ ΟΛΑ :hehe: @ mofori ΑΕΚάρα τυχαίο τελείως το άβαταρ :hehe: Botona άμα μείνεις κιόλας εκεί και μετά κουτί εντελώς η φάση.

Link to comment
Share on other sites

Καλά! Boton και panos666 αυλώνα και

Σάκης στην Θήβα!

Score 2:1

Δαγκωτό Αυλώνα θα πάμε...Θήβα όχι! :hehe:

Θέλω να δώ τον Σάκη με παραλλαγή πάντως!

Άντε να γίνεις άντρας κνελιάρημ!

Link to comment
Share on other sites

Είστε υπόχρεος για κατάταξη Στρατό Ξηράς με την δυνάμει της ΕΔΥΕΘΑ/ΓΕΣ 123/2012 την 13/11/2012 σε Κέντρο Εκπαιδεύσεως Πυροβολικού (ΚΕΠΒ) (ΘΗΒΑ).

Έχετε επιλεγεί Πυροβολικό.

Μπαίνεις μαζί με ένα φιλαράκι μου καλό ;)

Θα του πω να σε ψάξει να σε βρει (να σε σαπίσει στο ξύλο)!

Ίδια μέρα μπαίνετε !

Ίδιο σώμα!

Edited by GoriLLakoS
:hehe:
Link to comment
Share on other sites

@μποτον κοιτα αυτο εδω:

http://forum.thiteia.org/viewtopic.php?f=2&t=5476

Εψαχνα να δω απο που θα παρω ρουχα και βρηκα αυτο!υγειονομικο δεν σε πηραν;!οπως και να εχει λεει πολλα χρησιμα!επισης αν πηρες κινητο για τον στρατο να πεις πιο!βρηκα ενα νοκια χ1-01 και σκεφτομαι να το παρω! 3ζευγαρια στρατιωτικες καλτσες 5? στο ντισκαουντ πανερι της γειτονιας!!αυτα τα προσφατα μαζεμενα στρατιωτικα!!:P

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

το nokia x1-01 το έχω και είναι super για τέτοιες περιπτώσεις αφού θέλει φόρτιση μια φορά την εβδομάδα + ότι έχει υποδοχή για microsd όπου μπορείς να πάρεις μια κάρτα και να το έχεις και σαν music player

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες είχε πάει πέρυσι ο αδερφός μου και μου έμειναν όλα τα πράγματα. Να ξέρετε θέλετε αρκετές κάλτσες, αρκετά μποξεράκια (πήρα από asos 10 river island 55 ευρώ), πάτους για τα άρβυλα, sleeping bag, κλειδαριές, φανελάκια, κανα φακό, σπρέυ για άρβυλα μαζί με ταλκ για να μην μυρίσουν και διάφορες άλλες μλκιούλες.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σας ελεγα και κανα ισοθερμικο αντιβακτιριακο... Ειχα ενα το οποιο το επλενα μαζι μου στο μπανιο με σαπουνι, στεγνωνε σε 20 λεπτα και ηταν οτι επρεπε για την υγρασια κτλ...

Αν θυμαμε καλα κανα 30αρι το πηρα.

Link to comment
Share on other sites

εγω μια συμβουλή μόνο θα σας δώσω. με το που σας δώσουν τα άρβυλα να τα βάφετε συνέχεια με τη μπογιά/γυαλιστικό που θα σας δώσουν . ειδικά τις πρώτες νύχτες βάλτε πολυ κ τα αφήνετε μέχρι το πρωί κ τα γυαλίζετε. κάνοντας αυτό θα μαλακώσει πολύ γρήγορα το άρβυλο κ δε θα σας χτυπήσει. συν οτι θα γίνει κ αδιάβροχο.

ps : κ ήρεμα με τις προσοχές , εγω αποκόμισα πελματιαία απονευρωσίτιδα στη θητεία

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι με τις προσοχές κι αυτά κανένα πρόβλημα. Η μέση μου με είχε πεθάνει στο κέντρο από την πολύ ορθοστασία ( την πιο πολύ ώρα χωρίς λόγο... )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι με τις προσοχές κι αυτά κανένα πρόβλημα. Η μέση μου με είχε πεθάνει στο κέντρο από την πολύ ορθοστασία ( την πιο πολύ ώρα χωρίς λόγο... )

ορθοστασια? στον στρατο? και χωρις λογο? περιεργο!

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

@μποτον κοιτα αυτο εδω:

Συζητήσεις επί...ΘΗΤΕΙΑ • Προβολή θέματος - ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ - ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ

Εψαχνα να δω απο που θα παρω ρουχα και βρηκα αυτο!υγειονομικο δεν σε πηραν;!οπως και να εχει λεει πολλα χρησιμα!επισης αν πηρες κινητο για τον στρατο να πεις πιο!βρηκα ενα νοκια χ1-01 και σκεφτομαι να το παρω! 3ζευγαρια στρατιωτικες καλτσες 5? στο ντισκαουντ πανερι της γειτονιας!!αυτα τα προσφατα μαζεμενα στρατιωτικα!!:P

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Πήγαμε στο στρατιωτικό πρατήριο και ψωνίσαμε μπλουζάκια, καλτσες, λουκετα

γιατι ήταν πιο φτηνα απεξω...;)

Link to comment
Share on other sites

διευθυνση απο το πρατηριο παρακαλω!!:P

πηρα σουγια ελβετικο γιατι καπου το διαβασα!:P

τα υπολοιπα τα εχω στο νου μου!:)

δεν ξερω τι να κανω με το κινητο.. λεω να παρω κανα φθηνο σμαρτφον για μετα την πρωτη βδομαδα για να την παλεψω..ουσιαστικα το νοκια το ηθελα για να παρουσιαστω.. θα δω!

Link to comment
Share on other sites

διευθυνση απο το πρατηριο παρακαλω!!:P

πηρα σουγια ελβετικο γιατι καπου το διαβασα!:P

τα υπολοιπα τα εχω στο νου μου!:)

δεν ξερω τι να κανω με το κινητο.. λεω να παρω κανα φθηνο σμαρτφον για μετα την πρωτη βδομαδα για να την παλεψω..ουσιαστικα το νοκια το ηθελα για να παρουσιαστω.. θα δω!

Εγώ πήρα ένα Samsung e1182, dualsim και θα πάρω αυτό στο κεντρο.

το καλό θα το αφήσω Σάμο για σιγουριά και μετά αναλόγως τη μονάδα ίσως το πάρω και μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now