BeetleJuice

Διαγωνισμος κατα του καρκινου του μαστου -στηριξτε την φωτο μου

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια

με αφορμη και ενα προσωπικο γεγονος συμμετειχα σε ενα global διαγωνισμο με μια φωτο κατα του καρκινου του μαστου (με καποιο σχετικο μηνυμα και χωρις edit)

Η φωτο περασε στην τελικη 10αδα

Η φωτο ηταν και ειναι πρωτη αν και αποτι φαινεται οι υπολοιποι διαγωνιζομενοι εχουν βαλει πολυ κοσμο για να ανατραπει το σκορ ,ειδικα προς το τελος του διαγωνισμου..

Καλω ολους τους φιλους των υπολογιστων να στηριξουν τη συμμετοχη μου στο παρακατω λινκ

FBC06- Life in a click

(προσεξτε πρεπει να κανετε κλικ απευθειας και μονο στο 5ο αστερακι κατω απο την φωτο)

το ονομα μου δεν φαινεται γιατι ολες οι φωτο ανεβηκαν απο τον ιδιοκτητη του site προς ψηφιση.

2 μερες εμειναν για τα αποτελεσματα

νομιζω πλεον η ενημερωση εχει φτασει παντου σχετικα με την προληψη

ναστε ολοι παντα καλα , αυτο ειναι το πιο επικαιρο μηνυμα πλεον

Link to comment
Share on other sites

Καλη η φωτο, το watermark να μην ειχαν βαλει θα ηταν καλυτερα... την σκισαν την φωτογραφια. Κατα τα αλλα καλο καδρο (αν και ειναι λιγακι στραβο), καλος φωτισμος. Μπραβο φιλε μου... 5 και απο εμενα ;)

Link to comment
Share on other sites

στραβο εννοεις αυτο το ελαχιστο που χανει το καθετο του καθρεφτη ως προς τον καθετο αξονα?

το καδρο του καθρεπτη το οριζοντιο δεν ειναι στραβο απλα μαλλον ειναι λογω προοπτικης γιατι δεν κοιταω καθετα την επιφανεια του καθρεπτη για να δειξω και τα 2 θεματα

ευχαριστω παντως ολους ! και για τις ψηφους και για τα σχολια σας

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη στην αρχη ειδα οτι μερικες φωτο δε αξιζαν και επαιρναν ψηφους ,μου μπηκαν ψυλλοι και ειπα να δω τι γινεται

δεν μπορεις να ψηφισεις με αλλο ip , μονο με αλλο Pc

δεν ξερω τι κοιταει παντως δεν γινεται

εγω απαξ και το ειδα αυτο ειπα οτι οκ ειναι πολυ τιμιο

δεν το εψαξα παραπανω , ελπιζω να μην εχει πισω πορτα ή εστω να μην την βρει κανενας ανταγωνιστης !

τωρα οκ μερικοι εδω περα ειναι και μαστερ στα δικτυα και τετοια μπορει να ξερουν παραπανω , εγω ασχολουμε μονο με τις ταβανοπροκες !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now