George_o/c

Crysis 2 - DirectX 11 Patch announced

Recommended Posts

Ακριβώς..το παιχνίδι δεν άξιζε τα λεφτά μας μιας και όλοι το τερματίσαμε dx9 ας ήταν σωστή η crytek από την αρχή για να της φερθούμε κ εμείς σωστά..Πάντως ρε παιδιά όποιος μάθει κάτι για το crack ας πει κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Eγώ μετά τα Battlefield BC2 και Black Ops έψαχνα κάνα άλλο FPS αλλά τα υπόλοιπα ή είναι πολύ φοβιστικά (FEAR :P) ή είναι πολύ futuristic κι έτσι. Αν θέλω futuristic παίζω και Unreal Tournament 2000/2004 που είναι μανούλες στο είδος τους :D Τώρα έχω το Splinter Cell Conviction - είχα τερματίσει το πρώτο και είχα φτάσει μέχρι και ένα σημείο το Chaos Theory. Μετά το Conviction θα δοκιμάσω το Crysis 2 :P

Link to comment
Share on other sites

Το Fear είναι ένα ατμοσφαιρικό παιχνίδι που πρέπει να το παίξεις βράδυ με πολύ δυνατά τον ήχο για να το ευχαριστηθείς...το conviction είναι πολύ μικρό σε διάρκεια κ αρκετά εύκολο..Όλα τα unreal είναι must...προσωπικά το crysis 2 είναι το πρώτο που μου τράβηξε το ενδιαφέρον κ το τερμάτισα..

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο Fear το είχαμε τερματίσει σε ένα sitting παρέα με τον κολλητό μου. Κάτσαμε στο PC και σηκωθήκαμε μετά από ΠΟΛΛΕΣ ώρες όταν το τερματίσαμε πια :hehe: Το δεύτερο είναι πιο φοβιστικό και δεν κάθισα να ασχοληθώ γιατί δεν το 'χω με αυτά... Unreal Tournament 2000, 2003 και 2004 τα έχω τερματίσει παλιότερα, όντως απίστευτα παιχνίδια. Θα δω τι λέει και το Crysis αν μπορέσω μες στο καλοκαίρι. 2x8800GT @ SLI πιστεύω θα το σηκώσουν σε χαμηλή ανάλυση.

Link to comment
Share on other sites

Χάνεις, πιστεύω πως αξίζει να ασχοληθείς ξανά με το Fear. Το unreal 2007?...αρκεί να μην βάλεις το νέο 1.9 patch και γίνει το crysis 2 dx11...

Link to comment
Share on other sites

Χάνεις, πιστεύω πως αξίζει να ασχοληθείς ξανά με το Fear. Το unreal 2007?...αρκεί να μην βάλεις το νέο 1.9 patch και γίνει το crysis 2 dx11...

Μπα δεν είμαι και πολύ των θρίλερ, οπότε και σαν παιχνίδι ποτέ δεν με ευχαρίστησε :P Ψάχνω κάτι πιο χαλαρό, δεν μου αρέσει να κάθομαι στην καρέκλα να παίζω και να νομίζω ότι έχω πιει 7 redbull και δυο καφέδες και είμαι τσιτωμένος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κατα την προσωπική μου άποψη, είναι ότι πιο ωραίο έχω δει ποτέ στο pc και δόξα το θεό το παίζει άνετα...εκπληκτικά γραφικά..απλά έκανα τεράστια βλακεία που το τερμάτισα στο dx9.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now