Recommended Posts

Καλησπέρα!

Εγκατέστησα το 3DMark03 που είχα κατεβάσει πριν κανά χρόνο από το www.guru3d.com, και έβγαλα με την 8800GT περίπου 36.000 πόντους, ενώ με ανεβασμένη 7600GT εβγαζα (σε ΧΡ όμως) γύρω στους 16.000. Είναι καλά 36k; Γιατί εμένα μου να πω την αλήθεια μου φαίνονται λίγα....:crack:

Το σύστημα είναι

Q6600 3GHz - Galaxy 8800GT (stock ρολόγια) - P5B Dlx - 3GB Ram στα 850MHz με 4άρια - Vista Ult x64

temqpmzqojk37ut8k6j7_thumb.jpg

Αν είναι καλύτερα να συγχωνευτεί η δημοσίευση με το θέμα "[hwbot] 3Dmark 2003 Ranking" ας γίνει...:P

Link to comment
Share on other sites

Για default χρονισμούς στην κάρτα και τον q μόνο στα 3g και για vista νομίζω είσαι σχετικά καλά.

Έχεις βάλει τους drivers να είναι στο performance Και όχι στο quality?

Link to comment
Share on other sites

Όχι ήταν στο auto (να αποφασίζει το πρόγραμμα από μόνο του). Οι οδηγοί πάντως είναι μονταρισμένοι που αναφέρονται εδώ

Πάντως κάνοντας αυτό που είπες (βάζοντας τους οδηγούς στο performance) έβγαλε μόλις 70 πόντους παραπάνω.

Πάω να βάλω μία τους τελευταίους από τη σελίδα της nVidia, τρέχω ένα 3D Mark και ξαναποστάρω...

Link to comment
Share on other sites

Απολύτως τίποτα... Εν αντιθέση με τους modded, βάζοντας τους τελευταίουςείδα μία διαφορά περί των 40 πόντων προς τα κάτω. Άρα πάνω κάτω είμαστε στα 36k. Ελπίζω να είνια καλά...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now