Recommended Posts

Gus, δεν είναι η πρώτη ούτε η τελευταία φορά που όλοι ξαφνικά έχουν πρόβλημα με το άτομο σου, και τον τρόπο που προκαλείς. Ή θα σταματήσεις, ή θα λάβεις άλλο ένα ban για να είμαστε δίκαιοι και ωραίοι! Αν θεωρείς ότι θίγεται η υπόλειψη σου, υπάρχουν τόσα άλλα sites που μπορείς να απευθύνεις τον πόνο σου.

Οι υπόλοιποι απλά σταματήστε να απαντάτε αν νιώθετε ότι το αίμα σας βράζει και δεν χρειάζεται να προβαίνεται σε χαρακτηρισμούς εδώ μέσα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες σας εχω φρεσκα νεα, συμφωνα με χθεσινη εσωτερικη ενημερωση του Πλαισιου μετα απο 10-13 μερες θα εχουν ερθει οι νεοι μπουλντοτζερ 6πυρηνοι και 8πυρηνοι. Οι τωρινοι 6πυρηνοι θα καταργηθουν. Ο αντιστοιχος του 1100Τ θα κανει 199?... Οποτε απλα περιμενουμε:)

Gus, δεν είναι η πρώτη ούτε η τελευταία φορά που όλοι ξαφνικά έχουν πρόβλημα με το άτομο σου, και τον τρόπο που προκαλείς. Ή θα σταματήσεις, ή θα λάβεις άλλο ένα ban για να είμαστε δίκαιοι και ωραίοι! Αν θεωρείς ότι θίγεται η υπόλειψη σου, υπάρχουν τόσα άλλα sites που μπορείς να απευθύνεις τον πόνο σου.

Nαι, δεν ειναι δυσκολο ενας να δωσει το συνθημα και οι αλλοι να ακολουθησουν, το φιλοθεαμον κοινο θελει αιμα στην αρρενα:lol:

Ουδεποτε προκαλεσα και αν καπου το εκανα να μου το υποδειξεις. Μια εστω φορα να μου βρεις.

Εισαι moderator?

Moυ λες οτι θα φαω ban λες και εχω να χασω κατι. Χαρη σου κανω που ειμαι εδω και μιλαω μαζι σου.

Πονο για να απευθυνεις σiγουρα θα εχεις εσυ πολυ φανταζομαι, σε οτι με αφορα προσωπικα οποiος με θιξει λαμβανει τη πρεπουσα απαντηση και μπαινει στη θεση του, οπως μπηκες κι εσυ τωρα ;)

Link to comment
Share on other sites

Αλλα δεν ειμαι ο μονος που ειπε οτι ελαχιστα παιχνιδια χρησιμοποιουνε πανω απο 4 cores, και ο georger_volos ειπε κατι παρομοιο. Γιατι δεν επιτιθεστε και σ αυτον και πρηζετε μονο εμενα?...

τώρα το είδα ξανά το post ο τύπος δεν την παλεύει,τέλος.

εγω του είχα πει:

"για gaming θα σου έλεγα να πάρεις τον χ4 (955) ,θα είσαι υπερκαλυμμένος. τώρα αν μπορείς να διαθέσεις τα χρήματα για τον χ6, παρ τον,χαμένος δεν θα πάει .διαφορά στα games δε θα δεις ανάμεσα τους, σε προγράμματα ναι ,οπότε αν τον θέλεις για games 955 κ αν θες με μόνο τον πολλαπλασιαστή τον ανεβάζεις λίγο ,με stock ρεύμα, αλλά και στα 3,2 να τον αφήσεις θα σε ικανοποιήσει πλήρως."

αυτός τα δικά του κατάλαβε...:funk:..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now