Recommended Posts

Εισαι αλητης... ενα ζευγαρι μνημες ζητησα και μου εδωσαν στικακι!!

Κι αυτό μνήμη είναι..δεν το δευκρίνισες αχόρταγε! :D

Εφόσον δεν το χεις παραλάβει ζήτα τα χρήματά σου πίσω και μην ξαναψωνίσεις από αυτούς. Δεν (μας) συμφέρει...:hehe:

To γυρίσατε σε γρίφους μπρε κοπέλια; Ωραία θα έχουμε ν'απασχολούμαστε Χριστουγεννιάτικα..:P

Link to comment
Share on other sites

Ραδιοφωνικος διαγωνισμος.... αφιερωστε τον καλυτερο ηχο απο hardware και κερδιστε απιστευτα δωρα!!!

Post Beep Codes

Fans

Click απο τροφοδοτικα

ειναι λιγα απτα samples.... lolololol!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ευχομαι καλο μηνα, καλα Χριστουγεννα με υγεια πανω απο ολα, καλες γιορτες μεσα στο

μαυρο κλιμα και την αβεβαιοτητα που μας μαστιζει 2 χρονια τωρα (και θα συνεχισει στο μελλον),

και ενα ευχαριστω για το HWBox που μας χαριζει εστω χαμογελα με τους διαγωνισμους που κανει.

Περιμενουμε με ανυπομονησια :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ευχομαι καλο μηνα, καλα Χριστουγεννα με υγεια πανω απο ολα, καλες γιορτες μεσα στο

μαυρο κλιμα και την αβεβαιοτητα που μας μαστιζει 2 χρονια τωρα (και θα συνεχισει στο μελλον),

και ενα ευχαριστω για το HWBox που μας χαριζει εστω χαμογελα με τους διαγωνισμους που κανει.

Περιμενουμε με ανυπομονησια :)

Που να δείς χαμόγελα όταν θα πρέπει να ποστάρεις pic σου με την καλύτερη ου γκριμάτσα για να κερδίσεις :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Νταξ το πιο πλούσιο ξέρουμε θα πάει στον Σόλωνα..τί μας μένει λοιπόν; :hehe:

Καλό μήνα παίδες! :)

Δεν θα παει στον Σολωνα, στον Παυλο (Ζορο) στην Πατρα θα παει η στον Crusty!

Link to comment
Share on other sites

Σιγά που θα είναι photos με μούρες. Δεν μας συμφέρει γιατί άμα ήταν έτσι θα κέρδιζε αυτόματα ο AMDnord :hehe:

4614ed7d7997bf60.jpg

Δεύτερη θέση θα έπαιρνα εγώ εννοείται με την μαστουρόφατσα :hehe::hehe:

4614ed7d79986edf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με νεότερες πληροφορίες τα δώρα χωρίζονται σε κατηγορίες, και για κάθε κατηγορία πρέπει να εκπληρώσεις κάποιον στόχο.

Για τα καλύτερα δώρα από ότι είδα πρέπει να περάσετε τα 135.000 marks στο 3D Mark2001SE.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now