George_o/c

Back in Time - 2η Δοκιμασία: Ποιο ήταν το 1000στό μέλος του HWBOX;

Recommended Posts

απλα ηθελε να ξερεις λιγο php και πως δουλευουν οι βασεις ή απλα να βαλεις το 1000.html :P

Ακριβως... οποιος δεν ηξερε ενα απο αυτα (μαζι με μενα) ηταν χαμενος απο χερι.

Μπραβο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα ελαφρυντικό ... από την ώρα που μίλησα χτες το πρωί με τον Nord το forum της Oktabit βάρεσε μπιέλα, αυτο-trollαριστηκαν τα post μου και για τριτώσει το καλό ήρθε και η απάντηση...

Πέρα από την πλάκα Alex όποιο ποστ και να ανοίξω σε βλέπω μέσα :P

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα ελαφρυντικό ... από την ώρα που μίλησα χτες το πρωί με τον Nord το forum της Oktabit βάρεσε μπιέλα, αυτο-trollαριστηκαν τα post μου και για τριτώσει το καλό ήρθε και η απάντηση...

Πέρα από την πλάκα Alex όποιο ποστ και να ανοίξω σε βλέπω μέσα :P

Ο Νοrd είναι παντού :P

Link to comment
Share on other sites

:hehe: Πάντως ρε πάιδες όλοι μέλη έιναι. Και ο Da Creator είναι ο τίτλος του Sourli που σχεδιάζει το site....δεν έιναι ο Θεός που δημιούργησε το site την 8η ημέρα της πλάσης :hehe:

Ακόμα και οι πρώτοι 999 να διαγραφούν, ο wasntme θα έιναι ο 1000στος που έκανε εγγραφή και ας λέει πώς δεν ήταν αυτός !

O mindsir έιναι ο 1025...το λέει κιόλας...mind sir (σκέψου το πρώτα Κύριος) :hehe: , αλλά κανένας κύριος δεν το σκέφτηκε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Damn!Και το εκανα με τον τροπο πανω στον browser και βρηκα τον wasntme..αλλα λεω λαθος θα ειναι..ας το δοκιμασω με τον αλλον τροπο..και βρηκα το mindsir..και απαντησα αυτο..:crack:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now