Recommended Posts

χαχαχαχαααα... δεν βαριεμε την ζωη μου, αλλα για να γραψω αγγλικα πρεπει να κλεισω τον εξπλορερ, να ανοιξω καποιο επεξεργαστη κειμενου (τυπου νοτπαντ) και να κανς την αλλαγη εκει... αλλα ουτε καν μεσα απο αλτ+σιφτ, αλλα με κλικ κατω δεξια κτλ κτλ... μ@λ@κια μεγαλη!

και που το προβλημα με τα αυτοκολλητα? ειχε κενα διαφανα?

μα ο υπερτατος σκοπος της υδροψυξης εινια να εχεις ησυχο συστημα... αμα ειναι να βαλεις ψυγειο με 40φπι και ανεμιστηρες 200δβ τι ο λογος?

χαιρομαι παντως που ηα αποδοση και η εμφανιση σε ικανοποιησε! αυτο ειναι το καλυτερο μερος του προτζεκτ... οταν τελιωσει και αποδιδη οπως το ηθελες :D

Link to comment
Share on other sites

Για τις φυσαλίδες στο σωλήνα απλά πάτα δυνατά με τα δάχτυλα εκεί που έχει για να αυξηθεί η πίεση τοπικά και να τις διώξει ;)

Link to comment
Share on other sites

Για τις φυσαλίδες στο σωλήνα απλά πάτα δυνατά με τα δάχτυλα εκεί που έχει για να αυξηθεί η πίεση τοπικά και να τις διώξει ;)

Αχ μάστορας εισαι, μαααστορας! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Οι vga δεν περνάνε τους 40 βαθμούς.. οι custom ψύκτρες είναι αρκετά ζεστές πράγμα που σημαίνει ότι άξιζε ο κόπος για να τις φτιάξω! Πιέζω την σωλήνα εκεί που έχει φυσαλίδες, φεύγουν.. αλλά μετά από λίγο ξαναδημιουργούνται !

Link to comment
Share on other sites

γεμισε το ρεσερβοιρ, κλειστο καλα... σβησε το πισι... και φερτο τουμπα... αναποδα τελιως.... προσπαθησε να εντοπησεις απο φευγουν η μεγαλες μπουμπουλιθρες...

αν στο ρεσερβοιρ δεν εχεις αερα, αναψε το...

Link to comment
Share on other sites

Απο τη φωτο φαινεται να εχεις κανει τρομερη δουλεια !

Περιμενω να τελειωσεις το project και να βρεις λυσεις

σε οποια προβληματα σου εχουν απομεινει και μετα τον

Mike να ερθει να το αναδειξει με τις τρομερες φωτος του !!

Well done mate, mission accomplished :T:

Link to comment
Share on other sites

Η στάθμη του υγρού μέρα με την μέρα πέφτει, κάθε μέρα συμπληρώνω και από λίγο.. το pc δουλεύει πολύ κομπλέ, κανένα παράπονο so far...

Βασίλη σχεδόν έτοιμος.. περιμένω να πάρω το Side Panel από τον Γελαδάκη, να το πάω στον τύπο που μου κόβει τα Plexi για να κανουμε πατούρα και μετά να τα πάω για ηλεκτροστατική τα 2 Side Panels. Μέχρι το τέλος της άλλης εβδομάδας θα έχω τελειώσει..!

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικα, υπαρχει το www.cmstore.eu το οποιο εχει spare parts για οτιδηποτε εχει σχεσει με coolermaster. Απο τσιμουχακια, μεχρι πανελ ολοκληρα! Και δεν λεο side panels, λεω προσοψεις, πατωματα κτλ κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι Mike τα έχω δει, πραγματικά πολύ καλή φάση αυτό με τα Spare Parts, αν δεν σου πετύχει μια μόντα μπορείς να πάρεις καινούργιο μόνο το κομμάτι που χάλασες.. όχι ολόκληρο το κουτί :D

Link to comment
Share on other sites

Μπυροφονια, οπως σε βλεπω μας κοβω να βλεπουμε φωτος κατευθειαν απο το event...

Μπουχουχου

Παντως με εχετε ψησει πολυ ασχημα (να δοκιμασω) να κανω sleeving στο psu μου...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί με στεναχωρείς ρε Έλληνα? Αφού ξέρεις ότι προσπαθώ :D Πέρα από την πλάκα.. έχω κάποια θέματα με το Side Panel και προσπαθώ να μην τρελαθώ.. Δώσε μου μερικές μερούλες και θα ανεβάσω φωτογραφίες! Στο Event θα έρθεις?

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται !!

Εχω πει και τον Gor να μου κρατησει θεση parking και συμφωνησε :hehe:

Μη με ακους εμενα ρε συ. Κανε εσυ τη δουλιτσα ησυχα, ηρεμα και ωραια,

και ασε με εμενα να καιγομαι και να λιωνω !! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα .. και σκούρα τα πράγματα.. το Side Panel δεν θέλει να μου κάνει την χάρη.. Μάλλον θα αναγκαστώ να βολευτώ με το εργοστασιακό Side Panel.. θα σου στείλω φωτογραφία να μου πεις πως σου φαίνεται, αν δεν αρέσει ούτε σε εσένα τότε θα πρέπει να βρω λύση..!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now