George_o/c

HWBOX & kingpincooling 3D Contest: Κερδίστε ένα F1 Dark!

Recommended Posts

ευχαριστώ πολύ :D

Με την σειρά μου μιας και παίρνω να δώσω και κάτι, παρακαλώ να βρεθεί κάποιος με καμιά παλιά ψήκτρα, που να θέλει μια CoolerMaster V8, καθαρισμένη σαν καινούργια. Μαζί έχω όλα τα παρελκόμενα της (backplate, βίδες/αλεν και τέτοια).

Το μόνο που δεν έχω είναι το bracket που έπιανε επάνω το ποτενσιόμετρο του ανεμιστήρα.

Αν λοιπόν βρείτε κάποιον αν είναι αθήνα ευχαρίστως να του την πάω εγώ, αν είναι εκτός αθήνας και έχει μεγάλο οικονομικό πρόβλημα δέχομαι μέχρι και να πληρώσω εγώ τα μεταφορικά.

Μην ξεχάσω μαζί και μία artic silver 5 αλοιφή 3,5 γραμμάρια.

Εννοείται δεν την πουλάω αλλά την δίνω. Παρακαλώ παιδιά κάποιος που να θέλει κάτι καλύτερο από αυτό που έχει αλλά να μην έχει να το πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Η ψυκτρούλα καβατζώθηκε απο παλίκαρο του φόρουμ εδώ, οπότε αύριο πάω για να την πακετάρω και να την στείλω. :D

Όρίστε ένας διαγωνισμός με πολλαπλά αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δε μου αρεσει να μενουν υποψιες/υπονοιες κλπ ... να ξεκαθαρισω οτι :

Οποιος αμφισβητει τα σκορ , μπορουμε να βγαλουμε πληρη video ή εαν θελει ας ερθει να τα δει απο κοντα .

Το θεμα του systeminfo το εξηγησα . Υπαρχει θεμα εδω και καιρο . To ειχα ποσταρει και στο forum της futuremark :

Can not submit saved from save results ?

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερωσω οτι μολις εφτασε η V8 του GNF και ειναι κουκλι.το παλικαρι οχι μονο μου την εστειλε με courier αλλα πληρωσε και τα μεταφορικα (κατι που φυσικα ξεχασα να του επισημανω να μην το κανει,τι εκανες ρε τρελε....) και απλα ενταξει,τι να πω......τι αμπαλαρισμα της εκανες ρε συ,ουτε Αμερικη να την εστελνες :P

Χρωσταω pics οταν θα μπει επανω σε συστημα,καφεδες για οταν ερθει Θεσσαλονικη,τσιπουρα και τα συναφη.

Χιλια μπραβο και thanks.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ρε φίλε, καλοδούλευτη. Περίεργο βέβαια σήμερα με πήραν το μεσημέρι τηλέφωνο από την μεταφορική ότι δεν υπάρχει η διεύθυνση και ζητήσανε επιβεβαίωση.

Όλα καλά από ότι βλέπω όμως.

Βασικό να μην ξεχάσω. Έχω βγάλει τις 2 βίδες που κρατάγανε τον ανεμιστήρα (τις 2 που είναι κοντά στην βάση) έτσι ώστε να βγαίνει μόνο με τις 4 αλενόβιδες που κρατάνε το μαύρο καπάκι.

Όχι τίποτα άλλο αλλά είναι αρκετά μεγάλο πρόβλημα να τις βγάλεις με την ψύκτρα επάνω σε μητρική. Όχι ακατόρθωτο αλλά σπαστικό.

Ο ανεμιστήρας έχει γίνει full service πρόσφατα (γρασαρίσματα και τέτοια) και λογικά δεν 8α έχει κανένα πρόβλημα για τουλάχιστον 2 χρονάκια ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now