Elena

1st MSI EU Overclocking Contest hosted by HwBox

Recommended Posts

Τώρα που ο καιρός πλησιάζει για το τέλος του διαγωνισμού και το παρόν φορουμ θα στείλει τον νικητή υπό την αιγίδα του , είπα να πω κάτι που κανείς ίσως δεν έχει πει-προτείνει-σκεφτεί .

Ο νικητής θα βρεθεί .

Έχετε σκεφτεί ότι θα πρέπει να φοράει και κάτι που θα έχει το λογότυπο του φορουμ πάνω του .

Και όχι μόνο ο νικητής .

Κοινώς , να γινόταν μια κίνηση για ένα χ αριθμό από οτιδήποτε με το λογότυπο του HwBox ?

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μια θηλυκή παρουσία θα το σκεφτόταν αυτό (έμπλεξες με κάφρους :D:hehe: ). Πολύ καλή ιδέα Έλενα, εγώ είμαι μέσα ώστε να υλοποιηθεί. Ο Sourli-man μπορεί άνετα να δώσει το logo σε format που μπορεί να δωθεί σε κάποιο μαγαζί που βάζει logo + εγώ έχω κάποια κονέ σε διαφημιστικές που αναλαμβάνουν τέτοια.

Good idea :)

Link to comment
Share on other sites

lolololol

θέλω και έλενα edition με πασχαλιές και λουλούδια... ωραία τα noobs και pain n xp, αλλά γίνε λίγο ρομαντικός ρε αδερφέ :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

lolololol

θέλω και έλενα edition με πασχαλιές και λουλούδια... ωραία τα noobs και pain n xp, αλλά γίνε λίγο ρομαντικός ρε αδερφέ :hehe: :hehe:

GAY Alert μόνο αυτό σου λέω :hehe::hehe::hehe:

:hehe: :hehe: :hehe: rofl looooooooooooooooool

λεφτά θες,λεφτά δεν έχει :hehe:

Τρέχει καλά το 3DMark με τη 2600 εεε??? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

lolololol

θέλω και έλενα edition με πασχαλιές και λουλούδια... ωραία τα noobs και pain n xp, αλλά γίνε λίγο ρομαντικός ρε αδερφέ :hehe: :hehe:

GAY Alert μόνο αυτό σου λέω :hehe::hehe::hehe:
Μέσα στη σοβαρότητα είσαι:

logo4vv8.jpg

Δεν έπιασες το νόημα αυτού που είπε ο Βούδας .... (ή εγώ δεν το έπιασα ?)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now