gnta7

Προβλημα με 6950!

Recommended Posts

553298_10150996145572248_1820918480_n.jpg

παραθετω την εικονα να μου πειτε γνωμες δεν το συνηθηζει καθε φορα ομως το κανει , σαν να κοβετε στο 1/3 το μονιτορ και η αριστερη πλευρα ειναι γεματη νερα! δεν ειναι o/c σε ρευματα η καρτα μονο απο το amd overdrive στα 840/1325

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις auto adjust μέσω της οθόνης αν υπάρχει αυτή η λειτουργία. Μήπως άλλαξες από dvi σε vga καλώδιο, γιατί συμβαίνει καμιά φορά να μην κεντράρεται καλά η εικόνα με την οθόνη αλλά σε εμένα έχει σημβεί μόνο να κόβεται και όχι αυτό που έχεις εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Από τις τιμες που εβαλες φανταζομαι ότι ανεβασες ρολογια από το catalyst. Το powertune το ανεβασες??? Γτ μου εχει τυχει και μενα όταν κυνηγαγα να δω τα max ρολογια της καρτας με συγκεκριμενη ταση..

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To power το εχω βαλει μεγιστο 20%... blackfire οχι δεν εχει να κανει σχεση με κεντραρισμα και vga dvi γιατι το συγκεκριμενο προβλημα παρουσιαζετε μονο σε full load της καρτας!

Link to comment
Share on other sites

To power το εχω βαλει μεγιστο 20%... blackfire οχι δεν εχει να κανει σχεση με κεντραρισμα και vga dvi γιατι το συγκεκριμενο προβλημα παρουσιαζετε μονο σε full load της καρτας!

Link to comment
Share on other sites

To power το εχω βαλει μεγιστο 20%... blackfire οχι δεν εχει να κανει σχεση με κεντραρισμα και vga dvi γιατι το συγκεκριμενο προβλημα παρουσιαζετε μονο σε full load της καρτας!

τι να σου πω φιλε μου εμενα αυτο προβλημα μου το εβγαλε 940/1450 τα δικα σου ρολογια ειναι εντελως χαλαρα και εντος οριων μαλιστα του catalyst...

Απορια.Η καρτα σου ειναι reference η οχι??Γραψε μια πιο μοντελο ειναι

Link to comment
Share on other sites

παιξε με το sapphire trixx.Βαλε το στο 1.18 και βαλε 880/1375 και λογικα δεν θα σου βγαλει κανενα προβλημα..Νομιζω με το catalyst φτανει μεχρι 1.10 και μαλλον σε κοβει η ταση του...

Στο λεω γτ εχουμε την ιδια καρτα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now