Pastelidis.n.s.

Tablet - Προσφοραρααααα!

Recommended Posts

cpu Α8 και όχι Α9

512ΜΒ

800Χ480

Αυτά με μια πολύ γρήγορη ματιά λίγων δευτερολέπτων είναι ήδη fail για μένα.

2000mAh battery τώρα που το ξανά κοιτάω και 1.5 ώρα video που λογικά είναι το best case scenario?

NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Ίσως και όχι. Αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να δώσεις αυτά τα 59? αν με λίγα παραπάνω παίρνεις κάτι καλύτερο. Το μεγάλο του μειονέκτημα είναι η πολύ μικρή αυτονομία. Εντάξει έχω πάρει ένα από τον dellman που είχε θέμα με την μπαταρία του και που πλέον δεν δουλεύουν καν και το έχω ως δεύτερο monitor(vnc) και photo frame μόνιμα στην πρίζα, αλλά tablet χωρίς καλή μπαταρία δεν πολύ λέει.

Link to comment
Share on other sites

εχεις να προτεινεις καποιο?

ρωταω επειδη ψαχνομαι...

παντως μην ειμαστε και πλεονεκτες... με 59? δεν περιμενα ουτε 960x640 ουτε διπυρηνο, ουτε 5 ωρες μπαταρια...

Ενα πραγμα θελω, η οθονη του να μην ειναι σαν του ZTE...

Link to comment
Share on other sites

Παστελιάδη φίλε μου δεν κρατήθηκα αλλά μετά απο 4 χρόνια στο forum...

1. Ανοίγεις το θέμα σε λάθος κατηγορία, ενώ έχουμε κατηγορία "Tablet" :hehe:

2. Ο τίτλος του θέμματος έιναι σαν αυτούς που κοροιδέυουμε όταν βγαίνουμε :hehe: :hehe:

3. :hehe:

4. Πάρε ένα καλύτερο ρε τσιφούτη..

Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe::hehe:

1. Το ανοιξα απο το ταπαταλκ για αυτο δεν εδωσα και πολυ προσοχη...

2. ο τιτλος ειναι θεικος

3. και εγω γελαω :hehe:

4. ή θα παρεις ipad με 500? η θα παρεις τιποτα τετοιο με 50-80?, δεν αξιζει κατι το ενδιαμεσο απλα

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως τι θέλεις να κάνεις!

Προφανώς υπάρχουν πολλά που αξίζουν! Μπορείς κάλλιστα να πάρεις μεταχειρισμένο iPad για 150-350?.

Αλλά εσύ δεν ξέρεις να ανοίγεις θέμματα θα μου πέις....να διαλέξεις tablet θα φαντάζει γολγοθάς :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα υπαρχει το Google Nexus 7 το οποιο κοστιζει 250 δολλαρια ( 200 ευρω δηλαδη ) και εινια τοπ. 8πιρυνος επεξεργαστης 1 giga ram 4πυρινη καρτα γραφικων 4300mAh μπαταρια, wifi,gps,bluetooth, φωτογραφικη μηχανη 16gb χωρος + το πολυ θετικο οτι ειναι της google οποτε παιρνει αμεσα τα update.

Εγω ειχα παρει στην ιδια τιμη το Nook Tablet 16Gb το οποιο ειναι με διπυρηνο 1Gh, 1gb ram αλλα δεν εχει ουτε gps ουτε bluetooth και τωρα σκευτομαι να το πουλησω απο τοτε που ανακοινωθηκε το Nexus 7 !

Μπορει να κοστιζει παραπανω απο τα χρηματα του tablet που ανεφερες εσυ αλλα 1 φορα θα τα δωσεις και θα ηρεμησεις καθως θα σε βγαλει ανετα για πολυ καιρο και θα αργησει να βγει κατι καλυτερο στα ιδια χρηματα.

Υ.Γ. οσο για το οτι δεν παιρνει καρτα μνημης ( η βασικη για εμενα διαφορα μεταξυ του Nexus και του Nook Tablet που εχω εγω ) δεν ειναι και τοσο τραγικο. Αααν δεν σου φτανει η μνημη που εχει ( 16gb απο τα οποια 10-12 πρεπει να ειναι δικα σου ) του κολας ενα usb stick ειναι εναν εξωτερικο στην τελικη και ηρεμεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now