petros@idk$

BitFenix Prodigy mini-tower: Ομαδική Παραγγελία!

Recommended Posts

εγω θα παρω μεχρι τελος της βδομαδας απο εδω.οποιος θελει μου λεει να του παρω και να μοιραστουμε τα μεταφορικα :)

Αλλα μεχρι την παρασκευη οποιος θελει (μεχρι τοτε εχω υπομονη για να τα εχουμε τεταρτη)

PS:Μεταφορικα ειναι 33,5 λιρες για ενα και 66 λιρες για 5 κουτια οποτε συμφερει.(κατω απο 5 ειναι αναλογικα)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μπλεγμένος με 2 project αυτή την στιγμή.. ένα mini htpc και ένα scratch, τα λεφτά φεύγουν πριν τα δω.. αλλά αν δεν το πάρω τώρα μετά θα πρέπει σκάσω 30-40 ευρώ σε μεταφορικά.. :crack:

Μέχρι την Παρασκευή θα έχω καταλήξει στο αν με παίρνει ή όχι.. αλλιώς θα έχω φροντίσει να βρω αγοραστή για το νεφρό μου! :D

Link to comment
Share on other sites

πετρο, μιλησες με τον Steve? Στειλτου ενα email αν ειναι να σου βρει πιο φτηνα εμταφορικα εφοσον θα ειστε τοσοι.... ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι θα μπορεσει να βοηθηση!

Εγω οταν ειχε ψιλο shipping, τον πηρα τηλ, και του ειπα οτι ειναι αρκιβα, και ανεβασε 1-2 επιλογες για εμταφορικα μονο για ελλαδα που ηταν ποπλυ πιο φτηνες.

αμα μαζευτειτε 5-6 το στελνετε και με καμια φορτοτικη, και τα μαζευετε απο Point-2-Point και θα ειναι παμφτηνα!

Link to comment
Share on other sites

Το κουτι ειναι στα 82,2?

και μεταφορικα ειναι:

Για 1 42,5?

Για 2 24,3?

Για 3 22,7?

Για 4 13,5?

Για 5 16,7?

Για την ωρα το ποιο συμφερον ειναι 4 τεμ.

Δεν ξερω τι θα αλλαξει αν προτηνει o steve αλλο τροπο αποστολης...

Link to comment
Share on other sites

Οποτε

1. PetrosIDK

2. Junior-13-

3. Webhunter

4. Frost

5. Barfo

Ωραια παμε για την ωρα.Μιλαω με Steve να δω τι θα παιξει με μεταφορικα.Απλα παιδια αμα γινεται να εχουμε κανονησει μεχρι αυριο πρωι 10-11 τα ατομα σιγουρα και αμα γινεται να σας στειλω ενα λογαριασμο να μου βαλεται λεφτα για να φυγει μεχρι το πρωι η παραγγελεια :)

Link to comment
Share on other sites

Frost μπορω αμα θελεις να στο στειλω με κτελ.αν σε βολεβει κατι τετοιο μου λες.Εμενα τα κτελ ειναι διπλα μου ;)

Ευχαριστώ πολύ, θα με βόλευε αυτό και δεν νομίζω να χρεωνουν πολύ.

Οποτε αφού λύθηκε και αυτο, ένα μαυράκι για μένα!

Υποθέτω σήμερα είναι η τελευταία μέρα οπότε περιμένω και την τελική τιμή + κτελ (αν ξερεις) για να κάνω κατάθεση αύριο πρωί πρωί.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now