petros@idk$

BitFenix Prodigy mini-tower: Ομαδική Παραγγελία!

Recommended Posts

Λήξη συναγερμού http://www.bitfenix.com/global/en/news/show/61,bitfenix-unveils-ghost/

Δεν είναι matx που είχαν πει...

Ααααα ρε γορίλα πόσα ξερεις!

Από τότε που έβγαλε το shinobi xl η εταιρία έχει ανέβει πολύ στα ματιά μου πάντως τόσο για την εσωτερική σχεδιαση όσο και για τις τιμές τους και πιστεύω ότι σε κάποια φάση θα δούμε και prodigy like matx η κάποιο matx που θα ξεχωρίσει.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν βλέπω να δειχνουν matx σήμερα, η ακόμα και μέσα στο Σεπτέμβριο... άπλα και μονο γιατί τοτε το gost θα θαφτεί κάτω από την matx madness!!!

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο εχεις καποιο δικιο αλλα ghost στοχευει σε διαφορετικο κοινο.Οποτε δεν νομιζω να αποτελεσει προβλημα.

Εγω προσωπικα περιμενω ενα ghost like micro-atx version....

Link to comment
Share on other sites

Να κανω ενα up το θεμα και να ενημερωσω τα παιδια οτι μετα απο πολλες @@@@@@@@ και γραψιμο απο το specialtech στα mail μου σημερα πηρα τηλεφωνο και μιλησα μαζι τους και η απαντηση ηταν:

"Σορυ που ειμαστε Μ@λ@Κες και βαριομαστε να γραψουμε ενα γ@@@@@ mail να σας απαντησουμε...Ειχαμε προβλημα στη διαθεσημοτητα και καθηστερησαμε.Δεν σας ενημερωσαμε γιατι σας γραψαμε στα @@@@ μας και λεγαμε θα τηλεφωνησετε εσεις.Σημερα στις 4:30 ωρα αγγλιας θα αποσταλει η παραγγελεια σας και μεχρι παρασκευη θα εχετε παραλαβει..."

Το γαματο ηταν με το που λεω "Μy Name is Petros Psaltis" μου λεει ο αλλος "ο ο ο ο yes sir, about the bitfenix prodigy cases....I just answering your mail..." :hehe:

Για να δουμε......:)

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Μην ασχοληστε σας παρακαλω με τον βλαμενο.....:hehe:

Αυτην ηθελε να πει...

Asus P8Z77-I Deluxe Motherboard (Socket 1155, Intel Z77, DDR3, S-ATA 600, Mini ITX, Dual Intelligent Processors 2 with DIGI+ VRM, USB 3.0 Boost): Amazon.co.uk: Computers & Accessories

Και απο αμαζον η asrock εχει 105 λιρες...

EDIT:

Τα κουτακια ειναι στα χερια της fedex......:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω την Asus... καλή η Asrock αλλά δεν μπαίνει η megahalems πάνω της, ταιριάζει και καλύτερα με τα χρώματα που έχω τα υπόλοιπα υποσυστήματα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now