barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Ο Σπάρκης ο αντικαταστάτης του παλιού για την οικογένεια. Από Δευτέρα κοντά μας.

Τετρακύλινδρος βενζίνη στα 995 κυβικά με 68 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΆΛΟΓΑ :P:hehe: και μικτή 5L αναγράφεται..τώρα θα φανεί :P :p

μτχ Μοντέλο του 11 με 14.000 χλμ :)

2gw50er.jpg

Edited by THANOSJ3
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]21332[/ATTACH][ATTACH]21331[/ATTACH][ATTACH]21333[/ATTACH]

Το καινούριο παιχνιδάκι μου!!!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

diy!?!?!?!

δωσε μας info!

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]21332[/ATTACH][ATTACH]21331[/ATTACH][ATTACH]21333[/ATTACH]

Το καινούριο παιχνιδάκι μου!!!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ενισχυτής μόνο ή και DAC ;

Link to comment
Share on other sites

Lovely cube λέγεται και είναι ο ακριβεστερος κλωνος του bcl. Ο καλύτερος ίσως ενισχυτης ακουστικών. Είναι μόνο ενισχυτης ακουστικων κ προ-ενισχυτης. Dac σε λίγο καιρό, δεν ξέρω αν θα είναι και αυτό diy όμως. Θέλω, λόγω της επιλογής χαρακτηριστικων, αλλά ξεφεύγουν σε τιμή κατά πολύ, και καταντάει επώνυμοι δοκιμασμένοι που παίζουν τα πάντα φορητοί κτλ να είναι φθηνότεροι. Θα δείξει! :) προς αποφυγή παρεξηγήσεων εγώ συνδεσα εισόδους έξοδους μετασχηματιστη και τα έβαλα στο κουτί!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Adrian, κοιτούσα και εγώ κάτι παρόμοια, πες μου εντυπώσεις λιγάκι , ειδικά για fisheye, δώσε demo photos αν μπορείς και link από εκεί που τα πήρες !

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Όχι φυσικά, ξέρω ότι μαζί με αυτούς τους φακούς σου δίνει και ένα δαχτυλίδι που από την μια είναι αυτοκόλλητο και κολλάει στο πίσω μέρος του κινητού και η άλλη πλευρά είναι μαγνητική για να κολλάει ο φακός.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=135]WebHunter[/MENTION] τον fisheye θα τον δοκιμάσεις καλύτερα πάνω σε πρόσωπα και όχι τόσο σε τοπία, τότε θα καταλάβεις την διαφορα και τι stretch κάνει !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now