barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

[MENTION=11]mortisboy[/MENTION], μπότάκια από που να πάρω; Δεν βρήκα κάτι Καλλιρόης χθές!

Φιλε γνώμη μου ειναι μην πάρεις ακόμα, αυτα που χρειαζεσαι απαραίτητα σαν νεος οδηγός ειναι κράνος, μπουφάν, γάντια...και το λεω γιατι χρειάζεσαι ελευθερία κινήσεων και ιδίως το παπούτσι πρέπει να ειναι το καθημερινό σου, τουλάχιστον ώσπου να τις παρεις τον αερα γιατι αλλιως δεν θα έχεις σωστή αισθηση και να την φας την σουπα μόνος σου :P

Τελικά ποιό μοτόρι παίρνεις?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε γνώμη μου ειναι μην πάρεις ακόμα, αυτα που χρειαζεσαι απαραίτητα σαν νεος οδηγός ειναι κράνος, μπουφάν, γάντια...και το λεω γιατι χρειάζεσαι ελευθερία κινήσεων και ιδίως το παπούτσι πρέπει να ειναι το καθημερινό σου, τουλάχιστον ώσπου να τις παρεις τον αερα γιατι αλλιως δεν θα έχεις σωστή αισθηση και να την φας την σουπα μόνος σου :P

Τελικά ποιό μοτόρι παίρνεις?

0501220027.JPG

Link to comment
Share on other sites

Φιλε γνώμη μου ειναι μην πάρεις ακόμα, αυτα που χρειαζεσαι απαραίτητα σαν νεος οδηγός ειναι κράνος, μπουφάν, γάντια...και το λεω γιατι χρειάζεσαι ελευθερία κινήσεων και ιδίως το παπούτσι πρέπει να ειναι το καθημερινό σου, τουλάχιστον ώσπου να τις παρεις τον αερα γιατι αλλιως δεν θα έχεις σωστή αισθηση και να την φας την σουπα μόνος σου :P

Τελικά ποιό μοτόρι παίρνεις?

13-5BO.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να παρω γιατι δεν εχει δεσει 100% το ποδι μου και να μην το εχω παλι στο γυψο.

Απο τους απο πανω ειδικα ο jason ζηλευει.

Sent from my Nexus 5

Τριτο ζευγαρι που λιωνει αυτη τη στιγμη στα ποδια μου.

Gaerne Ride Aquatech Touring Boot - FC-Moto English

Το κακο ειναι οτι θα τα βρεις δυσκολα μιας και ο επισημος διανομεας για Ελλαδα τα τσουγκρισε μαζι τους

και οτι στοκ κομματια υπαρχουν αν υπαρχουν στο νουμερο σου.

Δυστηχως οπως προανεφερα αρχιζουν και λιωνουν και αυτα ,ενα στοκ που βρηκα δεν ειναι στο νουμερο μου

οπωτε πρεπει να βρω και εγω κατι αλλο...καποια στιγμη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Hello παίδες

Κρυο σήμερα...

Μόλις προχώρησα σε μια αγορά, αλλά δεν την αποκαλύπτω ακόμα, περισσότερα νέα αύριο!

BUMP [MENTION=3682]Astalavista[/MENTION] , 2 μερες περασαν.

Link to comment
Share on other sites

Ααααα ναι, σωστά :D

3682-albums85-picture21822.jpg

Επαγγελματική οθόνη 24" Dell P2414H | Dell Greece

To μόνιτορ αγοράστηκε από το eshop στα 199?. Από το 21.5" ΤΝ που είχα στο home pc, είναι μεγάλη αναβάθμιση.

Μέχρι στιγμής μου αρέσουν τα χρώματα, το πάνελ είναι αρκετά φωτεινό, συνδέθηκε σε displayport, ενώ φυσικά λάτρεψα και το usb hub του.

More on that soon ;)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=257]Jason[/MENTION] - Επιβεβαίωσα οτι το γκρίπ μου ειναι ΜΕΙΚΕ. οπότε η το πήραν χαμπάρι και άλλαξαν κάτι στο firmware της D600 για να μην λειτουργούν τα 3rd aprty grips, η κάποπια μακακία έκανε η ΜΕΙΚΕ.

Σήμερα το πρώι μου ήρθαν και οι καινούργιες μνήμες! 32GB Platinum Dominators @ 2133 |(9-11-11-31)

8n8h.jpg

hu4r.jpg

drlh.jpg

Τα 10GB θα γίνουν Ramdisk για Photoshop/Lightroom :)

Link to comment
Share on other sites

hahahaha..... πάντα!

ας αφήσω και εδώ τι ξεκίνησα να τις κάνω! :P

Θέλει ακόμα αρκετό τρίψιμο να γίνει τέλειο, αλλα καιγόντουσαν τα δάχτυλα μου! χαχαχα

hin9.jpg

azei.jpg

6apd.jpg

rdjl.jpg

τώρα ομως που έκανα το ένα, πρέπει να κάνω και όλα τα υπόλοιπα! ~30λεπτά το ένα Χ 11 ακόμα.... έχουμε μέλλον!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now