barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Ωραίος! Πώς και δεν πήγες για Sandisk Extreme;

Διάβασα μηνύματα σε amazon και newegg ότι το sandisk extreme δεν κάνει format δλδ δεν βάζει windows για διάφορους λόγους..οπότε είπα να μην το ρισκάρω..είναι κ το ότι το παλιό μου φλασάκι είναι ένα adata s102 και έχει φάει χιλίάδες format και δεν παίρνει χαμπάρι..οπότε....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το Logitech θα το κρατήσει το παλικάρι για το οποίο το αγόρασα αρχικά (μου είπε ότι δεν το ήθελε σήμερα και άλλαξε γνώμη στα καπάκια :P), οπότε άδικα χάρηκα.

Με το ebola microsoft θα μείνουμε :hehe: Επιστρέφω στο φοιτητόσπιτο από Τετάρτη να απολαύσω και πάλι το Tt Challenger Pro μου, τους αφήνω εδώ με το αχούρι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το Logitech θα το κρατήσει το παλικάρι για το οποίο το αγόρασα αρχικά (μου είπε ότι δεν το ήθελε σήμερα και άλλαξε γνώμη στα καπάκια :P), οπότε άδικα χάρηκα.

Με το ebola microsoft θα μείνουμε :hehe: Επιστρέφω στο φοιτητόσπιτο από Τετάρτη να απολαύσω και πάλι το Tt Challenger Pro μου, τους αφήνω εδώ με το αχούρι :hehe:

αυτο με τα φανακια που παθαινεις αρθρίτιδα στα δακτυλα των χεριων?

Link to comment
Share on other sites

αυτο με τα φανακια που παθαινεις αρθρίτιδα στα δακτυλα των χεριων?

Ναι, είναι ενθύμιο από το MSI MOA 2011 και με έχει καλύψει απόλυτα σαν keyboard παρόλο που δεν είναι μηχανικό. Τα φανάκια μ' άρεσαν αλλά τα έσπασα καταλάθως και τα δύο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι ενθύμιο από το MSI MOA 2011 και με έχει καλύψει απόλυτα σαν keyboard παρόλο που δεν είναι μηχανικό. Τα φανάκια μ' άρεσαν αλλά τα έσπασα καταλάθως και τα δύο :hehe:

yayo.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο εργαλείο κ εγώ θα πάρω κάποτε μόνο για να το βλέπω! :hehe: μεγειά! Πόσα άλογα βγάζει ρε? Έκδοση κάτι!!

Βασική έκδοση, i5, 8gb, ssd 256gb, 13,3"

Άραγε μπορούμε να τρέξουμε benchs, για το hwbot εδώ; :hmmm::shifty:

Link to comment
Share on other sites

Είδα από κοντά χτες το one plus one το 64gb η οθόνη του καταπληκτική αλλά το τζάμι η αφή δλδ μπροστά έχει θέματα! Κάποια μαμακία έχουν κάνει και κολλάει το δάχτυλο πάνω στη οθόνη! Τρομερά γρήγορο φυσικά και χωράει άνετα στην τσέπη..έτσι ένα μικρό feedback!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now