bluescorpion

HwBox & Tapatalk

Recommended Posts

Σφιγγεται το κουτί με το ταπαταλκ κ ειδικα το ινμποξ η μονο σε μένα το κάνει;

Sent from my A0001 using Tapatalk

Από τότε που βγήκε το mobile box δεν χρησιμοποίησα ξανά το tapatalk. Δεν σε βολεύει το mobile;

Link to comment
Share on other sites

Thread Resurrection, αλλά έχω ένα θεματάκι κι εγώ.

Ενώ το HWBox μου προστέθηκε κανονικά στο Tapatalk και δεν έχω κανένα πρόβλημα εντός της εφαρμογής, τα links από τα email notifications

που μου αποστέλλονται δεν έχουν την επιλογή να ανοίξουν με το Tapatalk.

Οι μόνες επιλογές είναι σε browser και το Tapatalk δεν υπάρχει στη λίστα "Open With".

Οι συσκευές που έχω δοκιμάσει είναι Samsung Galaxy S4 & S2 και είναι και οι 2 με Lollipop (Android 5.0.1) και την Tapatalk 4.12.1 .

Παλιότερα ( προ αναβάθμισης ) δεν ξέρω τι μπορεί να συνέβαινε, καθώς δεν είχα στο Tapatalk το HWbox, το έβλεπα από browser.

Τα μόνα forum που παρουσιάζεται η συμπεριφορά αυτή είναι το box και το Overclock.net.

Υπάρχει κάποια εικόνα σχετικά με το τί μπορεί να φταίει ? (΄Εχω κάνει clear cache/data και έχω κάνει και επανεγκατάσταση, αλλά δεν...)

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=806]felix[/MENTION] Είμαστε σε φάση σχεδιασμού νέου site και περιμένουμε να βγεί σε final η IPB5 για να το αλλάξουμε όλο.

Πιστευώ πως θα είναι έτοιμο Ιούλιο-Αύγουστο.

Μέχρι τότε έχουμε αφήσει ότι δυσλειτουργία έχουμε.

Επί του θέμματος, προσωπικά δεν ξέρω να σου απαντήσω γιατί ακόμα και από το κινητό το βλέπω από κανονικό browser. [MENTION=3782]chris2005dim[/MENTION] ξέρεις τι μπορεί να φταίει και να συμβαίνει αυτό στον Felix?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] Δεν χάλασε και ο κόσμος, εφόσον αναβαθμίζετε, θα γίνει μία και καλή. To Tapatalk γενικά κατα καιρούς κάνει κουλά και έχει ξενερώσει αρκετό κόσμο με κάποιες αναβαθμίσεις του. Στο OC.net έχουν σταματήσει να το υποστηρίζουν και ενδέχεται να μην είναι ενημερωμένο το site τους.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now