GoriLLakoS

HwBox: League Of Legends Clan General Discussion

Recommended Posts

Καλησπέρα και πάλι!

Επειδή βλέπω ότι υπάρχει η ανάγκη για ένα Thread για συζητήσεις σχετικά με το LOL, ανοίγω αυτό εδώ για να συζητάμε τα θέματα που μας απασχολούν!

Link to comment
Share on other sites

10 σερί ήττες στο Summoner's Rift. To σπας ή δεν το σπας;

Τελευταίο game παίζω mid και bot lane είχαμε katarina rengar... /facepalm

Ευτυχώς δεν έχω παίξει ranked στο S3. Μέχρι να αλλάξει το meta με βλέπω μόνο aram.

Link to comment
Share on other sites

Ο Athene είναι, εκτός από βλάκας, μέγας noob στο LoL. Απλά ξεπληρώνει τη φήμη που έχει χτίσει από τα υπόλοιπα games. Δυστυχώς για αυτόν το LoL είναι το #1 game αυτή την στιγμή αλλά δεν το έχει, με τίποτα όμως. Είδα μία φορά το stream του και πόνεσαν τα μάτια μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω με τι αλλα games έχει ασχοληθεί ο τύπος πέρα απο το wow, εγω απο το wow τον έμαθα και δεν ήταν κάτι πολυ ιδιαίτερο ούτε σε αυτο. Όσο αναφορά το lol, έχω δει πολλούς ανώνυμους streamers να παίζουν πολυ καλύτερα απο αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Ο Athene είναι, εκτός από βλάκας, μέγας noob στο LoL. Απλά ξεπληρώνει τη φήμη που έχει χτίσει από τα υπόλοιπα games. Δυστυχώς για αυτόν το LoL είναι το #1 game αυτή την στιγμή αλλά δεν το έχει, με τίποτα όμως. Είδα μία φορά το stream του και πόνεσαν τα μάτια μου.

O Athene φίλε μου, μπορεί να τον θεωρείς βλάκα, αλλά ξέρεις τον πραγματικό λόγο που streamάρει ?

Ό,τι φράγκα έπαιρνε από το own3d, και τώρα απο το twitch από το οποίο και θα streamαρει / ή streamαρει δεν ξέρω, τα δίνει για φιλανθρωπικό σκοπό για τα παιδιά στην Αφρική.

Οπότε αυτός ο βλάκας, μπορεί να το παίζει number one, αλλά ο λόγος που το κάνει είναι για τον σκοπό του.

Προσωπικά, επειδή μου τη σπάει το πράσινο FAIL ΦΟΝΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ, τον εχω σε μία καρτέλα, απλώς για να είμαι viewer.

ΥΓ : Λες τον Athene άσχετο, τον Destiny τον ξέρεις / έχεις δει ? ( Destiny : Steven Bonnell II )

Link to comment
Share on other sites

O Athene φίλε μου, μπορεί να τον θεωρείς βλάκα, αλλά ξέρεις τον πραγματικό λόγο που streamάρει ?

Ό,τι φράγκα έπαιρνε από το own3d, και τώρα απο το twitch από το οποίο και θα streamαρει / ή streamαρει δεν ξέρω, τα δίνει για φιλανθρωπικό σκοπό για τα παιδιά στην Αφρική.

Οπότε αυτός ο βλάκας, μπορεί να το παίζει number one, αλλά ο λόγος που το κάνει είναι για τον σκοπό του.

Προσωπικά, επειδή μου τη σπάει το πράσινο FAIL ΦΟΝΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ, τον εχω σε μία καρτέλα, απλώς για να είμαι viewer.

ΥΓ : Λες τον Athene άσχετο, τον Destiny τον ξέρεις / έχεις δει ? ( Destiny : Steven Bonnell II )

Βλάκας noobas αλλά με ευαισθησίες. OK; Καλύτερα τώρα;

Link to comment
Share on other sites

μακάρι να είμασταν τόσο "noobάδες" όσο αυτός.

Αυτός σου φαίνεται για pro gamer; AtheneOnYouTube - Europe West - Summoners - League of Legends Statistics - lolking.net

To elo δεν λέει κάτι και γω άμα κάτσω με ένα φίλο μου που είναι diamond και του πω παίζε μονο mid και 'γω μόνο top, φτάνω 1800 elo για πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now