Recommended Posts

R u sure;

Affirmative.

Τα έχουμε βάλει να ταξινομούνται ανά ώρα έναρξης θέματος by default. Στο τέλος της 10ης σελίδας λοιπόν θα βρεις το http://www.hwbox.gr/reviews/14780-corsair-carbide-500r-white-telika-megethos-metraei.html που ανέβηκε 5 Ιανουαρίου του 2012. Από την σελίδα 1 μέχρι και την 10 (που σαν τελευταίο έχει το carbide), βρίσκονται 10 reviews ανά σελίδα. Σύνολο 100 reviews.

Άντε ένα τελευταίο tip. Για να μην νομίζετε ότι δεν υπάρχουν φωτογραφίες (επειδή σας βλέπω λίγο διστακτικούς :hehe:) ορίστε μία από αυτές:

46150cb8baead811.jpg

Δεν σας λέω σε ποιο review είναι. Πάντως βλέπετε ξεκάθαρα ότι ανάμεσα στο γαϊδουράκι και το προβατάκι βρίσκεται το γράμμα F.

Αυτά, πάω να συνεχίσω το review των Kingston HyperX Beast :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα δώσω ένα διαφορετικού τύπου τιπ, ασχέτως αν το ψάξω τελικά.

Κατεβάστε το snaplinks για τον mozilla και... ρίξτε τον server του hwbox :hehe:

Ειλικρινά θα σας βοηθήσει για να ανοίγεται εύκολα και μαζικά τις σελίδες των reviews ώστε να μην σας ξεραθεί το χέρι από το κλικάρισμα των σελίδων και να μην αγανακτήσετε να περιμένετε πότε θα φορτώνει η κάθε μία.... μια μια....

Νομίζω ότι θα γλυτώσετε ένα ολόκληρο μεσημέρι με αυτό το add on. Το χρησιμοποιώ κάνα 2-3 χρόνια και γενικά για browsing είναι ατόφιο χρυσάφι! :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε! τώρα ξεκαθαρίζει το τοπίο. Μην ψάχνουμε για δήθεν χριστουγεννιάτικες φωτογραφίες επειδή είναι σε γιορτινά χρώματα ξέρω γω... ή για κάνα σφραγγιδάκι με γραμμα στο αυτί κανενός προβάτου κτλ.. :)

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι χριστουγεννιάτικες photos έχουν μέσα γράμματα. Πρέπει να τα βρείτε και να είστε ιδιαίτερα προσεκτικοί.

Δεν λέω περισσότερο γιατί το πρωί θα με κάνει thread ban ο gorilas :hehe:

:hehe: Καλημέρα...δεν μπήκε για πλάκα αυτό :hehe:

13550bcbf9c32724.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε πόση ώρα θα μου πάρει (μέχρι να σταματήσω :P)

....φωτογραφίες βρίσκουμε, γράμματα ΔΕΝ φαίνονται..... :loveliness:..

ΕΡΩΤΗΣΗ. Πρέπει να βρούμε ΟΛΕΣ τις φωτογραφίες ΚΑΙ ΟΛΑ τα γράμματα ΚΑΙ την κρυφή για να πάρουμε έστω ένα βαθμό. Σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε πόση ώρα θα μου πάρει (μέχρι να σταματήσω :P)

....φωτογραφίες βρίσκουμε, γράμματα ΔΕΝ φαίνονται..... :loveliness:..

ΕΡΩΤΗΣΗ. Πρέπει να βρούμε ΟΛΕΣ τις φωτογραφίες ΚΑΙ ΟΛΑ τα γράμματα ΚΑΙ την κρυφή για να πάρουμε έστω ένα βαθμό. Σωστά;

Εγώ να ρωτήσω ακόμη, αν ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ τη φράση, παίρνουμε 2 βαθμούς;; ;P..

Link to comment
Share on other sites

Αν υποθέσετε την φράση, όχι. Γιατί μαζί με την φράση πρέπει να μας στείλετε και τα links των reviews στα οποία βρήκατε τις photos :)

Για να πάρετε τον 1 βαθμό αρκεί να βρείτε το ένα κομμάτι της φράσης.

Για να πάρετε και τους 2 πρέπει να την βρείτε ολόκληρη.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω η κρυφή φώτο να μην είναι χαλασμένο link διότι με την ταχύτητα που περνάω τις σελίδες δεν παίζει να την βρω(βρούμε). 60 reviews μέχρι τώρα και συνεχίζουμε...

Link to comment
Share on other sites

Λίγες βρήκαμε..... Κρίμα.

Για την κρυφή αναρωτιέμαι αν αύριο θα σας λέμε "πονηρούληδες" :hehe:

Κρίμα να μην έχουν εμφανή αύξουσα αρίθμηση οι φωτογραφίες....

Link to comment
Share on other sites

Λίγες βρήκαμε..... Κρίμα.

Για την κρυφή αναρωτιέμαι αν αύριο θα σας λέμε "πονηρούληδες" :hehe:

Κρίμα να μην έχουν εμφανή αύξουσα αρίθμηση οι φωτογραφίες....

A! Όλα και όλα! Όχι θα μας λέτε! θα ΤΟΥΣ λέτε!

Εγώ δεν έκανα τίποτα! Ο Γιώργος με τον Μόρτη το κανονίσανε αυτό το θέμα :hehe:

Μπορεί να έιναι παγίδα αυτό που λες (ναι θα το πω) ή δευτερη λέξη έχει 2 τρόπους που μπορει να γραφτεί οπότε πρόσεχε :Q..

Link to comment
Share on other sites

Tις άλλες τις βρήκες όλες δηλαδή;

Κι εγώ τις βρήκα όλες πλην της κρυφής, και την φράση. Δεν ήταν δα και δύσκολο, χρόνο πολύ ήθελε μόνο. Αλλά τώρα να ψάξω και όλες τις σελίδες μία μία για την κρυφή, πονάει! Θα το ξανακοιτάξω πάλι αύριο και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...αναγκάζομαι να γράψω αυτό το μήνυμα διότι επειτα απο 10+ ώρες ψαξίματος..θα ήθελα μια μικρή διευκρίνηση..θα προσπαθήσω να το πώ όσο πιο λιτά μπορώ..... η κρυφή φωτογραφία θα μπορούσε να είναι σε μορφή άλλης εκτός από JPEG?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now