Recommended Posts

Mε ssl η ο προς 2 σαν HTTPS? :P

Βρε μην αγχονεστε.....οποιος δεν κερδισει αυτο που θελει ας περιμενει λιγες μερες αυτον που θα το εχει κερδισει.....θα το ανεβασει σε αγγελια στο box σε τιμη χωμα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

OrfeasGR cool, δεν ελεγε κατι τετοιο! nickname να θυμήθηκες να βάλεις μόνο! χαχα

ναι οκ απλά δεν ήμουν σιγουρος για το (sic) τι ηταν.. μεχρι που διαβασα.. "Η λέξη sic είναι λατινική, είναι τροπικό επίρρημα και σημαίνει έτσι (ούτως)." :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως καμιά εντύπωση δεν μου κάνει ότι hwbox = Intel. Όλοι εγκάθετοι της Intel εδώ μέσα. Ρε ούστ.

Ως AMDάς με αξιοπρέπεια αρνούμαι να παίξω (+ δεν υπάρχει περίπτωση να το βρω, αλλά αυτό είναι άσχετο :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

@perik μια εξίσωση, σαφώς και ισχύει και από τις δύο πλευρές. Απλά είναι θέμα, το ποια "ανάγνωση" θα σε βολέψει πιο πολύ, σε σχέση με τι ζητάς και το τι ψάχνεις.

@OrfeasGR μόνο η ημερομηνία και ασφαλώς το nickname σας, ήταν αρκετά.

Πάντως μην ψαρώνετε και τον σημερινό γρίφο. Διαβάστε τον με προσοχή και μπορείτε ΟΛΟΙ να τον λύσετε :)

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Αν το πέτυχα και είμαι σωστός ήταν πολύ εύκολο.

Αν δεν το πέτυχα έκανα απλώς μια μεγάλη τρύπα στο νερό αλλά χωρίς καμιά ταλαιπωρία.

Μόνο 4 με 5 λεπτά μου πήρε...

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς ο μόνος που μπορεί να δώσει Tip σήμερα είναι ο Caution γιατί αυτός έβαλε την δοκιμασία! Για να καταλάβετε, είναι πολύ πιο κακός και σαρκοβόρος από τον George_O/C! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

τελειωσα το μαθημα και αρχισα να ψαχνω τη 10η δοκιμασια... εχω 2 λυσεις στο μυαλο... αν ειναι η δευτερη ο caution θελει πολυ ξυλο :hehe:

Νομίζω το βρήκα, και συμφωνώ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now