Recommended Posts

Καλησπέρα...αναγκάζομαι να γράψω αυτό το μήνυμα διότι επειτα απο 10+ ώρες ψαξίματος..θα ήθελα μια μικρή διευκρίνηση..θα προσπαθήσω να το πώ όσο πιο λιτά μπορώ..... η κρυφή φωτογραφία θα μπορούσε να είναι σε μορφή άλλης εκτός από JPEG?

Και γω την ίδια ερώτηση θέλω να κάνω.

Δώστε (και σώστε) κανένα hintάκι για την κρυφή, γιατί μας βλέπω να αρωσταίνουμε και να μην ξαναδιαβάσουμε review για μήνες. :'(....

Link to comment
Share on other sites

μου'χουν μείνει άλλα 9 reviews κ δεν την παλευω καθόλου, ζάβωσα εντελώς,θα τ'αφήσω γι'αυριο

παω να πιω καμια μπύρα να ισιώσω

στον ύπνο μου θα βλέπω ssd να με κυνηγάνε :P

Link to comment
Share on other sites

Ανάθεμα τα 20-σέλιδα reviews. Χαρά στο κουράγιο αυτόν που τα έκαναν.

Πολλά μπράβο πάντως, κάποια από αυτά δεν τα είχα προσέξει όταν ανέβηκαν και τώρα τα παρατηρώ.

TOO MANY SSDs!!!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι ο μόνος, κι εγώ 2 τις παλεύω κάτι ώρες τώρα, κοντέυει να πεταχτεί το μάτι απο το ζουμ αλλά τζίφος. Και για την κρυφή μαύρα μεσάνυχτα ακόμα :P

Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι ο μόνος, κι εγώ 2 τις παλεύω κάτι ώρες τώρα, κοντέυει να πεταχτεί το μάτι απο το ζουμ αλλά τζίφος. Και για την κρυφή μαύρα μεσάνυχτα ακόμα :P

Πάλι καλά γιατί είχα αρχίσει να σκέφτομαι επίσκεψη σε οφθαλμίατρο :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι ο μόνος, κι εγώ 2 τις παλεύω κάτι ώρες τώρα, κοντέυει να πεταχτεί το μάτι απο το ζουμ αλλά τζίφος. Και για την κρυφή μαύρα μεσάνυχτα ακόμα :P
Πάλι καλά γιατί είχα αρχίσει να σκέφτομαι επίσκεψη σε οφθαλμίατρο :hysterical:

Ρε παιδιά, πράγματι υπάρχει κάποιο γράμμα σε αυτές τις 2 φώτος? Από χθες τις κοιτάω και δεν βλέπω τίποτα! Τις έχω δείξει και σε άλλους 2 και πάλι δεν έβγαλαν άκρη.

Οκ, είπαμε να είναι δύσκολη δοκιμασία αλλά όχι και έτσι! Φάγαμε τόσες ώρες να δούμε 100 reviews για να βρούμε τις φώτος, άντε ξαναδέστα για να βρούμε την κρυφή και παρ' αυτά να πρέπει να μαντεύουμε για τα γράμματα απ' τις φώτος που δεν φαίνονται...το σκίσατε τελείως!!!

ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ... ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΤΕ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΦΑΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ KAI ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ME TIΣ ΦΩΤΟΣ!

Αναμένουμε εμείς που κάναμε το λάθος και το ξεκινήσαμε, κάποιο hint σε αυτές τις 2 φώτος που δεν φαίνεται τίποτα... για το γαμώτο!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, πράγματι υπάρχει κάποιο γράμμα σε αυτές τις 2 φώτος? Από χθες τις κοιτάω και δεν βλέπω τίποτα! Τις έχω δείξει και σε άλλους 2 και πάλι δεν έβγαλαν άκρη.

Οκ, είπαμε να είναι δύσκολη δοκιμασία αλλά όχι και έτσι! Φάγαμε τόσες ώρες να δούμε 100 reviews για να βρούμε τις φώτος, άντε ξαναδέστα για να βρούμε την κρυφή και παρ' αυτά να πρέπει να μαντεύουμε για τα γράμματα απ' τις φώτος που δεν φαίνονται...το σκίσατε τελείως!!!

ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ... ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΤΕ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΦΑΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ KAI ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ME TIΣ ΦΩΤΟΣ!

Αναμένουμε εμείς που κάναμε το λάθος και το ξεκινήσαμε, κάποιο hint σε αυτές τις 2 φώτος που δεν φαίνεται τίποτα... για το γαμώτο!

Αναρωτιέστε και για την κρυφή αν υπάρχει γράμμα?Γιατί αν αναρωτιέστε να σας πω πως υπάρχει!!!Απλά θέλει όντως να βγάλεις τα μάτια σου για να το βρεις...

Link to comment
Share on other sites

η κρυφη δεν ηταν δυσκολη. Σε αλλη ομως εχω δοκιμασει τα παντα. ΟΧΙ με ultrex δε λουζομαι.

Αν μιλάμε για την ίδια και εγώ έχω δοκιμάσει τα πάντα!!!Με τίποτα δεν το ξεστομίζει η άτιμη το γράμμα της...Θα βάλω την CIA να ψάξει μπας και το βρει...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now