Astalavista

13η Δοκιμασία HwBox XMAS Contest 2012: Μετρώντας... - 18/12/2012

Recommended Posts

Ρε παιδιά πόσες ειδήσεις έχει ανεβάσει είναι η ερώτηση..πως στο καλό βρίσκεται νούμερα παραπάνω από τον αριθμό των θεμάτων γενικά που έχει ανοίξει? Τι στο καλό δεν καταλαβαίνω..

ο αριθμος των θεματων του δεν ειναι 500 αν αυτο ειναι το νουμερο σου. απλα στην αναζητηση δειχνει τα πρωτα 500 επρεπε να βαλεις πχ τα πρωτα 500 και μετα τα επομενα που ηταν καπου αλλα 120 αν δεν κανω λαθος. 607 ε?? εγω μετρησα 620 τελοσπαντων ///

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να μας δώσουν απάντηση υπάρχει και το news counter του κάθε newsposter όπως είπε και ο Αρκάς παραπάνω...Απλά μας αφήνουν να ξεροψηνόμαστε!!!

Ο οποίος όμως ξεκίνησε από όταν ξεκινήσαμε να μετράμε ειδήσεις και (είναι για εσωτερική χρήση) προφανώς ο Arkas είχε ξεκινήσει να γράφει πριν ξεκινήσει ο news counter...οπότε ο δικός του είναι invalid:hug:..

Link to comment
Share on other sites

Ο οποίος όμως ξεκίνησε από όταν ξεκινήσαμε να μετράμε ειδήσεις και (είναι για εσωτερική χρήση) προφανώς ο Arkas είχε ξεκινήσει να γράφει πριν ξεκινήσει ο news counter...οπότε ο δικός του είναι invalid:hug:..

Χμμμ μάλλον κάτι άλλο εννοώ εγώ τότε...

Link to comment
Share on other sites

Yo! Μένω στο σπίτι του Nord εδώ στην Αθήνα και δεν μπορώ να μπω στο box και σε μερικά ακόμα site λόγω προβλημάτων με την Forthnet OMG. Όσοι με παίρνετε τηλέφωνα για να ποστάρω την σωστή απάντηση, απλά δεν έχω internet να μπω να την ποστάρω. Τώρα ήρθα από το σπίτι του Γορίλα και έκανα hijack τον υπολογιστή του, τον ξελόγκαρα από όσα site ήταν συνδεμένος και έβαλα παντού τους δικούς μου κωδικούς :hehe::hehe:

Λοιπόν η σωστή απάντηση είναι:

News Motherboards 59

News VGA 130

News RAM 14

News Cases 48

News PSU 37

News SSD 30

News CPU & APU 38

News Software 29

News HDD 9

News Optical Drives 7

News Cooling Solutions 57

News Monitors & TVs 26

News Gaming 21

News Peripherals 46

News Branded PCs 8

News Notebooks/Netbooks 11

News Tablets/Smartphones 7

News Events/Overclocking/HwBot 27

nEws Internet Security 2

News IT Economy 1

Συνεντεύξεις Overcloker 0

News Exhibitions 0

News HwBox 0

News Γενικό χωρίς τα subforums 0

Σύνολο 607 ειδήσεις :)

46150d2018946f65.jpg

Link to comment
Share on other sites

αχχαχαχχα καλο εεεε η τυφλωμαρα που με τρωει

τα ποστ στους δισκουσ ηταν 3 5 και 1 και απο κατω εγραψα 9 και προσθεσα 9 με 9 και τα εβγαλα 18

καθως εκανα και καποια μικρολαθακια στις προσθεσεις μαλλον πρεπει να παω μια βολτα απο το δημοτικο παλι λολ

Link to comment
Share on other sites

αχχαχαχχα καλο εεεε η τυφλωμαρα που με τρωει

τα ποστ στους δισκουσ ηταν 3 5 και 1 και απο κατω εγραψα 9 και προσθεσα 9 με 9 και τα εβγαλα 18

καθως εκανα και καποια μικρολαθακια στις προσθεσεις μαλλον πρεπει να παω μια βολτα απο το δημοτικο παλι λολ

Δεν πειράζει, πάρε ένα δωράκι :hehe:

20584_364940143603092_553737921_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγω παιζει μια πιθανοτητα να εστειλα την απαντηση απο το gmail μου στο μαιλ της σχολης μου αντι στο hwbox.... αχαχαχαχαχαχα καταραμενο gmail :P

σιγουρα θα περασεις τα μαθηματικα 1 και 2

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ κι εγώ. Στο 6ο έτος θα πάρω και τα Μαθηματικά 3 γιατί μου είπαν ότι είναι εύκολα και δεν τα παρακολουθούν πολλοί :P

μετα απο Απειροστικο 1&2, Πιθανοτητες1&2, Εφαρμοσμενα Μαθηματικα για Μηχανικους, Διακριτα Μαθηματικα, Γραμμικη Αλγεβρα 1&2.... δε θελω αλλα μαθηματικα... να μου λειπουνε,,, :funk:..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now