GoriLLakoS

Call Of Duty : World at War

Recommended Posts

Εγώ να δω τι θα πρωτοπρολάβω να παίξω στην 30άρα, εδώ με το laptop έχω μείνει σε standby τόσον καιρό :)...

Κάθομαι και παίζω Space Siege να πούμε :(....

Ομοιοπαθόν και εγώ. Εδώ και 5 μήνες λόγω μετακόμισης, δουλειάς, καλοκαιριού και λοιπών, έχω μείνει με το λαπτόπι και σκέφτομαι τι να πρωτοπαίξω μόλις στήσω το pc...

Παναγιά μου τι με περιμένει... :)

Link to comment
Share on other sites

Το Play.com σταμάτησε να παραδίδει ελλάδα νομίζω για ποσά άνω των 53? γιατί όλοι οι έλληνες κάναμε βλακείες.

Τα χάναμε και καλά όλα τα πακέτα και μας στέλνανε καινούρια ...αλλά αυτό σταμάτησε...

Link to comment
Share on other sites

Δε θα αλλάξουμε ποτέ σα λαός.... Ώρες ώρες ντρέπομαι που δηλώνω Έλληνας...

Από πότε όμως έγινε αυτό? Γιατί είχα πάρει πριν το καλοκαίρι μερικά και ήρθαν κανονικά. Δε θυμάμαι αν ήταν >53?

Link to comment
Share on other sites

Έκανα δοκιμή και φαίνεται να στέλνει... Ίσως επειδή έχω κάνει αρκετές αγορές? Με έχουν "marked as safe" ?

Από την άλλη, δεν ξέρω κατά πόσο το CoD5 θα θεωρηθεί "ακριβό" ώστε να μην το στείλει.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ότι δεν τα στέλνουν συστημένα είναι λίγο ψυχοφθόρο. Όποτε παραγγέλνω είμαι στην τσίτα τα πρωινά πριν φύγω για δουλειά μπας και δω κάναν ταχυδρόμο.

Link to comment
Share on other sites

Koiτα, μιλάμε για Pacific Front (Ειρηνικό Μέτωπο, χαχα)

Δλδ:

1) Iwo Jima

2) Iwo Jima

3) Iwo Jima

lol

4) Ναυμαχίες Midway, Coral Sea και ίσως δείξουν και λίγο από το Pearl (το οποίο το MoH το έδειξε πολύ όμορφα (αντιρεαλιστικά αλλά όμορφα).

5) Πυρηνικές

Έχουν πολύ πολύ υλικό να κάνουν super game, είτε σε φάση Jack Bauer (δράση δράση δράση) είτε και σε φάση λεπτής κόκκινης γραμμής, πολεμικό δράμα. Το τι θα διαλέξουν, δεν ξέρω. Είδωμεν :)

Link to comment
Share on other sites

Beta απο άυριο??? :D Jpavly λαμβάνεις?

http://callofduty5.tv/

I write some articles for a few Call of Duty World at War sites, and i am able to confirm that the Call of Duty World at War PC BETA will start Tomorrow:

Call of Duty World at War PC Beta Info:

http://callofduty5.tv/?p=451

This will bring joy too many gamers (Including myself) as a lot of people felt it was unfair for the Xbox to get the beta before other platforms.

The words "PC GAME" & "Call of Duty" go hand in hand, so its about time activision started the beta for the PC fans (90% of call of duty fans are PC gamers)

Anyway guys, hope to see you on the Battlegrounds.

PS. My game Tag is " =Aussie= Bugga " so keep an eye out for me, our clan is fairly new, but are recruiting soon, so if you see us in game jump into our squad and say ello

http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=343066 :D

Link to comment
Share on other sites

Tο ξεκίνησα και εγώ λίγο χθες ....στο veteran. Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές....Να ρωτήσω όμως κάτι αναφορικά με τα settings....

Ως κάτοχος 4870χ2 θέλησα να βάλω τα settings στο max ====>Από CCC, 4xAA, 16xAF, vsync on και όλα στα Quality

Στα ingame settings

1) Texture Filtering το αλλάζω από automatic σε trilinear;

2) αυτή η επιλογή dual video card στην περίπτωση της 4870χ2 πρέπει να είναι ενεργοποιημένη (yes);

Πάντως αν στο (2) το βάλω yes, εχω artifacts (η θάλασσα και τα κύματα στο τέλος της 1ης πίστας και στην 2η πίστα κατά την φάση της απόβασης φαίνονται χάλια) ...αν το απενεργοποιήσω όλα OK αλλά δεν μπορώ να δω αν λειτουργεί η κάρτα και με τις 2 gpu....Πως ανοίγω 2 instances με το rivatuner;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now