khetzal

Αγορα laptop εως 450Ε

Recommended Posts

Ψαχνω λαπτοπ για τον ξαδερφο μου στα 400-450Ε. Η χρηση θα ειναι manager15 και age of empires HD απο games και μετα μονο serfarisma.

Εχω βρει αυτο εδω HP ProBook 450 G1 (i3-4000M/4GB/500GB) (E9Y34EA) | Skroutz.gr

στην τιμη του ειναι overkill σε σχεση μ ολα τ αλλα (ειναι freeDos γι αυτο). Εχει κανεις κατι αλλο κατα νου? Απο εταιριες προτιμω hp,dell,asus,lenovo κ Toshiba (θα αγνοησω

twin TurboX και samsungia)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αυτό το λαπτοπ ! και η τιμή σε dell παει πολύ πιο πάνω! Εγγύηση 12μήνες λέει μόνο που δεν είναι καθόλου καλό! Θα ήθελα να έχει τουλάχιστον 2χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Και ο 3521 της dell είναι πολύ καλός έχω πάρει 3 μέχρι τώρα αλλά χωρίς κάρτα..για ψάξε λίγο..

αν λες αυτο (με gpu) το κοιτουσα εχθες. Το pavilion ειναι μεγαλο (17αρι) και δεν θελει τοσο μεγαλο, τωρα το inspiron ειναι τουμπανο το ειχα δει κι αυτο αλλα δεν ξερω κατα ποσο τα intel hd 4400 ειναι αρκετα για το manager.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κ με κάρτα γραφικών αυτό ρε ψάξε το..

edit ναι αυτόν λέω δεν είδα καν το link :) βάλτου και έναν v300 και θα πηγαίνει κομμάτια.

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

τελικα ειμαι αναμεσα σ αυτα τα 3

HP ProBook 450 G1 (i3-4000M/4GB/500GB) (E9Y34EA) | Skroutz.gr

Dell Inspiron 3542 (i3-4030U/4GB/500GB/GeForce 820M/Linux) | Skroutz.gr

Dell Inspiron 15 3521 (i3-3217U/4GB/500GB/HD 7670M/ W8) | Skroutz.gr

αν εχει κανεις κατι να προσθεσει η να προτεινει, αλλιως απο βδομαδα λογικα θα γινει παραγγελια

Link to comment
Share on other sites

Ριξε μια ματια και σε αυτο!

Laptop Lenovo G500 (I3-3110M/6GB/500GB/HD8570MPro

Αγορασμένο πρόσφατα, κατα τα instalation / windows update κτλπ. δεν ανεβασε ποτε θερμοκρασιες, δεν ακουστηκε ποτε τo φαν (χωρις βαση laptop)!

Το μονο κακο ειναι οτι εχει αρκετο bloatware, το οποιο βεβαια μπορεις να ξεφορτωθεις κανοντας κ την αναβαθμιση σε Win 8,1

Edited by babkon21
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now