GoriLLakoS

Αγορά Καρέκλας (Ball Chair)

Recommended Posts

Καλησπέρά,

Ψάχνω καρέκλα...και καλά καρέκλα...δεν είναι ούτε για γραφείο ούτε για κάτι ανάλογο.

Ψάχνω τις καρέκλες γνωστές ώς Ball Chairs (designed by Eero Aarnio in 1963)...έχει αναζητήσει κανείς ποτέ τέτοια να ξέρει κάτι παραπάνω?

Βασικά αυτό που με νοιάζει έιναι κατάστημα και τιμή! Ώπου και να έψαξα πρόχειρα είναι όλες πανάκριβες (και δεν βρίσκω τον λόγο :P)

Cheers :D

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις και άσπρη γάτα που θα την χαϊδεύεις όταν γυρνάει η καρέκλα αργά, για να αποκαλυφθείς στον ήρωα της ταινίας; :hmmm:

:shifty:

81221-austin-powers-psychedelic-gif-ZXqA.gif

( Λοντα. Londan. London. Λονδίνο.

Δεν ξέρω ελληνικό reseller δηλαδή... )

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Είχα ρωτήσει στο πρώτο...έλεγα μηπως είχε ψάξει κανείς τίποτα αλλο και ήξερε.

Άσε...εάν για τα PC Parts κράζουμε μια φορά για την τιμή...για τα έιπλα πρέπει να κράζουμε 10.

Link to comment
Share on other sites

Άσε...εάν για τα PC Parts κράζουμε μια φορά για την τιμή...για τα έιπλα πρέπει να κράζουμε 10.

Και 100 μη σου πω... Εντάξει, αυτό είναι συγκεκριμένο κομμάτι και επειδή πουλάει design, το βαράνε όσο θέλουν.

Με τα απλά κλασσικά έπιπλα όμως, που αγοράζει καναπέ, μπουφέ, τραπεζαρία και είναι νοβοπάν με αυτοκόλλητο και το πουλάνε λες και είναι μασίφ καρυδιά;!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι που είχα δει τέτοια καρέκλα. Σε πορτοκαλί την είχα δει συγκεκριμένα. Η 170 η 270 έκανε. Αν βρεις φθηνότερη πες μου και εμένα

Είσαι σίγουρος?

Μήπως αυτή που είχες δει ήταν το μικρό μέγεθος για τα παιδάκια?

Γιατι εγώ το καλύτερο που έχω βρεί ειναι 550? χωρίς μεταφορικά...

Link to comment
Share on other sites

Είχα πετύχει κατά το παρελθόν σε σπίτι φίλης φούσκα(έτσι τη βάφτησα, έτσι έμεινε) και ο πατέρας της μου είπε πως ήταν custom από ξυλουργό και ταπετσέρη.

Ρώτα αν μπορεί να σου φτιάξει κανείς γιατί με 550 ευρώ που είδες, θα έπερνες 3-4 απο ξυλουργό.

Link to comment
Share on other sites

Είχα πετύχει κατά το παρελθόν σε σπίτι φίλης φούσκα(έτσι τη βάφτησα, έτσι έμεινε) και ο πατέρας της μου είπε πως ήταν custom από ξυλουργό και ταπετσέρη.

Ρώτα αν μπορεί να σου φτιάξει κανείς γιατί με 550 ευρώ που είδες, θα έπερνες 3-4 απο ξυλουργό.

Θα ρωτήσω και εκεί γιατι θέλω και άλλη καρέκλα από μαραγκό :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now