AN7

Intel Core i7 920 & 940 Review: Τι μας προσφέρουν οι νέες τεχνολογίες ?

Recommended Posts

Γιώργο, Άκη... φοβεροί! Χαρας το κουράγιο σας... Ακρως επαγγελματικό, το απόλυτο FAQ για τους i7 μεχρι στιγμής...

Εχω μόνο μια ερώτηση: Το βράδυ που κάνατε το ριβιού, οταν κοιμηθήκατε, με ποιόν είχατε εφιάλτες; Με τον 965 να υποθέσω... :P

Μπράβο και πάλι παίδες, προχωρήστε σε μετάφραση, δεν εχει τιποτα να ζηλέψει απο ξενόφερτα αρθράκια της σειράς... Καθε άλλο! ;)

Link to comment
Share on other sites

OMFG! Έλειπα 2 μέρες και βλέπω αυτό το bad ass review!

Απλά respect για την άψογη δουλειά!

Οι θερμοκρασίες είναι τσιμπημένες - θα ήθελα να δω τι κάνουν οι νέοι CPU's με κάποια βοϊδοψύκτρα και με λίγο παραπάνω τάση (εννοείται)...:D

Link to comment
Share on other sites

Λίαν συντόμως...;P..

Θα φέρω καμιά γομαροψυκτρούλα και θα παίξουμε πάνω στη GIGABYTE, για να της κάνουμε και το Review (μαζί με μερικά ακόμα εννοείται...:(.... )

Και φυσικά κάποια στιγμή, θα προσπαθήσουμε και για το συγκριτικό Core 2 Quad VS Core i7 ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια πολυ καλο review!(φυσικα για οσους σκεφτονται να αλλαξουν socket)

Εγω ομως που τυχαινει να εχω υπομονη και δεν σκεφτομαι να κανω αναβαθμηση ακομα τουλαχιστον,θα'θελα και πληροφοριες και για το socket i5 που οπως διαβασα και αλλου αναμενεται στα μεσα του 2009 να βγει!!!

Τι πληροφοριες εχουμε γι'αυτο?θα συγκρινεται με το i7?αξιζει καπιος να περιμενει????

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now