Recommended Posts

Αν και τελείωσε ο διαγωνισμός ας ποστάρψ κι εγώ ένα σκοράκι που έκανα σήμερα.(πριν τις 12 αλλα δεν προλάβαινα να ποστάρω πιο νωρίς)

[hwbot] 86423 - E8600 @ 3998Mhz - GTX260 920/1200 SINGLE on Dice - For GOOC 2009 [/hwbot]

Orb link:

http://service.futuremark.com/resultAnalyzer.action?resultId=9477390&resultType=6

attachment.php?attachmentid=2264&stc=1&d=1236900438

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Hwbox.gr και το Γοριλλα που μας έκανε να ψαχνόμαστε έπι ένα μήνα με ένα πολύ καλό μετροπρόγραμμα.

(Peppas thanks for the bench comp-Crustytheclown for the pot-bench comp)

86423.jpg

86423.jpg

86423.jpg

86423.jpg.296dbe9ca96741b1e192807025a659

Link to comment
Share on other sites

Και το AM3 θα έχει πλάκα ... Γενικά έχω μια ιδέα για low clock challenges (AM3, SPi 8M, 16M & 32M, 3DMark2005, Everest) στο μυαλό μου, πιστεύω θα πέσει τρελό γέλιο άμα ξεκινήσουν ;) Αναμείνατε :)

Xρήστο το Nature μάμησε άσχημα, ωραίος ρα ! :T:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Και το AM3 θα έχει πλάκα ... Γενικά έχω μια ιδέα για low clock challenges (AM3, SPi 8M, 16M & 32M, 3DMark2005, Everest) στο μυαλό μου, πιστεύω θα πέσει τρελό γέλιο άμα ξεκινήσουν ;) Αναμείνατε :)

Ξέρεις την απάντησή μου σ' αυτό :P

Link to comment
Share on other sites

Ο διαγωνισμός βέβαια τελείωσε και παρ΄όλα τα παρατράγουδα ήταν καλός.

Φυσικά συγχαρητήρια στους νικητές και πιστεύω να μας εκπροσωπίσουν επάξια στην Τσεχία.

Το παρακάτω σκόρ είναι φυσικά εκτός, απλά ήθελα να δώ που μπορώ να φτάσω με κάποια επιπλέον tweaks. Αν καθόταν καλύτερα και το car high σίγουρα το σκόρ θα ήταν μεγαλύτερο.

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9477821

0189979.jpg

Link to comment
Share on other sites

θελη αζωτο στην καρτα το cpu εχει ακομα 30-50 mhz;P..

Τώρα να το παίξω δικηγόρος του διαβόλου.Θα σου δώσω το δικό μου το ποτάκι να benchάρεις αλλά θέλω να δω την Fuck Fuck tsan corporation στα μπλε και πάλι. :P..

Πμ να τα πούμε ρε Γιώργη.

Link to comment
Share on other sites

πρωτα πολλα ευχαριστο για τα καλα σας λογια αυτο το σκορ ειναι δοκιμες που εκανα εχθες για να δω αν ειχε προβλημα η μητρικη η το cpu αν εξερεσεις το lod που το ειχα στο 4,9 σε ολα δεν ειχα κανη τιποτα αλλο και επειδη το CPU δεν εχει coldbug γεμιζα το κανιστρο και σε καθε bench σφραγηζα τιμολογια γιατι επρεπε να παω να θεορησο σημερα στην εφορια:P..:call:..

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν ξαναγυρίσεις θα πω του πέππα να σου ευχυθεί.........................και ξέρεις τι σημαίνει αυτό

Ε8600 με coldbug στους +10 και Max freq τα 5Ghz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now