Recommended Posts

Εσενα θα πρεπει να σου βαλει και αζωτο . Το δικο του ειναι καλυτερης διαλογης και κρυωνει περισσοτερο !!!:lolling:

Σε λίγο θα τον πεις και γκαντέμη......Ντροπή.:(....

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο θα τον πεις και γκαντέμη......

Είδες που σας τα έλεγα ?

Η γκαντεμιά μου μόνο σε μένα πιάνει.

Και καλή επιτυχία σας ευχήθηκα και ιδέες σας έχω δώσει, κ.α. αλλά όλα καλά σας πάνε.

Δεν ξέρω αν ερχόμουνα τελικά εκεί τι θα έπαιζε :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έρθω να τον πάρω να πάμε για καφε γλυφάδα, γιατί μάλλον δεν θα είμαι Αθήνα το Σουκού.

Ελπίζω μόνο να έρθει με τα ράσα :hehe:

To ergo-τέλειο θα τον δούμε ? :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Πως;:hehe: Εγώ γιατί κολλάω στο 125-130Μhz σε όποιν και από τους 2 controllers και αν βάλω τον δίσκο; Ευχαριστώ!

Γιατί δεν πάει η κάρτα ίσως?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ρώτα τον Στέλιο να σου πει για την κατάστασή μου κάτι σαν τον hipro και τον esdee ένα πράγμα......Πάντως πέρα από την πλάκα έχω δοκιμάσει με 2 διαφορετικές gtx280 με 3 διαφορετικές gtx260(όχι δικές μου) και με μια HD2400Pro και με μια 6600gt και τίποτα σε όλες των περιπτώσεων πάνω από 128Μhz δεν....μόνο με μια gtx280 έπεξα 01 με 132Mhz, πάντα με sata δίσκο.....με IDE δεν δοκίμασα ακόμα:D

Link to comment
Share on other sites

To θέμα δεν είναι να πάρω έναν IDE που ok όπως και να 'χει θα παίζει με μεγαλύτερο PCI-ex, αλλά να μάθουμε τι στο καλό γίνεται και με τους sata γιατί πολλοί πάιζουν με sata και σχετικά υψηλό PCI-ex :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now