Recommended Posts

καλα εχεις κανει και εχεις πει πολλα αλλα αυτο ειναι το καλυτερο σου.

καλα πες οτι αυτο με το νεο ελληνικο team δεν ισχυει και δεν ποσταρω αλλο.

Απο που και ως που να φτιαξω εγω ομαδα στο bot... μονο που τι λεω γελαω.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είχα ακούσει περί της δημιουργίας μιας "ομάδας" στο CPUsers, αλλά θεώρησα πως θα ήταν απλά μια εσωτερική ομάδα στο forum και τα παιδιά θα το καναν για το hobby τους. Δεν πιστεύω πως θα κάναν κάτι παντελώς ανεξάρτητο, ώστε να τους διαφοροποιήσει από την υπόλοιπη σκηνή, μετατρέποντάς τους ίσως σε δακτυλοδεικτούμενους...

Αυτό που νομίζω είναι ότι καλό θα ήταν να είμαστε ενωμένοι και να χαιρόμαστε όλοι για την πορεία μιας ομάδας που πάει ψηλά και στέκεται στην κορυφή.

Είναι άσχημο να δημιουργούνται διχόνοιες, που να διαλύσουν μια ομάδα. Εδώ άλλες ομάδες επιθυμούσαν να μπουν στη ΗΟΤ για να βοηθήσουν κι αυτοί όσο μπορούν, και εμείς τρωγόμαστε μεταξύ μας...? Ας βρεθεί μια δίκαιη λύση στο φινάλε, μην αρχίσουν οι αποχωρήσεις πριν καν τις συζητήσεις...;)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είχα ακούσει περί της δημιουργίας μιας "ομάδας" στο CPUsers, αλλά θεώρησα πως θα ήταν απλά μια εσωτερική ομάδα στο forum και τα παιδιά θα το καναν για το hobby τους. Δεν πιστεύω πως θα κάναν κάτι παντελώς ανεξάρτητο, ώστε να τους διαφοροποιήσει από την υπόλοιπη σκηνή, μετατρέποντάς τους ίσως σε δακτυλοδεικτούμενους...

Αυτό που νομίζω είναι ότι καλό θα ήταν να είμαστε ενωμένοι και να χαιρόμαστε όλοι για την πορεία μιας ομάδας που πάει ψηλά και στέκεται στην κορυφή.

Είναι άσχημο να δημιουργούνται διχόνοιες, που να διαλύσουν μια ομάδα. Εδώ άλλες ομάδες επιθυμούσαν να μπουν στη ΗΟΤ για να βοηθήσουν κι αυτοί όσο μπορούν, και εμείς τρωγόμαστε μεταξύ μας...? Ας βρεθεί μια δίκαιη λύση στο φινάλε, μην αρχίσουν οι αποχωρήσεις πριν καν τις συζητήσεις...;)

οπως τα λες ειναι Γιωργο.

Ο Mos σε πληροφορησε λαθος Βασιλη

οταν του προτεινα να φτιαξουμε ο/c team εννουσα καποια ατομα να αναλαβουν τον τομεα του φορουμ γιατι οι υπολοιποι ειμαστε ασχετοι και δεν μπορουμε.

Ευχαριστω για τις ευχες σου στο μσν βασιλη και εγω σου ευχομαι οτι το καλυτερο και τις ανταποδιδω με χαρα :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα πει τίποτα περί δημιουργίας νέας ομάδας στο hwbot, στην οποία θα είναι μέλη μόνο του cpusers. Είχα πει ότι ο Δημήτρης (spiderdim) όταν πήγα για καφέ στο Ηράκλειο, μου είχε πει ότι καλό θα ήταν να έρθουμε πιο κοντά οι Κρητικοί και να bench-άρουμε. Με αυτό εννοώ να γνωριστούμε καλύτερα, να γίνουμε μια μεγάλη παρέα στην οποία θα συζητάμε για becnhmarking και θα bench-άρουμε.

Δημήτρη κάνεις λάθος. Αυτά που είπα παραπάνω είπα ακριβώς και στον JC, δεν ξέρω αν αυτός παρερμήνευσε τα λόγια μου. Ειλικρινά Γιώργο θυμήσου καλά, δεν είχα μιλήσει για ομάδα του cpusers, είχα μιλήσει περί ένωσης των Κρητικών για benching, όπως μαζεύεστε και εσείς στην Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

οταν του προτεινα να φτιαξουμε ο/c team εννουσα καποια ατομα να αναλαβουν τον τομεα του φορουμ γιατι οι υπολοιποι ειμαστε ασχετοι και δεν μπορουμε.

^^

Εγώ αυτό είχα ακούσει

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώντας την ολη έκβαση του διαγωνισμού με το απλό μάτι του διαγωνιζόμενου εχω να προσθέσω τα ακόλουθα.

α)βλέπω αρκετούς γνωστούς οι οποίοι έλεγαν για ολα τα tweaks (κατά τα

λεγόμενα τους) στα τηλέφωνα/σπίτια. όποιος ήθελε να κάνει τον ρομπέν των

δασών ας τα ανακοίνωνε σε όλους.

β)επίσης οι μη έχωντες ln στα συστήματα τους δεν είχαν καμία τύχη.

(οι ικανοί θα μπορούσαν να αποδείξουν τις ικανότητες τους και χωρίς αυτό και

εγω που δεν θέλω να χάσω την εγγύηση του πολύτιμου για μένα hardware

θα ειχα ίσες ευκαιρίες)

γ)αναρωτιέμαι επίσης και για την διαδικασία κλήρωσης των δώρων?

θέλω να πιστεύω οτι δεν θα γίνει και αυτή στήν καφετέρια.

αυτά είχα να εκφράσω μετά απο πολές ώρες Βench 3DM01.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάλι Δημήτρη κατάλαβα ότι έγραψα παραπάνω, δεν θυμάμαι να μιλούσαμε ότι θες στο forum να κρατάει κάποιος ένα o/c section ... Θυμάμαι ότι μιλούσαμε να μείνουμε ενωμένοι σαν κρητικοί όσον αφορά το benching, ούτε για δημιουργία νέας ομάδας ούτε τίποτα. Πάντως στεναχωρήθηκα ιδιαίτερα που αμέσως είπες ο Mos σε πληροφόρησε λάθος μαν. Φυσικά και μίλησα με τα παιδιά, και κυρίως με τον JC από τότε που ήρθα στο box, όμως δεν του είπα για νέα ομάδα cpusers, αυτό θα το λέω και θα το φωνάζω και θα επιμένω !

Και αυτό που λες ότι 2 χρόνια πριν το HOT σήμαινε Hipro Overclocking Team ξεκίνησε να λέγεται από αλλού και μάλιστα το είχαμε πει και στον καφέ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ ! Το έχει αναφέρει και ο hipro αυτό εξάλλου και δεν έχω κάποιο λόγο να μην τον εμπιστευτώ αφού φαίνεται πολύ εντάξει τύπος ! ;)

H.O.T = Hellas Overclocking Team ! ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ !

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Οκ,τελος τα περι ομάδας του cpusers,ότι άλλο θέλετε σε πμ.

@kintaro

Δεν θα γίνει σε καφετέρια, θα γίνει σε καινούργια εργαστήρια του hwbox ;)

Και αυτό που λες ότι 2 χρόνια πριν το HOT σήμαινε Hipro Overclocking Team ξεκίνησε να λέγεται από αλλού και μάλιστα το είχαμε πει και στον καφέ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ ! Το έχει αναφέρει και ο hipro αυτό εξάλλου και δεν έχω κάποιο λόγο να μην τον εμπιστευτώ αφού φαίνεται πολύ εντάξει τύπος ! ;)

H.O.T = Hellas Overclocking Team ΤΕΛΟΣ !

Αυτό ήταν το υπέρτατο φίδι που είχε ακουστεί....και δεν αναφέρω το από που ξεκίνησε....

Edited by AN7
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πω και εγώ κάτι πάνω στο διαγωνισμό. Στη διαμάχη δεν μπορώ να πάρω μέρος, γιατί απλά δεν ξέρω τι έγινε και δεν μπορώ να έχω άποψη από το τι διάβασα και το τι άκουσα. Θα σχολιάσω τον τρόπο που γίνεται ο διαγωνισμός και θα είμαι σύμφωνος με αυτά που λένε κάποια παιδιά εδώ. Για να δεις ποιος θα πάει καλύτερα πρέπει όλοι να έχουν το ίδιο hardware και την ίδια ψύξη. Με αυτή την δήλωση δε θέλω να παρεξηγηθώ. Δεν εννοώ ότι αν γινόταν έτσι θα ήμουν ο καλύτερος εγώ. Το πιο πιθανόν προς το τέλος να ήμουν. Και ούτε θέλω να υποβαθμίσω τις εξαιρετικές προσπάθειες π.χ. του hipro5 και του billpeppas. Απλά θέλω να πω ότι έτσι όπως γίνεται ξέρουμε θα πάει αυτός με την καλύτερη κάρτα και το LN2. Τελειώνοντας θέλω να πω ότι σε ένα διαγωνσιμό κοιτάω και τα σκορ των αντιπάλων μου και έχω να πω ότι για μένα ο crio έκανε μια πολύ καλή προσπάθεια, αλλά δε θα είχε τη δυνατότητα να πάει Τσεχία ακόμα και να το ήθελε, γιατί απλά μπέντσαρε με 260. Δεν μπορούμε να κανούμε συγκρίσεις με διαοφερετικό hardware.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν υπήρχε ούτε η δυνατότητα σε χώρο ούτε σε υλικά ώστε να προλάβουμε αυτόν τον διαγωνισμό.

Ο επόμενος διαγωνισμός σίγουρα θα είναι εφάμιλλος με αυτούς που γίνονται έξω :)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως το θέμα έχει ξεχειλώσει όσο δεν πάει.

Ρε παιδιά, ο διαγωνισμός στην Τσεχία και μετά στην Ταϊβάν είναι με άζωτο, είναι δυνατόν να πάνε άτομα εκεί να διαγωνιστούν που δεν το έχουν δει καν σε φωτογραφία;;;

Σκοπός ήταν να πάνε οι ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ προκειμένου να εκπροσωπήσουν επάξια την Ελλάδα σε έναν διεθνή διαγωνισμό. Για αυτό και δεν υπήρξε περιορισμός στο τρόπο ψύξης.

Ο Στέλιος κι ο Αριστείδης δεν χρησιμοποίησαν άζωτο κι όμως ήταν μια ανάσα από την πρώτη θέση... Για δείτε το λίγο πιο αντικειμενικά το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως το θέμα έχει ξεχειλώσει όσο δεν πάει.

Ρε παιδιά, ο διαγωνισμός στην Τσεχία και μετά στην Ταϊβάν είναι με άζωτο, είναι δυνατόν να πάνε άτομα εκεί να διαγωνιστούν που δεν το έχουν δει καν σε φωτογραφία;;;

Σκοπός ήταν να πάνε οι ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ προκειμένου να εκπροσωπήσουν επάξια την Ελλάδα σε έναν διεθνή διαγωνισμό. Για αυτό και δεν υπήρξε περιορισμός στο τρόπο ψύξης.

Ο Στέλιος κι ο Αριστείδης δεν χρησιμοποίησαν άζωτο κι όμως ήταν μια ανάσα από την πρώτη θέση... Για δείτε το λίγο πιο αντικειμενικά το θέμα.

θελεις να μας κανεις να πιστεψουμε οτι η Ferarri με το fiataki θα τρεχουν μαζι λογω του οτι και τα δυο ειναι αυτοκινητα αδιαφορο ποιος θα ειναι οδηγος.

απο τα λεγομενα σου αυτος ο διαγωνισμος δηλαδη ηταν φωτογραφικος?

Link to comment
Share on other sites

Αν εσύ πιστεύεις πως αν σου δώσουν το ίδιο υλικό με τον hipro ή οποιονδήποτε από τους 2-3 πρώτους και των δυο κατηγοριών μπορείς να κερδίσεις, τότε το τι εννοώ είναι περιττό.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τον καφέ που έχω προτείνει.

Αύριο είναι εργάσιμη μέρα για μένα ... και θα τελειώσω περίπου στις 2μμ το μεσημέρι ... οπότε από τις 3μμ έως τις 7μμ είναι οκ.

Διαφορετικά την Κυριακή που είναι οι περισσότεροι free.

Είτε στο σπίτι μου είτε σε καφετέρια.

Link to comment
Share on other sites

Αν εσύ πιστεύεις πως αν σου δώσουν το ίδιο υλικό με τον hipro ή οποιονδήποτε από τους 2-3 πρώτους και των δυο κατηγοριών μπορείς να κερδίσεις, τότε το τι εννοώ είναι περιττό.

Αυτή είναι η διαδικασία σε έναν διαγωνισμό οποιουδήποτε θέματος.

Ισες ευκαιρίες/διαδικασίες σε όλους απο τον hipro μέχρι τον αστραχάν, διαφορετικά μην το κάνεις, διότι ο αστραχάν που τα εχει δώσει όλα μένει με το

παράπονο.

τίποτα προσωπικό όλοι το ίδιο ενδιαφερον (Bench) έχουμε γιαυτό νομίζω είμαστε και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Αν εσύ πιστεύεις πως αν σου δώσουν το ίδιο υλικό με τον hipro ή οποιονδήποτε από τους 2-3 πρώτους και των δυο κατηγοριών μπορείς να κερδίσεις, τότε το τι εννοώ είναι περιττό.

πιστεύεις ότι δεν υπάρχουν ικανα άτομα που απλά δεν έχουν την δυνατότητα γσ άζωτο ?

το σωστό θα ηταν να γίνει σε συγκεκριμένο χώρο με συγκεκρμέναιυλικα αλλά ηταν αδύνατο στην παρούσα φάση

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια υπάρχουν ΙΚΑΝΟΤΑΤΑ άτομα που δεν έχουν πρόσβαση ούτε σε καλό hw, ούτε σε άζωτα και ιστορίες.

Αυτοί λοιπόν που δεν έχουν τέτοια πρόσβαση, θα πρέπει να συνεχίσουν να ασχολούνται και να παιδεύονται μέχρι να έρθουν σε θέση να έχουν πρόσβαση σε τέτοιου είδους μέσα.

Όπως υπομονή έκανε ο hipro, υπομονή έκανε ο Στέλιος, υπομονή έκανε ο tsan και άλλοι τόσοι προκειμένου να φτάσουν σε ένα "Α" επίπεδο ικανότητας και ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑΣ.

Άντε και πήγε στον διαγωνισμό ο Αστραχάν όπως λέει ο Kintaro ο οποίος είναι κορυφαίος tweaker και μέγιστος overclocker. Όταν θα του πουν... "Εχεις 30 λεπτά να μονώσεις και να μοντάρεις, στην συνέχεια έχεις 1 1/2 ώρα να βγάλεις ένα SPi8M, και ένα Vantage"... για πες μου ρε Άκη τι θα τους απαντήσει;;; Η μήπως νομίζεις πως και αυτά διαβάζοντας τα μπορείς να τα οικιοποιηθείς μέσα σε μισή ώρα που έχεις περιθώριο.

Θέλετε fair and square διαγωνισμό; Αράδιασε σε ένα πάγκο 100 τρίμερ, 5 μέτρα αραμαφλέξ, 20 κάνιστρα και αφήστε τους διαγωνιζόμενους να μονώσουν και να μοντάρουν.

Μετά δώστους έναν σκληρό, μια μητρική, έναν επεξεργαστή και μια κάρτα και πες τους να παίξουν.

Πόσοι από τους 30-40 που πήραν μέρος στον εν λόγω διαγωνισμό πιστεύετε πως θα συνεχίσουν να παίζουν μετά τα πρώτα 15 λεπτά;;;

edit: Εγώ ότι είχα να πω επί του θέματος το είπα, αν πω περισσότερα θα είναι φλυαρία. Ελπίζω να βρεθεί μια άκρη στην όλη ιστορία και να λυθούν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και μόνιμα αυτές οι διενέξεις. Ελπίζω αυτά που έγραψα να έγιναν κατανοητά. Δεν υπονοώ τίποτα για κανέναν, δεν αβαντάρω κανέναν και κυρίως δεν εκπροσωπώ κανέναν πέραν του ίδιου μου του εαυτού.

Συγχαρητήρια στους νικητές και καλή συνέχεια. Πολλά συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν, αλλά για μένα αυτός που έδωσε ρέστα εδώ μέσα ήταν ο billpeppas.

Link to comment
Share on other sites

Ας έλθουμε τώρα στο θέμα μας.....

Στέλιο - ας αρχίσω με αυτό - ναι μου έδειξες δικά σου

σκορ....ΚΑΙ?....ΤΙ πάει να πει αυτό?.....Ότι θα βγώ και θα διαλαλήσω

τα σκορ σου παντού?.....ΜΟΝΟ εγώ τα ήξερα και κανένας άλλος.....τέλος

εδώ....

Prerender....κι εγώ ΤΩΡΑ που έπαιζα αυτόν τον καιρό το έβγαλα

αυτό....με τη μονή κάρτα...ΠΑΝΤΑ Nature με 4 έπαιζα και όλα τα άλλα με

3....ΤΩΡΑ ανακάλυψα ότι αρπάω και κάνα ποντάκι στο 4, εκτός απ'τα

Lobby....

Καταλαβαίνω την αντίδρασή σου ΚΑΙ την αγανάκτησή σου γιατί ξέρω πόσο

θα γούσταρες να πας στην Τσεχία και σχίστηκες στα πολύωρα bench

γι'αυτό, αλλά αυτό ΔΕ δικαιολογεί τη στάση σου απέναντι στον

gprhellas...

Τέλος να πω ότι ΑΝ τελικά αποφασίσουν τα παιδιά για το τι είναι πιο

δίκαιο και σας βάλουν εσένα και τον gprhellas σ'ενα τραπέζι τελικά να

παίξετε, εγώ προσωπικά ποντάρω στον gpr-ίδη και ας μην τον γουστάρετε

μερικοί, γιατί ότι κάνει, το κάνει με τρέλα και πάθος....

ΑΝ δε, σας βάλουν και παίξετε ΚΑΙ με ΑΖΩΤΟ στις κάρτες, τότε ποντάρω

στον gprhellas 5 προς 1....

Ότι άλλο έχεις να πεις, ευπρόσδεκτο....ΚΑΙ το Σάββατο για καφέ στου

Τάσου για να τα πούμε κι από κοντά....

ΟΚ για το θεμα των score μου . Σε πιστευω .:)

Το "Καταλαβαίνω την αντίδρασή σου ΚΑΙ την αγανάκτησή σου" , το κραταω

.

Τη σταση μου απεναντι στο gpr την εξηγησα .

Να πω κι εδώ αλλά θα το πω και το Σαββάτο στου Τάσου, ότι

μεγαλύτερος ανακατώστρας απ'τον Stelara ΔΕΝ υπάρχει......ΤΕΛΟΣ.....

Αυτός κατ'εμέ τα ξεκίνησε όλα αυτά παίρνοντας 30 τηλέφωνα ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

τον καθένα, λέγοντάς του το μακρύ του και το κοντό του.....ΑΥΤΟ είναι

κατινιά.....

Είδε κανείς ή άκουσε τον gpr π.χ. να ξεσκίζεται στα τηλέφωνα?.....Είδε

κανείς τον Αριστείδη?.......ΓΙΑΤΙ?........

Γιατί απλά αυτοί κοιτάζουν την πάρτη τους και ΔΕΝ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ

όποτε μπορούν, δηλαδή ΠΑΝΤΑ στη θέση του Στέλιου......

ΝΑΙ για μένα ο Στέλιος με τα απανωτά τηλέφωνα και τα κουτσομπολιά του,

έκανε ότι έκανε και ΜΠΕΡΔΕΨΕ και καταστάσεις.......

Άλλο να είσαι φίλος με κάποιον και άλλο να κοιτάς να κουτσομπολέψεις

αυτά που άκουσες στο προηγούμενο τηλέφωνο με το επόμενό σου κ.ο.κ.....

Πείτε μου ΕΣΕΙΣ αν δε σας πήρε ΕΣΤΩ ΜΙΑ φορά ο Στέλιος και ΔΕΝ

κουτσομπόλεψε........ΜΙΑ φορά........ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.... αντί να κοιτάει την

πάρτη του......ΠΕΙΤΕ μου ....

ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ.....ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ.....

Για πες μου και δικαιολογησε μου λοιπον .

Απο τη στιγμη που μαθαινω οτι παιζει ο gpr μαζι σου ... και με βαση ολο το παρελθον που υπαρχει , τι ηταν λογικο να κανω?

Καθισα και αρχισα να ψαχνω τι πραγματικα εχει γινει . Ποσο τον βοηθησες ή οχι .

Ο gpr δεν ειχε λογο να το ψαξει... Ο Αρης παλι, επαιζε για πλακα ισα

ισα για να τσιγκλαει τον gpr . Εγω ημουν ο μονος που το ειχα παρει πιο σοβαρα και ενοιωθα αδικιμενος .

Αυτη την αδικια μου την επιβεβαιωσαν και ο tsan , αλλα και ο TASOS (ανεμεσα σε αλλους )

Και οχι αυτες τις μερες ... αλλα και πριν καιρο .

Ο TASOS μου ειχε πει μια μερα " Αστο οπως ειναι . Μην ασχολεισαι.".

Και στο προχθεσινο τηλεφωνημα του , "προδωθηκε" , γιατι φανηκε πως κατι ηξερε . Μου ειπε "Εχεις δικιο" . Δεν ξερω κατι παραπερα , αλλα φανηκε πως κατι ξερει/παιχτηκε .Το ξερω οτι θα στεναχωρησω μερικους με αυτα τα λογια , αλλα βλεπω οτι κρυβεστε πισω απο το δαχτυλο σας.

Μπορειτε σας παρακαλω να μας πειτε , οσοι γνωριζετε πραγματικα , τι συνεβη ???

Link to comment
Share on other sites

stelara κοφτο γιατι δεν ειναι ετσι και το ξερεις πολυ καλα οτι ανακατεψες ολο τον κοσμο δυστιχος σου αρεση η οχι αυτο εκανες τα μου ειπε ο tsan και μου ειπε ο tasos κρατησετα για τον ευατο σου,και στο φιναλε αν δεν μπορειτε να δειτε το overclocking σαν χομπυ και ευχαριστιση και αν δεν αντεχετε να παραδεχτητε οτι καποιος αλλο σας περασε σε καποιο σκορ μην το κανετε απλα ασχολειθητε με κατι αλλο, και το λεω δημοσια οποιος με ξαναπαρη τηλ να μου πει μου ειπε αυτο ο ενας για τον αλλο η βαλη στο στομα μου λογια που δεν εχω πει θα εχουμε ασχημα ξεμπερδεματα γιαυτο αποχωρο τελειοτικα απο την H.O.T μεχρι να καταλαβετε τι σημενη ομαδα και δεν στα εχωσα μονο σε εσενα αν ρωτησεις και τον gpr θα σου πει αν το εβρισα για κατι που μου ειπε σημερα το πρωι για κοντρες και αντιπαλοτητες μεσα στην ομαδα τελος (μεγαλοι ειστε πια σαν τα μικρα παιδια κυρια κυρια μου πηρε το παιχνιδι μου)

καλο βραδυ σε ολους και ΤΕΛΟΣ στο θεμα απο εμενα:evil::cussing:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη κλειδωθηκε το επιμαχο thread , ας το μετακινησει καποιος mod εκει μεσα .

Θα ηθελα να κλεισω με μια συγνωμη . Πρωτα απ'ολα προς τα ατομα που εμπλεξα.

Ισως να ειναι τελικα μια μεγαλη παρεξηγηση . Οσο τα ψαχνεις , τοσο μπερδευονται περισσοτερο και δεν αξιζει τον κοπο. Πραγματικα δεν αξιζει τον κοπο.

Θα περιμενω να τα πουμε απο κοντα ολοι . Οχι οι μισοι ή τα 3/4 . Θα ηθελα να ειναι ολοι μαζι. Ας μη μεινουμε με τα ασχημα .

Ολα αυτα δε θα ειχαν γινει εαν ειχε γινει ο διαγωνισμος σε εναν ουδετερο χωρο . Οπως ακριβως προτειναν και καποια μελη νωριτερα .

Και συγχαρητηρια στους νικητες και σε ολους τους συμμετεχοντες .:T:

Moved By AN7

Edited by AN7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now