Recommended Posts

Υπενθυμίζω για ακόμα μία φορά

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Παρακαλώ πάρα πολύ για δική μου ευκολία το screenshot να πρόκειται για κανονική εικόνα και όχι thumbnail ή link που να παραπέμπει κάπου ! Επίσης, τα στα screenshots των runs όπως προανέφερα, πρέπει να υπάρχουν ανοικτά το SuperPi (μαζί με το παράθυρο Finish - Pi Calculation is done - ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΤΟ CHEKSUM NA EINAI OΡΑΤΟ), τα CPU-Z CPU & Memory tabs και κάποιο εκ των MemSet/CPU-Tweaker/A64Tweaker (ανάλογα με τον επεξεργαστή που χρησιμοποιείτε). Σε αντίθετη περίπτωση τα runs δεν θα γίνονται δεχτά !!!

Θα κάνω update όποτε μπορέσω με το καλό. Boton το score σου αυτήν την φορά πληρεί όλες τις προϋποθέσεις οπότε θα ανέβει. :T:

TONY χίλια συγνώμη μαν, αλλά όπως έκανα και στο παρελθόν με άλλα παιδιά, δεν θα δεχτώ το run σου. Συγχαρητήρια, πολύ γρήγορα runs, αλλά δεν βλέπω Memset / CPUTweaker στα screenshots :( Έχει πολύ μεγάλη σημασία ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις που τα runs είναι πολύ γρήγορα, να βλέπουμε όλοι βασικά timings όπως τα tRFC, Round Trip Latency, tRRD κ.τ.λ

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω για ακόμα μία φορά

Θα κάνω update όποτε μπορέσω με το καλό. Boton το score σου αυτήν την φορά πληρεί όλες τις προϋποθέσεις οπότε θα ανέβει. :T:

TONY χίλια συγνώμη μαν, αλλά όπως έκανα και στο παρελθόν με άλλα παιδιά, δεν θα δεχτώ το run σου. Συγχαρητήρια, πολύ γρήγορα runs, αλλά δεν βλέπω Memset / CPUTweaker στα screenshots :( Έχει πολύ μεγάλη σημασία ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις που τα runs είναι πολύ γρήγορα, να βλέπουμε όλοι βασικά timings όπως τα tRFC, Round Trip Latency, tRRD κ.τ.λ

δεν το ηξερα ρε man δεν τρεχει τιποτα ,βαριεμαι να το ξανατρεξω σημερα,ουτοσιαλος της μνημες δοκιμαζα και ενα λειτουργικο καινουριο ενος καλου μου φιλου!

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη, τρέξε ξανά και το άλλο στην κατηγορία των 09.ΧΧΧ.

lcc.th.jpg

τα μάζεψα τωρα ΚΙΜΩΝΑ αν προλαβω το βράδυ ειδάλλως αυριο γιατι ειμαι και κρυωμένος με πυρετό και δεν ειμαι και στα καλα μου φιλε!

τωρα νομιζω το εβγαλες αυτο αν δεν κανω λαθος η το ειχες?

ωραιος!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το έβγαλα γιατί με τσίτωσες :P... :hehe:

Απλά στο ανεβοκατέβασμα που κάνουν τα ρολόγια στιγμιαία φρόντισα να τραβήξω το ss στο κατέβασμα. :hehe:

Αλλά μπορώ να βγάλω και καλύτερο, οπότε δώσε για να έχει πλάκα...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το έβγαλα γιατί με τσίτωσες :P... :hehe:

Απλά στο ανεβοκατέβασμα που κάνουν τα ρολόγια στιγμιαία φρόντισα να τραβήξω το ss στο κατέβασμα. :hehe:

Αλλά μπορώ να βγάλω και καλύτερο, οπότε δώσε για να έχει πλάκα...

λες να την φτιαξουμε ετσι και καλα,πολλη γελιο θα εχει!:hehe::hehe:

με ξερεις και εγω τσιτώνω εύκολα;P..!

αμα συνελθω λιγο θα τραβηξω ενα ακομα εκει!

Link to comment
Share on other sites

Άντε να σε δω. Κι ο χαμένος κερνάει... :hehe:

για να ξερω να τρεξω με βαση αυτο που βλεπω η θα μου εμφανισεις ξαφικα κανα back up και φτου και απο την αρχη!!

να ξερω τη κυνηγαω πονηρουλη!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

10m47sec !

Τόσο γρήγορα είναι τα Server 2k3 ρε παιδιά; Ακόμα και ο Fredyama έλεγε ότι τα super κομμένα XP SP3 είναι πιο γρήγορα :confused:

Μου φαίνεται πρέπει να τα δοκιμάσω...

Δεν ξέρω τι λέει ο Fredyama, αλλά τα server03 που έχω φτιάξει είναι σχεδόν 1,5 δευτερόλεπτα πιο γρήγορα από τα ΧΡ σου.

Από την λίγη ώρα που έχω ξοδέψει σε nlite, αυτό που κατάλαβα είναι πως ο στόχος δεν είναι βγάλεις το πιο μικρό (σε ΜΒ) OS αλλά το πιο λειτουργικό.

Καλύτερα να κάνεις κάποια services disable χειροκίνητα παρά να μην υπάρχουν καθόλου.

Ξαναλέω, δεν είμαι ειδικός, έχω ξοδέψει συνολικά καμια 10αριά ώρες σε κόψιμο λειτουργικών και έβγαλα αυτό το γρήγορο συμπέρασμα.

Link to comment
Share on other sites

... ;)

ε ενταξει εγω ρε φιλε το αφηνω κανονικα κερδισες:bravo: δεν το ξανατρεχω τωρα βαριεμαι κερναω μπυρες!

εγω εβαλα το ιδιο bclock και δειχνει τοσο ολα τα αλλα τωρα ειναι πατεντες!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει εγω ρε φιλε το αφηνω κανονικα κερδισες:bravo: δεν το ξανατρεχω τωρα βαριεμαι κερναω μπυρες!

εγω εβαλα το ιδιο bclock και δειχνει τοσο ολα τα αλλα τωρα ειναι πατεντες!:hehe:

Ποιος είπε για μπύρες;;; Σαμπούκα μαύρη θα κεράσεις και τρεις μάλιστα όχι μια... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ο κύριος Samurai έχει ανακαλύψει κάτι στα SP3 που ουτε καν το φανταζεστε? ;)

Δε νομιζω ο φημολογουμενος ως "υπερ-guru" του δισδιαστατου bench να λεει μπαρουφες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Eίσαι ωραίος... :hehe: Θα επανέλθω.

και εσυ μου αρεσει που με τσιτωνεις ,(αληλοτσιτονομαστε )

πραγματικα αυτο το ευχαριστηθηκα αρκετα μπορο να σου πω απο της φάσης με άζωτο!

καληνυχτα ανεβαινει παλι ο πυρετος!:lol

george o/c αυτα πιάνονται νομιζω περα απο την πλακα με τον ΚΙΜΩΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ο κύριος Samurai έχει ανακαλύψει κάτι στα SP3 που ουτε καν το φανταζεστε? ;)

Δε νομιζω ο φημολογουμενος ως "υπερ-guru" του δισδιαστατου bench να λεει μπαρουφες :hehe:

Δεν είπε κανείς ότι λέει μπαρούφες ο "υπερ-guru" και σίγουρα θα έχει ανακαλύψει ΠΟΛΛΑ που δεν τα ξέρουμε. Εδώ συζητάμε για τα δικά μας δεδομένα. Επειδή ο FY έφτιαξε ένα καταπληκτικό ΧΡ SP3 λειτουργικό που πιάνουν όλα, δεν σημαίνει ότι αν προσπαθήσω κι εγώ ο πολύ κατώτερος θα μου κάτσει το ίδιο καλα.

Update... Τελευταίο για σήμερα. Αύριο πάλι... :hehe:

lcc2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now