esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

:hehe::hehe::hehe:

Panos444 ξέρω ότι το βλέπεις το thread. Προλαβαίνεις να έρθεις Ρέθυμνο; Σήμερα θα βγούμε να τα σπάσουμε όλα τελικά :hehe:

με παρακολουθεις??!!!:hehe::hehe:

αυριο το πρωι θα ερθω κανονιστηκε..!!πηρα και καρναβαλιστικα σημερα!!!ηθελα να ντυθω πατυ αλλα με προλαβαν ολα τα πιτσιρικια!!!!!!!!!!!:P:p:p

αυριο αν εισαι ρεθυμνο θα σε παρω τηλ!εμεις θαμαστε πορωμενοι ομως..!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Η φάση είναι να είσαι μες στο καρναβάλι σε κάνα άρμα. Και που και που να σου έρχεται μυρωδιά από τις ύποπτα τσιγάρα που καπνίζουν χαχαχαχααχχαχα :hehe:

Δεν ξέρω αν θα κάτσω αύριο. Θα εξαρτηθεί από το σημερινό βράδυ :D

Link to comment
Share on other sites

Η φάση είναι να είσαι μες στο καρναβάλι σε κάνα άρμα. Και που και που να σου έρχεται μυρωδιά από τις ύποπτα τσιγάρα που καπνίζουν χαχαχαχααχχαχα :hehe:

Δεν ξέρω αν θα κάτσω αύριο. Θα εξαρτηθεί από το σημερινό βράδυ :D

απο την διαθεση καταλαβαινω πως εκει θα εισαι αλλα οχι για καρναβαλι,για να ξεμεθυσεις!!!!:P:p

σε αρμα πιθανον να μην ειμαι και λεω πιθανον γιατι ειχα κατι περιεργα τηλεφωνηματα..!!!:P:p(δεν κινδυνευω παρολαυτα να με καψουν αυριο!!!):P:p

Link to comment
Share on other sites

Θα σε πάρω τηλέφωνο αύριο αν είναι :D Και μακριά από τα ύποπτα τσιγάρα γιατί τα σκάνε και μες στα club :hehe:

δεν κανω κανονικο τσιγαρο λες να πεσω στα "βαρια":p:p

αυριο οτι ωρα και να με παρεις τηλ θα παμε για ποτο και ας ειναι μεσημερι!!!

Ps: εαν δεν εισαι περικυκλωμενος απο τουλαχιστον 4 (τεσσερις) γυναικες μην με παρεις!!!!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now