esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

15, 16, 17, 20, 21, 22, 24 γράφω εγώ. Ξέρω, αυτοί που έφτιαχναν τα προγράμματα ήταν στις κακές τους.

Καλή επιτυχία φίλε μου και σε όλους τους άλλους..!

Εμείς τελειώσαμε στις 7 του μηνός,αύριο πέρνουμε τα αποτελέσματα.

Μια εβδομάδα σπίτι κάθομαι και κοπανάω μύγες,καμιά φορά πάω για κολύμπι ή μπασκετάκι,ανάλογα με τον καιρό,χτες π.χ είχε βροχή. ;)

Link to comment
Share on other sites

Περίοδος αγορών...

2 x Cisco Aironet 1242, 1 x Cisco Aironet 1231, 1 x Cisco 2950 48G, 1 x 7920 etc...

Και ακόμα αναμένονται κάποια Cisco 2811/2821, 2960G, 3548/3560 και κάμποσα τηλεφωνάκια!

Ωραία πραγματάκια, αναμένω να έρθουν σπίτι για να παίξω σαν παιδάκι!

Link to comment
Share on other sites

Έδωσες μαθήματα χθες Αντρίκο, δύο δεν έδινες; Εγώ δίνω σήμερα 14:30 Στατιστική ΙΙ, αύριο 08:30 Μαθηματικά ΙΙ και μεθαύριο 08:30 Μίκρο. Μαθηματικά ΙΙ και Μίκρο τα έχω, Στατιστική όμως δεν την έχω με τίποτα γιατί δεν παρακολουθούσα και έχασα αρκετά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Έδινα και τελείωσα 20.00! Το πρώτο δυσκολάκι Επιστήμη και Τεχνολογία Υλικών ΙΙ (--> ξέρει ο Πσοφ τι εστί Παντελής), έβαλε πολλές ασκήσεις σε ένα μάθημα καθαρά θεωρητικό. Το δεύτερο, Οικονομική Θαλασσίων Μεταφορών ΙΙ ήταν εύκολο, ειδικά όταν γράφεις με ανοιχτές σημείωσεις και λυμένα παλαιότερα θέματα :hehe:.

Καλή επιτυχία Γιώργη! Κουράγιο και υπομονή με τα απανωτά....

Το επόμενο για μένα είναι την Τρίτη 21/06 (Στοιχεία ΧρηματοΟικονομίας --> δεν ξέρω την τύφλα μου, αλλά έχω καλές σημείωσεις και είναι μικρή η ύλη του) και μετά Πέμπτη και Παρασκευή, Μ.Ε.Κ (Μηχανές Εσωτερικής Καύσης -->κολλημένος μηχ. μηχ. καθηγητής που δεν πάει μια τους ναυπηγούς, άρα αν δεν γράψεις 5.6 ξεχνάς ότι θα περάσεις) και Περιβαλλοντική προστασία και Ασφάλεια πλοίων αντίστοιχα που είναι εύκολο.

Το τρυκ στα παραπάνω είναι ότι έχω ένα θέατρο, αν δεν απατώμαι αυτό το ΣΚ, και το Eject Festival (22/06) και πρέπει να προλάβω και το διάβασμα για να πάω + δουλειά το ΠΣ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις ασκήσεις και την θεωρία δεν έχει να κάνει, παντού γίνεται :( Εγώ είχα προετοιμαστεί πάρα πολύ καλά για την Μάκρο το προηγούμενο εξάμηνο και δεν έβαλε ΚΑΜΙΑ ΑΣΚΗΣΗ. Μακροοικονομία χωρίς ΚΑΜΙΑ ΑΣΚΗΣΗ. Μόνο θεωρία :(

Link to comment
Share on other sites

Καιρός ήταν, αυτό δεν είναι αποκλεισμός του κέντρου με κάποια σκεπτικό, οργανωμένο επιχείρημα, τσίρκο είναι αυτό που γίνεται εκεί κάτω...

Link to comment
Share on other sites

Αγανακτισμένοι χάκερ μπήκαν στο site της Προεδρίας της Δημοκρατίας.

Έχοντας ως υπογραφή το όνομα ''Orestis''.

Ρε μλκ Sebastian σου χω πει να κόψεις τις μλκες!!!:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αγανακτισμένοι χάκερ μπήκαν στο site της Προεδρίας της Δημοκρατίας.

Έχοντας ως υπογραφή το όνομα ''Orestis''.

Ρε μλκ Sebastian σου χω πει να κόψεις τις μλκες!!!:hehe: :hehe:

:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να πέρασα Στατιστική II. Το πρώτο θέμα είναι εντάξει από ότι είπαμε και με τους υπόλοιπους, φαίνεται σωστό, οπότε αν όλα πάνε καλά παίρνω 5 από εκεί και το περνάω. Στο δεύτερο τώρα μου έβγαζε a 0.05 αλλά αρνητικό z οπότε ένας Θεός ξέρει τι συμβαίνει με δαύτο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now