esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Δικαιο εχεις....τι θυμαμαι...???Παιδια...θυμαστε κατι μερες πριν οι Bulldozer βγουν δεν ειχε κανει η AMD ενα event που εποιασε τα 8.5 Ghz....θυμαστε που γελαγαμε με τον μλκ που εβαζε διπλα στο κανιστρο το χερι του καθος εβαζε LN2...???

[media]

[/media]

και εγω ετσι ριχνω αμα εχω δυνατους ανεμηστηρες εκει γυρω γιατι μου παιρνουν το αζωτο και ειναι ακριβο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε άωτο την ώρα που γέμιζα το θερμός και πάγωσε και έσπασε... :( Λίγες οι πιθανότητες να κάνω παιδί τώρα. Fa745 να προσέχεις ΠΟΛΥ με αυτά!!! :(

Στα παπα...????Πλακα μου κανεις...οτι να σου πω τωρα ειναι περιτο...

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε άζωτο την ώρα που γέμιζα το θερμός και πάγωσε και έσπασε... :( Λίγες οι πιθανότητες να κάνω παιδί τώρα. Fa745 να προσέχεις ΠΟΛΥ με αυτά!!! :(

Σοβαρά ρε; :eek:

Νόμιζα το είπες για πλάκα. Δεν παίζει ρε, σιγά μην έγινε. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ο παστελιδης απο τοτε σταματησε να φοραει ΓΚΡΙ σορτσακια και αρχισε να βαζει μονο ΓΚΡΙ φορμες γιατι φοβηθηκε για το παπαρι του.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα

Αλήθεια, Billy γιατί έγραψες αλλού πώς είμαστε ανταγωνιστές?

Φαντάζομαι για πλάκα το έγραψες ε ?

I wanted to see if you'd pick it up ( ήθελα να δω αν θα το "έπιανες" ) :D

Για πλάκα το έγραφα φυσικά ρε :)

Link to comment
Share on other sites

Έλιωσα με αυτά π χουν γραφτεί! :D

ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ ΚΑΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ CPU USAGE KAI TEMPS ΕΚΤΟΣ RIVATUNER! IN GAME!

Απ' όσο ξέρω, hwmonitor πριν το game και alt+tab κατά τη διάρκεια για να τις βλέπεις, δεν πρέπει να υπάρχει κάτι για in game. Για GPU, MSi Afterburner. Κορφή ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετα τον Θεο Σακη Ρουβα, εχω να πω πως ο Σοφοκλης ηρθε με μπλουζακι HWBOX

ΤΙ?

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ:hehe: :hehe:

Καλημέρα!!

Edited by Jason
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now